• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
krasne ze makel neni co dodat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
okej makel beru te za slovo... :grinning: :grinning: ... a zvladne to Tobis za jedno odpoledne...? :grinning: jinak oci pekne... jen ja ty leskly barvy nejak nemusim, ale v malovani mam vsechny takovy... :sweat_smile: :grinning:
8. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
moc pěkný Maky, u koho to nakupuješ, že bych si taky něco pořídila...
8. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
nebo jestli se chceš něčeho zbavit...
8. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
leni- to jsou obycejny vodovky :wink:
8. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
mudr jo taaak :grinning: tak to doma ještě nějaký vyštrachám možná :wink:
8. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Díkec ženy :wink: Dneska se mi to moc líbí :wink:

Leni mrkni sem http://pigmenty.ic.cz/index.php tady to s Jaky objednáváme, ona už má zas cosi objednanýho, já teď zkouším barvičky a vyčkávám. S barvama jsem docela spokojená, některý mi sice nesedí, ale zjistila jsem, že to chce jenom jinak nakombinovat a i barva, která mi moc neslušela je najednou super :sunglasses: Ale dám vědět, možná bych jednu postrádala, Lagoon, je taková modro zelená až tyrkysová, tobě jako blondýnce by mohla slušet :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
a temperky to nejsou?nee makel fakt ses sikula .ja na to pres tyden nemam casto je jen-make-up,linka rasy ,licka a lesk a valim.ale kdyz jdu nekam tak jsi davam zalezet :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Temperky neee, ty dělaj velkou vrstvu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Skuri já se většinou líčím přes poledne, kdy malej spí, abych na to měla klid, když je manža doma, tak si dám záležet i ráno :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
ok Mak, díky, pročtu si to zítra, teď už povalím do hajan, jestli si zas Verča bude chtít v noci 2 hodiny hrát...
8. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
se mas .me deti nespi a kdyz je manza doma tak jsou stejne nalepeny se mnou v koupelne. :grinning:
autor
tak to já se zas skoro nelíčím, Tom je zásadně proti... :grinning:
ty se nemalujes leni?
8. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
skuri jo, ale minimálně, většinou jen řasenku a spodní linku...
8. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
skuri proc jsou s tebou v koupelne kdyz maj tatku doma...?
autor
a když nikam nejdu, tak vůbec se nemaluju, Tom to nechce...
8. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
a to se mi aj hodí, jelikož se mi taky nechce :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
pac tata sedi u pocalu a porad rika jo ja uz jdu .tak jsou se mnou v koupelne :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
prosim-no comment vim je to hrozny :pensive:
Leni tohle už jsem jednou od chlapa slyšela :wink: a jak to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já se nelíčím nijak výrazně, to spíš když jdem fakt ven, jinak to jistí spíš jen krém, make-up, řasenka a když se mi chce, stíny, ale spíš jen ta řasenka, sem tam linka :wink:
takze nikdo mi nepujci 5tis...?teda zeny vy jste lakome... :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
Někde jsem četla, že většina chlapů, co opustí svou ženu jim předtím tvrdili, jak nechtějí, aby se malovali, že to nemaj zapotřebí a odejdou s nějakou pěkně upravovanou paničkou :wink: a něco na tom bude :wink: a já to dělám i kvůli svýmu dobrýmu pocitu :wink:
8. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
si pisu s tetkou na icq a rikam ji ze sem bez 3 zubu a ona mi napise me zustaly jen 2 a nebrecim... :grinning: :grinning: se z ni poseru... :grinning:
8. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
jani kdyz ti pujcim 5 tis., kolik vratis navic ??? no co, co, co... je ta krize, ne ??? :grinning:
8. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
jdu hulit.jani nemam nemam peniz uz nemam materskou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani jsem vysolila 5 litrů za odhad, tož asi nic nebude :grinning: :grinning: :grinning:
jani- :grinning:
autor
janul dneska mi z Raiffky nabízej 48 táců, ale zaplatím jim 73, tak na tojim serinkám :grinning: :grinning: :grinning:
fakt výhodná nabídka... :angry:

maky to jsem mu taky říkala, že se do mě zamiloval, když jsem byla nalíčená a teď je proti...ale mě se hlavně v těhu nějak nechtělo...a teď když chodím s Veru denně ven, tak si tu řasenku a linku dám... :grinning:
8. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
Mudr vydělává na chudých :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tož jdu se vyčůrat :grinning:

Jakyna furt cvičí bo co? :confused:
no ja taky bych nemohla chodit nenamalovana .je fakt pres den to neni nejaky vecerni liceni ze.
makel mas pravdu :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.