• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
ja jsem sikovna kucharka...?kdyz sme se nastehovali sem tak sem byla tezce v pasti s varenim neumela jsem vuuuubec nic... :sweat_smile: ale musela sem se postupne ucit...jinak by sme umreoli na hlad... :sweat_smile: :confused:
15. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
mak toz snad brzy zacnete... :dizzy_face: ja bych kuwa tez rekonstruovala, ale jaxi nejsou many... :confounded:
15. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
janule nápodobně :grinning:
15. dub 2009 ve 14:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jeee ty taky... :grinning: aspon nejsem jedina... :grinning: ... no a pak se ptam na kazdou blbost a mate me tu za degena... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jani u nás to bez peněz taky nepůjde, jako melcek jenom tak bohužel bokem nemáme :confounded:

Ale jsi šikovná, já taky dělala roštěnky poprvé až tady a volala jsem furt máti, co tam mám dát a jak to dělat :grinning: A teď mi manža řekl, že je dělám lepší jak jeho máti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Hele ale my budem rekonstruovat a pak budem sedět na zemi a jíst taky na zemi, pač nebudou love na vybavení :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To bude žůžo dobrodrůžo :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: na zemi je to taky fajn... kdyz sme si odvezli sedacku do brna tak v zerasu nebylo v obyvaku kde sedet...je tam telka postavena na chatrnem stolecku od kteryho musim adu odhanet aby se to nezritilo... :grinning: :grinning: :grinning: sedacku tam tchynka koupila...

my budem odhadem potrebovat tak 300-400tis+300tis vyplatit honzovu segru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
maky si sikulka kdyz te manza pochvali...hans zas nesnasi koprovku a doma ju nechtel jest, ale ode me ju spapa bez reci...nevim esi se pretvaruje, ale rikal ze mu chutna vic nez od mamy... :sweat_smile: sem zvedava co rekne na ty rostenky...dnes dojede pozdeji ma meeting tak uvidime pozdeji...
15. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
jani sikulka a budou urco moooc mnamkovy :slight_smile: :slight_smile:
valim pro mlade do skolky a pak jdem ven takze pa az vecer lasky moje jedine :slight_smile:
jo a ted jsem si zkousela 3/4 gate a svete div se je zapnuuuuuuuuuuuuuuuuu.jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak valim cago bago silenci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
kočky mizím, musím zas něco vyřídit...mějte se....
jannule jsem domluvený pááá :wink:
15. dub 2009 v 15:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jani tož to taky budete potřebovat dost peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: My si berem 1,5milionu, ale u nás je to rekonstrukce komplet, navíc přístavba a nádstavba, jak se to dle projektů jmenuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takový zvětšování velehradu :grinning: No uvidíme, hlavně že to bude konečně hotovo, bude tu teplo a pohoda :wink:

No vidíš Jani, to je fajn, když tě pochválí, že je lepší jak od maminky ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: U nás je pochvala, když MM řekne, že je to lepší jak od babičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
Skuri paráda :dizzy_face:

Tobi je taky vzhůru, tak jdeme taky ven :wink:
15. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
toz ale to jsou jen muchy vńa tom vrchu...kuchyn.linka je nova,koupelna-wc nove...

udelat jen obyvak,loznicu,a komplet decky pokoj... :sweat_smile:
15. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
zas všechno zničíte
aspúoň bude sranda :grinning:
15. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
nobody co zase jako znicime...?
15. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
je tu někdoooooooooooooooooooooooo :confused:
15. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
No mě štréchne,kde jste :angry:

Jsem si koupila dvoje rifle vel 38 :sweat_smile:

A teď pařím na Lady gaga-Poker face :slight_smile:
15. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
jakyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
15. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
ty me neslysissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
už joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.Musela jsem si vydělat maz :grinning:
15. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty ses prdla... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
od osmi tady nebudu,jdu se dostat zpátky do svého řidičského umu :sweat_smile:

Kdyby náhodou,tak jsem Vás lovovala a hrob budu mít u Prostějova :cry:
15. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
jaky- ja ti donesu nake chrasti z pola jo... :grinning:
15. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
Jani.i to je vzpomínka na jakynku :dizzy_face:
15. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
ty si tele... to bude v pohode... kdyz to zvladla moja tchynka ktera jak dodelala ridicak jela x a az ted jezdi znova po x letech a zvlada to tak ty to zvladnes taky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
melo tam byt ze tchynka jela 2x nemela sem zaple cisla...
15. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
jaky -to zvladnes :slight_smile:
joooo a ta 38vel.dost dobryyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
jaky ..38 .... to je nějaký eSko?
tak běž trápit spojku
15. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
devcata jdu dozehlit a pak jsem vase a doufam ze zde nekdo bude :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile:
15. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.