• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
jakou jste meli noc?
21. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
ahoj :pensive:
u nas noc katastrofa malej mel teplotu 39,5 a brecel ze ho boli nozky a vypil asi tak pul litra vody ,ted ma 38 tak jsem zvedava jak to bude pokracovat
21. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj skurco...teeeda prdelka malej...tak ho za nas pohlad a odpocivejte :confounded:
21. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
jezisi skuri kde to vzal chudacek...? :pensive:
21. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
holky diky :slight_smile:
vubec nevim uz vcera ze skolky si stezoval ze ho boli nozky a nejakej teplej se me nezdala a tak jsem se ho ptala jestli chce ven a on ze jo ,no a pak ani neprotestoval ze jsme sli domu jsem se jako divila jinak chodime ze rvem domu.no a jak sel lehnout tak becel ale usnul a pak jsem si ho vzala k sobe a to jsem si na nem mohla usmazit vejce.ach jo no uvidim jak to bude pokracovat :cry:
21. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
chudacek... :pensive: tak mu dej za nas pusenku a pohlazeni jak pise mudrousek a drzte se at jste zase brzo fit a muzete litat po venku... :dizzy_face:
21. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
dekuju zenusky moje :slight_smile:
jdu si vypit kafco
21. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
bre ranko lasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nas noc taky nic moc..
ted jsem si dsala musli s mlekem a dam si kafco a pojedeme k mamce pac me bude hlidat petana..a ja dneska valim na cviceni a vazeni :confused:
21. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj adeli tak doufam ze bude ubytek a ty stastna... :dizzy_face:

u nas noc dobra asi ve 2 zacal mluvit ze spani a pak se vzbudil delal blbosti vykladal chlamal se a tak ... kolem cvrt na 4 usnul a vstavali sme 8:10... :dizzy_face: jinak parada az na tu hodinu a neco co sme byli vzhuru,ale zase sem se nasmala... :grinning:

ja si ted zacvicila :confused: ... no co koukate tady vseci cvici tak ja musim taky... :grinning: at nejsem porad tak vyzrana...

kolik stoji liposukce...?asi dost ze..?to asi nenasetrim za celej zivot... :grinning:
21. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
janull..ja bych rekla kolek 30tis i vic..jo hold budem muset neco zacit delat kdyz nemame na operaci :frowning2:
21. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
21. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
21. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
zdar baby, hej přestaňte s tou liposukcí... :confounded: víte jakej to je hnus, viděly jste to někdy v TV jak to dělaj? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj leni...jj videla jsem a neni to nic hrozneho ...dyt se na to nebudu divat tak co...

adeli no tak to asi nenasetrim...leda vyhrat ve sportce... :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
janul ale ono to stejně nepomůže dlouhodobě...ty tuky se zas vrátí :unamused:
21. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
nevrati... nemuzou.... :grinning:
21. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jo tak to potom jo, když je přemluvíš :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
si pis ze jo...jim domluvim a oni se nevratijou... :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
no jsem prej slysela ze se muzou objevit pak nekde jinda tak radsi budeme cvicit.
adeli-drzim palce :slight_smile:
cau lenulo to je taky dost ze se tady zkazes :grinning:
21. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
skuri ale to je beh na dlouho trat to cviceni... :zipper_mouth:
21. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
no jo no janule ale ja bych dobrovolne fakt nesla.mozna zmensit prsa ale taky jsem slysela ze je to pry riskantnejsi nez zvetsovani prsou
21. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
jo a vcera mi hans donesl adu do obyvaku zabeleneho do rucnikua on se vycural no samozrejme sem byla mokra i ja a sedacka... :grinning:

a pak sel a cural takze od obyvaku az do koupelny pocurano... :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
tak ja bych zase chtela kozy zvetsit.. :grinning: mame to ale trapeni... :confounded: :grinning:
21. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
skuri když já jsem skoro furt venku :wink:
a teď zas zmizím, bo se Verča probudila
21. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
janul Verča počůrala včera Toma :grinning:
21. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
leni to mame ale sikovne deti... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
tak ja ti janulko dam trocha tech mych megga kozenek. :grinning: :grinning:
taky jsme byli posurany a pokakny :grinning:
tak divky mizim ale kuknu na vas pac budeme dnes doma pac s malym nemuzu ven :unamused:
21. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
dnes se drzim...snidane jabko a ted mam jogurt na svacu... jen nevim co si dam na obed...necou se mi varit brambory... :sweat_smile:
21. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
tak bych tak potrebovala zmensit bricho a hlavne se divam na ty prsa..pac me je mala i podpr.s kosikama F :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to ja opravdu neminim tahat celej zivot i tak mam problemy se zady

no ja mam zaplou kulmu tak si du delat sisi :grinning:
21. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
adeli no to je na prd s tema zadama...ale rika se ze kdyz se hubne tak i v prsach treba je das trocha dolu, ale ty bys asi potrebovala o dost ze.... :sweat_smile:
21. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.