• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
leni ja na to srala do ted ale kdyz vidim holky s rovnyma zubama tak se citim trapne a divim se hansoivi ze je se mnou...chci aby si me vazil a nemusel se za me stydet...
8. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
brzo ze... :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
jani super ze jsi to zvladla :slight_smile:
ja jsem pred 2rokama dala za novej zub 350euro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty jani a pomuzou ty rovnatka ted v tomto veku?
8. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
skuri rovnatka ti pomuzou i ve 30... :grinning:
8. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
skuri jakej novej zub...?mas umelej...?
8. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
noo 6dole se me zlomila tak me ho brousil vytahal nervy a nasazoval korunku porcelanovou
8. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
8. dub 2009 v 19:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
aha... to budu mit nahore na 7cce... ale zatim jen cosi a az se mi srovnaji zuby tak mi da korunku... uz abych kuwa zacla setrit na porcelanovou... :grinning:

ahoj suki...

jdu kurit okoupat smrada a pak dorazim...bude tu vubec nekdo...?
8. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
já asi ne, ale uvidím :slight_smile: :wink:
8. dub 2009 v 19:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ja jo
8. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
skuri jak je?
8. dub 2009 ve 20:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jani nevšimla :confused: A vidělas moje,mě se vepředu lámou :frowning2:

já nevím,má přijít kamoška :slight_smile:

Dnes jsem byla zas v Olympii a Kubíkovi jsem v HM koupila letní garderobu :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
jaky toz jako sem tou krivou stranou sedel k tobe... a tvoje sem videla si ukazovala... :confounded: ... tak klapaky ty se lamat nebudou... :wink:
8. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
suki jde to. :slight_smile: a vam s nikolkou?
holky vite co me rekl ten muj malej smrad rano?-ty nejsi moje maminka-moje maminka je babicka :pensive: :pensive: jsem byla uplne oparena a slzy na kravicku :pensive:
jak mu to mam vysvetlit a vubec nevym jak na to prisel
8. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
skuri z toho si nic nedělej, já byla u známých, oni mají pětiletou holčičku a ona povídá před svou maminkou: Prej na mě: "P :wink: roč nejsi moje maminka, já bych chtěla, aby jsi byla radši moje maminka ty..." :sweat_smile: :sweat_smile: No ty děti tomu nerozumí...myslím, že by vůbec nechtěli, aby to tak bylo, jen je prostě v tu chvíli něco napadne.
8. dub 2009 ve 20:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jinak se máme celkem dobře, zas jsme byly celý den v trapu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem utahaná jako kotě a malá už spinká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
no ale stejne jsem z toho byla v soku.pac moje tchyne je takova divna a co vypusti z huby tak to je perla.tak se bojim jestli ona neco.pac kdyz je u nas tak porad okrikuje dominika jako kdybych tady nebyla.tak jsem na ni minule vyjela a rekla ze dominik je muj syn ne jeji.tak nevim
8. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
skuri to nemyslel vazne...vis jak ber to tak, ze proste my jsme ty co jim vse zakazujou a jsou na zli, ale tata a babicky jsou nejlepsi pac ony jim vse povoli proste je rozmazlujou... :slight_smile: nic si z teho nedelj prdelo...ale chapu jak ses citila...
8. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
fakt to nic neznamená, buď v klidu :wink: :wink: Děti toho ještě vypustí z pusy :grinning: :wink:
8. dub 2009 ve 20:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
tak ted mi kamoska napsala ze je to vychovou ze se adam vsteka...
8. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
okej tak to necham byt :slight_smile:
jani a ta tvoje kamoska ma deti?
8. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
nema ale startala se o spoustu deti... beru ji s rezervou... je ji asi 19... :sweat_smile: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahojky..tak jsem tady pac uz nemuzu ale porad je tady prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
no jani takovy mam nejradeji az bude mit svoje tak si pokecame.ja jsem taky hlidavala hodne deti a kazdy dite je uplne jiny a vztekaji se skoro vsechny deti :slight_smile: pani chetra :wink:
adel-vyprdni se na to uz a uzivej volna bez mladete :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
janul já na to taky kašlala...a teď právě nechci chodit s rovnátkama :unamused:
8. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
dobrý večer :wink:
8. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
dobry vecer makelko :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
ty jo měla bych žehlit, ale ještě jsem se do toho nepustila :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
ser na to ti to neutece :slight_smile:
jak bylo na sraziku?
8. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
leni ja se prave za to vubec nestydim ted, jako decko sem rovnatka nechtela pac sem se za ne stydela ... ted uz se stydet nebudu a nadavam si jak sem byla blba...
8. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.