• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
ses zblaznil ne...?sem to jen utrela vytru az vecer... :grinning: ted me krmil jogurtem no nechtej vedet jak vypadame... :grinning:
19. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
máte jogurtový masky
já třeba mám rád jogurtový sprchový gel :grinning:
19. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
tak ten ja taky... :dizzy_face:

masky nee ale tela... :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj zenulky a muziku jak se mame po ranu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
prej po ranu ... :grinning:
19. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
no tak dopolko no...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
toz to uz je lepsi... jo jde to... ada ma zas jeden ze svych supr dnu... :angry: :rolling_eyes:
19. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
no tak to znam u nas treba vcera vecer :angry: :angry: jsem jim dovolila divat vecer ne telku a tak jsem se ptala jestli mam nechat tento program a dominik na me zacal hystericky rvat tak sel spat a jeste dostal na prdel a pak do me jeste kopl tak jsem mu jednu vrazila :angry: fakt me vcera nasral smrad malej :angry:
19. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
tak skuri to by schytal i adam...

je protivnej jak mu neco nejde tak zacne tak hrozne pistet ze to rve usi... :angry: ... hazi s dvdckama no proste hruza... jdu povesit pradlo tak zacne rvat a volat mami mami mami... kam se hnu je se mnou...
19. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
jo jani je to hruza nekdy a jindy by te laskou zezrali
ale tohle ma ze skolky :unamused:
19. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
no to je na prd...v te skolce se naucijou to co jeste neumeli... :angry: ... hruza...

jj to mas pravdu... je porad hodnej ale nekdy ma den uplne na pikacu... :angry: ... treba to po O bude lepsi dnes vstaval uz v pul 7 o hodinu driv nez obvykle takze je to mozna i tim...
19. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
tak treba po oo jak se vyspinka bude lip :slight_smile:
no to ztekani nevim jako co se deje porad breci kdyz trochu zvysim hlas a nebo kdyz to neni po jeho jako strasny doufam ze je to jen nejaky obdobi,pac jinak to z nas dvou jeden neprezije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
a muzu hadat kdo...? :grinning:

no uvidime po o... ja taky doufam ze je to obdobi a prejde to... kdyz zvisim hlas adam se ke me stuli...je to krasny...:slight_smile:... no ale to vztekani je hruza je to na palici... ty mas dve ja mam jen jedno a hrabe mi....
19. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
no kdyz zacnou oba je to bozi ,tak ja jdu na balkon tam si dat jednu do plic a pocitam abych se uklidnila jinak by me asi zavrely :grinning: :grinning:
no jasan ze ja vyhraju :sunglasses: :sunglasses:
19. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
tak ja jdu skrabat brambory na obed a salatek a rizecky mnam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
ja povesim pradlo najime se a jdem spat... se tesim jak male dite... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
tak co janulko uz jsme se vyspinkali?
19. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
jj vyspali..ale zatim nevidim zmeny... :sweat_smile: :confounded: ... najime se a pujdem ven...
19. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
no tak to musis vydrzet az do zitrka ,treba bude lip :grinning:
my taky pujdem ven jak prijedou kluci :grinning:
19. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
no toz co mi zbyva ze...? :grinning: sem dala varit brambory a najime se a vyrazime na chvilu ven a pak budu uklizet a varit na zetra...asi zapykane testoviny nebo brambory jeste uvidim...
19. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
zapeceny brambory mnam.
kuwa zacala me bolet hlava ,fuj to je v riti uz fakt :unamused:
19. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
a jak se citis po praskach...?melas nejake ucinky-..?asi udelam brambory kdyz se mi s tim bude chtet drbat... :sweat_smile:
19. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
skuri kdy ti mala prestala spat po O bylo to ze dne na den bo postupne spala min a min...?
19. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
ahojky..tak ja se dostala k PC az ted pac moje polovicka tady sedela od rana :angry: :angry: tak jsem ho vyhnala s petou ven
19. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
tak mas klidek adeli vid...? :dizzy_face:
19. dub 2009 v 15:26  • Odpověz
sem si byla zapalit na balkone a sousedka sla se psem(boxer) jeste je to stene...sli dozadu na pole a najednou slysim rvani jak vola na psa... do toho z poza baraku vylezla jakasi manicka s kocarem a rve na tu sousedku ze tam jako jsou male decka a ze na nu zavola policajty... ta manicka sla pod balkonem a ja rikam jezis tady čarliho kazdej zna a vi ze decku proste neublizi to je jakasi histerka se podivala k nam na balkon tak sem se na ni podivala a zakroutila nad ni hlavou...

proste kravka...sama si vezla dite v kocarku tak nevim co resila... :zipper_mouth:

kdyz potkame carliho tak adu olizeze obcas zhodi ale ada je rad smeje se a ja se s nim taky rada pomazlim... :dizzy_face: ... je nadhernej...

to decko od te histerky asi uvidi psa jen na fotkach...

to uz se vis bojim takovych tech kundolizku a biglosu a tak...jdou cumijou a najednou vyjedou...
19. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
no uz mam po klidu :grinning:
19. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
jani -zacala spavat min a min.treba 2 krat do tydnne treba nespala a pak to bylo porad min a min pak prestala uplne,ale nekdy se stane kdyz o vikendu nebo v tydnu stava fakt brzo tak ji dam do postele a nekdy usne.treba dnes neusla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
jani- a ty prasky jako v pohode,prvni 2 dny my bylo porad na zvraceni ale ted uz je to super. :grinning:
19. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
skuri..ty drzis jakou dietu?,nam rekla ze mame jist do 5000 ale ted nevim ceho jestli kcal nebo kj...obe me divne vychazi :grinning: :grinning: :grinning: ale nemuzu se dokopat cvicit ale koupila jsem si svihadlo a skacu to je duneniho :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.