• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
ja vahu mam, ale dole mam teprve kilo :rolling_eyes: jako od zacatku ale. ve ST jsem vysadila HA tak doufam, ze to dolu neslo kvuli praskum a ze ted to pojede :dizzy_face:
15. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

maky-já jak minule :unamused:
15. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
mudr a proc si vysadila antaky..?
15. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
Mudříku a zkoušela jsi měřit cm, ty jsou přesvědčivější než váha, já jsem třeba spokojená tak i tak, za měsíc sice jen 2kg, ale ty cenťošky stojí za to :wink:

Jani a co máš za maso? :confused:
15. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
Jaky ok, zapsáno, ještě počkám na Leňu a pak vám to pošlu :wink:

Plavat dneska nejdem, bobeš má rýmu a já asi střevní virózu, tož to radši nebudem šířit :confounded:
15. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
Jaky hezký fotečky :dizzy_face: Já včera taky vkládala :wink:
15. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
měla jsem super snídáni-čokolikolvýho zajíce :angry: :grinning:

maky-na které straně je postup té 90 dnové diety?
15. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
ahoj holky, váhu máš v IP :wink:
15. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
maky-jste moooooooooc pěkná rodinka :slight_smile: :dizzy_face:
15. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Holky tak tabulku máte v mejlu :wink:
15. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Dík Jaky :dizzy_face:
15. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
maky-veprovou kytu myslim... :sweat_smile: :confused:
15. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj zeny :slight_smile:
tak ja porad 3kila dole
pas -dohromady7cm dole
prsa-porad 7cm mene
boky-jen 1cm mene
stehno -2cm mene
lytko-zustava 43cm
to jde ne?
15. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Jani tak jednoduše, trošku ji naklepej, na bokách nařízni, aby se ti neskroutila, osol, opepři, pokud máte rádi, tak ji potři hořčicí a naprudko osmaž na pánvičce s trochou špeku nebo uzenýho, vlož do pekáče, já tam dávám kopu nasekané cibule a česneku, ještě to celý okmínuju, zaliju trochu vodou a dám kousek bujónu nebo půl kostky masoxu :wink: Hodím do trouby a podlévám :wink: Můžeš přidat třeba i hříbky :wink:
15. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Skuri to je parádička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
diky :slight_smile:
jaky -hezkej kubicek
makel-idylka rodinka a ta priroda bozi,to vam zavidim :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
mak tak to zase delas jinak nez moje mama... :grinning: ... uz to maso dusim v kastrolu ale to se kuwa nacekam nez to zmekne... pak musim volat mame pac nevim co s tym dal... vim ze zaprasit moukou ale dal nevim...no toz to to bude tak pro sousedovic psa... :grinning:
15. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
skuri no jasne ze je to pekny... :dizzy_face: a to se hned clovek citi lip ze...? :slight_smile: ... jen tak dal prdelko...

tak sme nechali v zerasu rotoped pac uz nebyl kam dat... :sweat_smile: tak priste si ho dovezu a vrhnu se na kolecko a bruslicky a bude to parada... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
holky -vi taky parada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Skuri to je u babičky v Beskydech :wink:

Jani já je radši dávám do trouby, protože pak nemusím používat právě tu mouku :wink: Ale v hrncu je taky někdy dělám :wink:
jani- vysadila jsem je pac mi vaha vubec nejde dolu a naopak pomalu stoupa...a to jako nee :confounded: akorat jsem dobrala druhy platicko a treti jsem uz nenacala.
holky- krasne fotecky :dizzy_face:
15. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Holky v sobotu jsem si vyprala telefon v pračce a nemám ani jeden kontakt v telefoně, protože jsem si to inteligentně uložila do něj a ne na simku, pošlete mi na sebe číslo do IP, na koho jsem měla :wink: Díky :wink:
15. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
janule -ja to taky delam v troube a je to lepsi,teda nam to vic chutna :slight_smile:
maky-nadhera,jezis ja se uz tesim az pojedem na dovcu to me ceka stejna priroda jak tebe :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Aj já mám roštěnky radši z trouby :wink: Ale těm na sporáku taky neodolám :grinning: :grinning: :grinning:

Skuri je tam nádherně, MM si to tam zamiloval hned poprvé, co jsme tam spolu byli a chce tam mít chatu, tož už prej šetří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
skurinko- a kde mame fotecky tvych deticek ??? :wink:
15. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Holky jdu pověsit další pračku a vysát barák, tož se asi objevím až po obědě :wink:
15. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
jasan maky-ja jdu hodit pracku :slight_smile:
mudr vsak mam decka v albu ne?
15. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
mudr-aha...to je blby no...

maky,skuri- toz ja je delam prvne v zivote tak radeji jak je dela mama moja..priste zkusim podle vas... :wink: ...

maky-toz ty si ale vazne sikulka vyprat tel... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

makel jak jste na tom s rekonstrukci...?nemate nekdo korkovou podlahu...?
15. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
skuri- myslim z velikonoc :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
aha ty voe nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem s tim barbar s focenim,ale dnes jak pujdem ven tak je blesknu :wink:
15. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.