• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
skuri jj chytra, ale vis jak... uvidime jake bude jeji dite...
8. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
presne tak :slight_smile:
tak ja jsem nosila ve 3tride rovnavtka a bryle sem byla kouzelna jsem vypadala jak dement :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
No ale zítra asi valíme do Lipasu a Tobeš už si nemá co oblíknout :grinning: :grinning: :grinning:

Sraz byl fajn, jako vždy, dětičky lítaly, největší bordel opět dělal můj synátor, je to fakt masakr, on je jak z divokých vajec, nedá se ukočírovat. Ale dobrý, usnul v půl 8 jak špalek, ani neprotestoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Holky si všechny něco daly a já nic, heč :sunglasses: Jsem šikulka :grinning:
8. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jani já bych taky měla dostat korunku, chybí mi jedna 6 dole a druhá mě čeká na vytrhnutí, ale zatím jsem korunku nechtěla, nějak mi ten zub nechybí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
chvalim makelko :slight_smile: :sweat_smile:
ja zas budu uz zitra prat,fakt uz se z teho posero.furt dokla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
No skuri jsem zvědavá, mám teď trošku hlad, tak přemýšlím, zda si jít pro tu mrkev nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
no asi jo nesmis mit hlad :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
jako kde jste zeny?
8. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
tak je to dobrý, hlad mě přešel, dvakrát jsem si lokla čajíka :dizzy_face: asi mě jen honí chutě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
tak to jo makel a co jsi teda dnes jedla?
8. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
jsem aukcovala, jakási kravka mi to o 100 vytáhla nahoru tu cenu... :unamused:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3068152
8. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
skoda leni :frowning2:
8. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
toz ja si davam zelnacku... :grinning: ...

skuri ale aspon sis odbyla a ted mas pokoj a pekne zuby...

makel- jak ti chybi 6ka...?jako ulomenej kousek bo uplne...?
8. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
no to jo jsem taky trpela jak pes :unamused: ale uz to mam za sebou
8. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
kdybych nebyla debil tak to mam tez za sebou... a ted bych tak netrpela... pac oni ti neudelaj rovnatka driv nez mas spravene vsechny zuby..
8. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Leni to je moc pěkný, i za ty prachy :dizzy_face:

Skuri snídala jsem banán, grep a kafe, obědvala krůtí steak, tmavou celozrnou housku a asi půl kila zeleniny :grinning: a večeřela to samé, jen jsem toho měla půlku :wink: Zatím pohoda, Uvidíme jak to půjde, ale já mám mezi snídaní a obědem jen malej čas, tak mi to dopolko nevadí, ale odpoledne asi přidám ještě na sváču zeleninu :wink: Trochu mi mezi obědem a 7 večer chybí jídlo, ale zkusím první 4 dny a pak uvidíme :wink: Zatím v podstatě jím to, co předtím :wink:

6ku má vytrhnutou i s kořenama :wink: Měla jsem ji ulomenou :wink:
8. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
skuri je to moje, akorát to mohlo být levnější no..., ale bude Verča kočka :wink:
8. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
však jo Mak, jinak bych to nekupovala... :wink: nejsem zas magor, kterej přihazuje jak divej do šílenejch sum...tohle už jsem taky chtěla zabalit...ale baba to zabalila dřív :grinning:
8. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
ja tem mam zuby v cajku.zaplat panbuh.sem vzdycky mela navali uplne na omdleni me bylo
8. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
zítra mám zálusk na tohle http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3052471
ja taky ale nahore... :grinning: ... kuwa ale ten zub jak mi ho vcera vyplnoval porad boli.... :pensive: snad ho nebude zase otvirat a predelavat ... by me jeblo...
tak to je super :slight_smile: lenuli
8. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
pekne ale pro nas uz neaktualni :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
ale ty golfky sleduje 34 lidí... :confounded: no a teď jsem si všimla, že nemaj madlo...to je blbé
8. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
cau zeny, nedocitam...neco noveho? jani jak je od zubaka?
8. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahoj mudriku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
nazdááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááár :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
ahojky mudrousku tebe uz sem tu dlouho nevidela... dneska to bylo zuzo... nic jsem necitila... jen ten zub ze vcerejska porad boli tak uvidime... rikal ze by ho musel znova otevrit a vyplnit, ale to bych asi umrela...
jak je co kluci atak???????????????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
autor
ahoj mudroušu :wink:
8. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.