• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
hej jsem na*raná jak sviňa :angry:
dala jsem Verču jedné holčině ven, je tu na prázdninách u tety, zdůraznila jsem jí, ať ju nevystavuje slunku a ona mi ju vrátila po hodině úplně červenou :angry: navíc jí upadl slunečník a jak se ho snažila narvat zpátky, tak poškrábala rukojeť kočáru :angry: a prej ju nevozila, ale zaparkovala u baráku a tam jí hodinu řvala a pralo na ni slunko, jak mi nabonzovala Tomova babička, která jí po té hodině šla říct, až už ju odveze domů...jestli bude spálená, tak tetě teda pěkně vynadám :angry: :angry: :angry: možná to má červený jen od toho jak brečela, ale naposledy jsem jim ju svěřila...
10. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
už nehuláká, už je napapaná a připravuje se do písku :grinning: :grinning: , půjdem za chvilku :slight_smile:

lenula, tak to je blbý a kolik je té holce?
10. dub 2009 v 15:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jo, takže doma dělá bábovičky :grinning:
nebo co to melu, jsem nějaký mimo mísu ... (neee záchodovou)

a budete obě dělat bábovičky?

lenula.b ... tak narvi tu holkado kočárku na hodinu taky :grinning:
to bude v pohodě
10. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
no jasně, my děláme vždycky bábovičky obě :grinning: :grinning: Na střídačku :grinning: A půjdem i s tou kámoškou, ta má půlroční holčičku, tak ta asi ještě dělat bábovky nebude :grinning:

Lenula, to je dobrej nápad, co píše nobody :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 15:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
narvi tu holku ..... tak :grinning:
10. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
na střídačku.......
to se musí Nikolka načekat než uděláš bábovičku :grinning: :-P
a kámoška asi taky nebude dělat bábovičky, co? :grinning:
10. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
Nikča mi to vypla :angry:
no nejsi ty nějakej urejpanej :grinning: :grinning: Prej, že se Nikča načeká :angry: :angry: Css :grinning:

To nevím, jestli bude kámoška dělat bábovky, jestli jí je půjčíme tak třeba jo :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 15:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
suki je jí asi 12, ale doufala jsem, že na ni ta teta dohlídne, když za ni tak orodovala, ať jí Verunku půjčim...
navíc má 3 letého brášku...
a ještě jsem jí to zdůrazňovala, ať ji nevystavuje slunku...
spíš ta teta by zasloužila narvat do kočárku :angry: jestli bude Verča fakt spálená, tak si teta vyslechne :angry:
10. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
ona je šikovná...prostě se načeká :grinning: :-P
tak když bude kámoška slintat a hýbat pořád prstíka, tak jí pučte tu výbavičku ...ať si taky udělá nějakou tu pískovou šišoidovou věcičku, ju?
10. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
jo, tak tam narvi tu tetu, to bude nejlepší :grinning: :zipper_mouth:
10. dub 2009 v 16:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
narvi ji tam a hotovo
10. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: bože :grinning: :grinning:
ještě si to rozmyslím.. :grinning:
ty bys myslím taky potřeboval narvat do kočárku....preventivně :grinning: :sunglasses:
10. dub 2009 v 16:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ňuňuňu ... dám dudlíka a jsem schopný
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

když bude kámoška hodná, tak bych jí dal tu výbavičku ..aspoň teda já jo
10. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
no, jak říkám....uvidíme :grinning: :grinning:
ale tak možná by to šlo....za zmrzlinu :dizzy_face:

no dudlíka už asi máš, tak šup za mamkou, kde máte nějakej kočárek, ať tě povozí :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
10. dub 2009 v 16:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
lenula.b ... normálně řekni tetě, žes nečekla nějaký zazraky od tý holky..ale prostě tě zklamala...a teď máš starosti...a že bys ji nejradši strčila do toho kočárku a vyvezla na sluníčko ... a vzala si stopky ... ono to nic není..a věř mi, že si to bude mnohem víc pamatovat a bude to mít nějaký účinek ..než kdybys řekla, že nic nesplnila

suki ... ty myslím taky dostaneš dudlíka
ale jo, já se projedu rád... jupíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
já dudlíka nepotřebuju

možná spíš svázat ruce....místo roubíku, protože, teď pracujou ruce a ne pusa :grinning: :grinning: Chápeš? :grinning:
10. dub 2009 v 16:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
po mně chceš, abych chápal? Nemám chápavý ocas

ale jo, chápu
:grinning:
já bych potřeboval všechno svázat... i tkaničky
10. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
no tak verča se vzbudila a červená už tak není, takže to snad bylo jen od pláče...naštěstí
10. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
leni, takk to bude dobrý :wink:

tak se svaž :grinning:
10. dub 2009 v 16:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
lenula.b --to je dobrý
ale přecejenom bych to zmínil
10. dub 2009 v 16:16  • Odpověz
suki, pomůžeš mi se svázat? :grinning:
trochu se mi točí hlava
10. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
nobody neboj, tetě něco určitě řeknu... :wink:
10. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
těžko ti pomůžu, když neumím dělat uzly :sunglasses: :grinning:
Budeš se to muset naučit, jako ti kouzelníci, co se umí svazovat sami :grinning: :zipper_mouth:
10. dub 2009 v 16:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Já totiž umím jen mašličky...a to jenom takový ty doktorský...tak pokud potřebuješ sešít, tak to bych mohla :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 16:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
no snad sešít nebudu v brzký době moc potřebpvat
já ....
jj, já to nějak zkusím
10. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
leni ..jj, dobře
10. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
já .....co?
my jdem na ten písek
To je dobře, že nebudeš potřebovat sešít, ale tak to svázání se třeba může v životě hodit :grinning:
10. dub 2009 v 16:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
já když jsem svázaný, tak jsem bezbranný

ale jo, proč by se to nehodilo

užijte si písek :wink:
10. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
juj,vy hážete bábovičkama a já hážu hadrem po poličkách a oknech :confounded:

já vyslala malýho s babičkou na písek :slight_smile:

Leni-no jasně narvi ji do kočárku a od 12 do 15 hodin ji nechej na slunku :sunglasses: :rolling_eyes: Jj,to bych taky tetu dořvala :angry:
10. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
ahoj hpolky tak tata koupe a ja vecer letim k segre barvit vlasky :slight_smile: takze tu nebudu
leni-teta je na hlavu bo co?jako kdyz ju tam vidi hodinu na slunku a teprve po hodce neco rekne tak je rachla.bych ji dala kartac :angry:
jaky-no a zuobky ma malej v poradku ne?ja mam asi divny dite domcu on se zubare neboji a to mu uz vrtali zoubky,je to kluk sikovna se potim vzdycky za neho.hana teda ukaze zoubky ale asi na 10sekund a pak zadna sance
10. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.