• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
no spíš ten psycholog si toho nevšimne :grinning:
já si toho vždycky všimnul ... je to divný asi :grinning:
7. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak hans zapada do toho co rikala makel... sem co chvila mela jiny vlasy a kdybych mu nerekla ze si necham delat to a to tak si nevsimne... mu neprijde divny ze misto blond meliru mam cervenej s oranzovym... no skoda mluvit... :grinning:

nobe-neco se ti nelibi...?
7. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
no tak myslím, že třeba z brunetky na blondýnu ...to si všimne každý ne?
mějte se
7. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
nobody to není divný, ono bylo divný, že jsi tu jeden z mála chlapů, a tím pádem jsi jinej než všichni ti z Marsu :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Nobe každej fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Ale můj nej kámoš ten si všimne vždycky, když mám nový vlasy, je boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
janulo zitra bude lip :wink: a bud rada ze to budes mit za sebou :wink:
makel-ja jsem to cetla ,ale je fakt aby se to nevratilo.a co teda bych nemohla vipit sklenici bujonu,jeste popremyslim
7. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
makelíno, ale já nejsem vůbec z týto galaxie, to je ten průser
7. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
makel -tak doufam ze kamosa vezmes v srpnu sebou je to kocour :wink: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Skur já počítám s tím, že do normálu už se prostě nikdy nevrátím, u mě to prostě nejde, žrát furt a všechno, takže počítám s tím, že potom už se budu stravovat více zdravěji a hlavně vyváženě a nebudu do sebe rvát tuny sladkýho. Mám bohužel v genech předurčenou obezitu, tak s n tím budu muset něco dělat :wink:
7. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
nobody: :confused:
Skur to nemusí být bujón, to může být obyč vývar :wink: Bujón psaly holky, že je jednodušší :wink:

Už jsem ho informovala, snad bude chtít :grinning: :grinning: :grinning:
nobe ty jsi exot :sunglasses:
7. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
no mak sem zvedava co reknes za pul roku po zkonceni... :grinning: ...
7. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
zeny opet to zacina bolet tak si vezmu prasecek a pujdu spat... pro dnesek se loucim... tak zetra na me myslete zase v 11 jdu trhat... :pensive: :pensive:

brou prdelky...
7. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jani ale jestli jsi četla výš, tak já už nechci jíst normálně jako doteď, holt se musím donutit, protože já po jakékoli dietě opět přiberu zpět, to je jasný, protože já prostě mám problém s váhou a u mě to jinak, než hlídat se, nejde :wink: A počítám s tím, že asi přiberu, ale doufám, že ne všechno :wink:

Jani tak držím palec, ať to nebolí :confounded:
7. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Tož kde ste? :confused: :confused: :confused: Jaksi to tu večer začíná váznout, co se děje? Že by na vás působilo to sluníčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
mak..jj dneska jsem zacala a jsem spokojena..super pristup i lidi :dizzy_face: :dizzy_face:

tak ja jsem uklidila obyvak a kuchyn pac muj jen hlidal on to nestiha..to zenske musej vsechno...

konecne jsem si dala sprchu :grinning:

zitra jede malej k mamce a ja budu uklizet vsechno pac to uklidim jen tak rychle...ocistim koberec a okna..na velikonoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mamka rikala ze si tam petulku necha na noc takbudu mit casu..

a co se tyce vlasu..atd..tak ja mam porad jine..kdyz jel muj pryc jsem je mela fialove a kdyz se vratil tak jsem je mela svet.hnede s blond a ruzovym melim a nevsiml si..mozna kdybych byla plesata :angry:
7. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
jsem ted cumela na smutnej porad-prezila jsem sve dite.a bulim :pensive: :pensive: :pensive:
7. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
ja jsem tenkrat odjela do olmiku -blond dlouhe vlasy a jak me pak vyzvedaval tak ja fialove a kratke .me rekl ze mam slehu.no ale mela :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
Adél a co jídlo, jak baštíš? :confused:
7. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ježiš Skur a proč na to koukáš :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
protoze jsem uplne blba :unamused: :angry: :angry: :pensive: :pensive: :pensive: bych si naliskala a pak tady bulim jak debil
7. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
jejda skuri- tak na to nemas koukat...to ja tohle teda videt nemuzu. ani za nic. :confounded:
7. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Já bych na to nekoukala, bulím u každýho filmu, kterej skončí jen trošku dobře :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jsem divná :rolling_eyes: :grinning:
7. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
tak holky- brou...u nas leje tak se nedivim, ze me boli hlava... pa :zipper_mouth:
7. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
maky nejsi divna, me tecou slzy i u reklamy na MERCI... :grinning:
7. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
Dobrou Mudroušku :dizzy_face:

My jdem dopolko plavat a odpoledne na sraz s holkama, tak budu až večer :wink:
7. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
uzijte si bazenek, nas uz to taky ceka za 14 dni :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
tak ja valim taky haji pa holcicky :slight_smile:
janulko a zitra na tebe budu mslet. :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
dobrou skuri a jani- ja taky budu vzpominat... :wink:
7. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.