• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj všem :slight_smile:
Tak my byly s Nikčou celé dopoledne pryč, přišly jsme před chvilkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....cvičení, zubař, nákupy... :grinning: takže náplň celkem velká :grinning: teď chudinka spinká ... utahaná jako kotě :slight_smile:
7. dub 2009 ve 14:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
mám vyřidit,že naše malá Janička trpěla u zubaře jak pes :frowning2:
7. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
chudak jani...ona nam to vecer vylici... :confounded:
7. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
chudě naše malý :confounded:
7. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
taky zubař :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí všechny zuby zdravý :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 14:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
tak jsme doma z venku...holky naaaaaaaaadhera... :wink:
7. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
no zeny si piste ze sem trpela... kdyz si na to vzpomenu tak se mi ce becet... :pensive: jako docela maso... 2 injekce na umrtveni a stejne sem becela bolesti... :pensive:
7. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Leni tak vy plánujete sraz jo, tak já mrknu :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahoj zeny :slight_smile:
janulko tak to je me lito berunko nase :pensive:
7. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jani a co ti trhal? Já mám jít na ty osmičky a nemám odvahu se tam ani objednat :cry: :cry: :cry:
7. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
jani a co ti delal? trhal? jakto, ze te to bolelo??? :confounded:
7. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak jestli tam janul mela zanet tak nepomuze ani milion injekci :pensive:
7. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
No tak mě bolelo trhání taky, ale spíš mě ničil ten tlak, jak ti to rve ven :confounded: :confounded: :confounded:
7. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jo ženy a zítra začínám tu 90denní dietu, co tu jede na koňovi :wink:
7. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
prave ze tam mit zanet nemela, proto nechapu, ze ji to bolelo i s umrtvenim :confounded:
7. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jo a Jaky, co si Janča koupila za bagančata? :confused: :confused: :confused:
7. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
makel taky na to koukam na tu dietu a moc jako tomu nerozumim
7. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
zanet tam asi nebyl... no uz ten zub nebyl ok tak nez aby ho opravoval-byl ulomenej tak ze ho vytrhne kvuli rovnatkum...vcerejsi nebolel vubec ale kuwa ten dnesni... a jetse mi vyplnoval kanalky a korinky za zova to taky kuwa bolelo jak svina...sem tam sedela 1,5hodiny... :sweat_smile: :pensive:
7. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
snedla sem ve 3 presnidavku a pak talir cockovky a ted zeru zelnacku... nemuzu kousat ani jednou stranou... :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Skuri je to jednoduchý, každej den jíš jednu složku potravit, bílkoviny, uhlohydráty, ovoce a cosi a střídáš to :wink:
7. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Holky maj úžasný výsledky, tak to chci prubnout, i kdyby to mělo být jen pár kilo :sunglasses:
7. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
No tak kanálky znám, ty bolej jak kráva :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Jani zítra bude líp :dizzy_face: Ještě tam jdeš nebo ne? :confused:
7. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
jo zitra jdu trhat dalsi zub... :sweat_smile: pak uz jen vrtat tak to uz snad nebude nbolet pres injekci... tak jak sem do ted chodila beze strachu tak zitra budu mit slepenou prdel... :sweat_smile:

maky- do toho bych nesla... co budes delat az tech 90dni zkonci...?to naberes okamzite zpet... ale jak chces... nebudu ti do toho mluvit... :wink:
7. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojky tak jsem doma..
cviceni hodku aerobic a pak hodinu konzultace a vazeni,
teda ale byla to makacka jak svina..
po ceste tam jsem koupila skrinku a ty boxy a nakoupila cestou domu..
dojedu dom tady jak po vybuchu..petan sice uz spinkal ale hracky a bordel vsude :angry: :angry: :angry:
7. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jani právěže tady bys zpět nabrat neměla a holky jsou toho důkazem, už to maj některý 2 měsíce za sebou a bez přibírání :wink:
7. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Adél tak už jsi začala jo? :wink:
7. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Nevím kdo z vás to četl, ale tady se jí dost neomezeně, v podstatě bych to viděla na dělenou stravu :wink: Jí se neomezeně jídla, jen se to prostě jinak dělí a můžeš si dát kokino :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
furt řešíte tu váhu..to je šílený
7. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
maky- no jasne ze 2mes ale co po pul roce...?to se budes porad tak hlidat...?no asi by me nebavilo si vazit jidla a podobne... no je to tva vec... :wink: ...
7. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
nobody ale to hlavně kvůli vám chlapům :angry: :angry: :angry:

Jsem teď četla zajímavej článek, co psal nějakej psycholog. Chlapi nemají schopnost všímat si nových věcí, tudíž kduž příjdeme od kadeřníka a místo černých vlasů máme blond, tak toho si nevšimnou, ale že jsme přibraly 2-3kg, tak toho si všimnou všichni :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.