• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
Už jsem ju u jiných výrobců viděla levnější, tož právě nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
A to ještě nepočítám matraci :sweat_smile: :grinning:
autor
no to je dobrý, tak to by Tě možná ta výroba vyšla levněj ne?
tak uz je po ruzofce...a co vase vkv?
17. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
No právě to řeším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem tu postel našla asi o dva nebo tři tisíce levněji u jiné firmy, ale pořád nevím a chtěla bych tuto, dá se pak sundat na zem a teď bych chtěla, aby si tam podtím mohl hrát :sunglasses:
17. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdu si uvařit ještě čajík a dojdu :wink:
17. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
maky- a nebyla by lepsi vyssi? tahle je moc nizka...za chvili se bude bouchat do hlavy... :confounded:
17. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
my chcem taky tuhle, ale jak je tam ještě ten stan pod ní... :slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Hoj beruny, jdu vás dneska jenom pozdravit z rychlíku, byla jsem na párty, tak jsem si doma musela dát nějaký alkohol :grinning: bo chlastal jenom MM, já měla Rychlé špunty :grinning:

Jo jinak ranní návštěvu u Makel jsem ve zdraví přežila, do kafe mi nic nenasypala :grinning: :grinning: :grinning: ale kafe vařit umí :wink:
17. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Mudr já mám z té vyšší strach, aby mi brouček nespad :stuck_out_tongue_closed_eyes: A až se bude bouchat do hlavy, tak mu to dám dolů :wink:

Leni stan je na těch stránkách taky, je na přikoupení, ale ten mi ušije šikovná babička :wink:
17. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
Prej kafe vařit umí :grinning: :grinning: :grinning: Jsem jí zalila Nesco vodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj janci...tak aspon ze nas pozdravis...to ti piseme velke plus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj jani to je dobre ze makel ti tam nic nedala... :grinning: :grinning:

ja chtela taky postel pro adu pac adam chce spat na nsem v postylce rve... tak po O spi se mnou a ted vecer taky pac hans dneska odjel.... :confounded:
dobrééééééééé večíííííííííír :slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
Makel, ale ne každej to zmákne :grinning: ale neměla nic napečeno,já kvůli ni dva dny nejím a nic...no příště :grinning: jo Maky a ještě jsem šla dneska kolem dvakrát na a z kosmetiky :grinning: :grinning: jsem se měla stavit na sváču
17. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
mudr...doufám že mi ty pluska k něčemu budou :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
makelína byla dneska na Janicu hodná, bo jí to po ránu slušelo :dizzy_face: asi z toho včerejšího hopsání na manželovi :grinning:
17. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
Janulo jojo, právě proto mu ji chci koupit taky, už je dost velkej na tu malou postýlku :wink:

čauec Jaky :sunglasses:
17. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
holky kolik u nas stoji matrace by me jen zajimalo?
17. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
chudák holka v tom Nahá je krásná...ty voe tam bych nešla...
Maky díky, jsem měla naleštěný zuby od zubařky...jj po manžovi jsem chvilku houpala, ale nesnáším vrzací postele, tak jsem z toho měla zase depku :grinning: :grinning: už rok vybíráme novou postel :angry:
Voe držím dietu ne, tož co bych furt pekla :grinning:
17. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
Leni, já bych do takovýho pořadu taky nešla, představa, že mě vyfotí a pověsí na bilboard...ty voe, no fuj :rolling_eyes:
autor
skuri koupíš za litr a koupíš za 30 litrů, záleží jakou...
No Maky něco dietního ne?? já taky držím dietu...někdy :grinning:
17. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Skuri jaká matrace? Obyč pro malýho jsem viděla kolem tisícovky :wink:
17. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahojik jakoune :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kde ses flakala cely den ? priste omluvenku do kurnicku...jasan ??? :angry: :grinning:
17. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
janco ony s tím holky asi nepočítaly, že budou na bilboardech, ale jako fakt síla...myslím, že teď už by tam znovu nešly...a kdo půjde na další konkurz, když už ví voco go, tak je buď exhibicionistka nebo blázen...
17. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jsem tě včera navnadila co? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:

Tož příště řekni, ti zaliju psí granule vodou :grinning:
17. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak ja se loucim pac zitra to bude narocne..
makel..krasna postel..ale ja ji v podkrovi nemam kam dat hned bych ju brala ale ta cena :confounded:
tak brou brou
zitra pisnu a dam do albicka moje prvni nehty co delam uz zitra :confused: pa :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
17. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.