• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
ale bobinko :grinning: tak se namaž tou 30tkou,slunko je ostrý i při 19 stupních :wink:
25. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
bre ranko.. :wink:
jani, vem normalni olek z kuchyne a malinko se namaz a ted se jeste nespalis, jen bacha pres poledne :sunglasses:
25. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
praveze si tam chci lehnout kolem 12:30 az ada usne... :sweat_smile: :grinning: dekuji mudrousku aspon nekdo je na me hodnej...jen nevim esi si nedelas prdel s olejem do kuchyne... :sweat_smile: :grinning:
25. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
no dovol? my se tim taky mazali...jen tim ti chci rict, ze jak se namazes tricitkou, tak tam budes lezet a smazit se na hovno a budes porad bila...a zas nez nic je nejlepsi ten kuchynsky olej...vazne ! :sunglasses:
25. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
nedela ja se taky natirala
25. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooj milackove :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooooooooj adelinkoooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
valim do mesta do lekarny.musim koupit synovcovi neco k narozkam -chce star wars
25. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
jejda...adelinka ma ale dnes vyyybornou naladu... :sweat_smile:
25. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
ne ja jsem vas chtela jen pekne pozdravit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
tak to se ti teda povedlo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
janulle, kde jsi? ze ty uz se vyvalujes ? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
nee mudrousku... ale vcera sme dojeli do brna takze tady byl strasnej bordel hadry na prani hadry cisty hadry na susaku...peru...uklizim... naceni... no hnus...sem spocena vsude... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ada kope s balonem a dnes je naaaaaaarame hodny... :dizzy_face: varim testoviny a zjistila sem ze nemam vajicka... :grinning: ... tak mame smulu...
25. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
toz opalovat se asi nebudu sice sviti slunko, ale fouka vetr a ten je studenej...toz asi pujdu spat s adikem... :grinning:
25. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
tak ja uz mam skoro uvareno a piskoviste na zahrade se konecne rysuje :dizzy_face:
ale smradoch me tady zase zlobi :angry:
taky musim jit hodit pracku at mam co zehlit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mudrousku no to jsem rada ze se ti to libilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
tak sirupecek mame -sedotusin
a darek taky v 15h prijede tata a jdou ven a ja budu uklizet pac to tady vypada jak po bombe :angry:
25. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
toz my si hajjnuli a uz jsme vzhuru... pujdu na jednu za chvilu je tady hans dodelam testoviny a najime se a pujdem na prochazku... :wink:
25. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
Haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :confused:
25. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
cagos... :dizzy_face:
tak my uz jsme doma, byli jsme na cvicaku hasicskym, pac uz se stavi hranice na cary a manza ze je u hasiců, tak nemohl chybet samozrejme... no fotila jsem jak slak, tak pak vecer hodim foto... :wink:
25. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem doma z venku..jeste jsem byla s klukama na pivko a ja jsem zhresila a dala si zmrzlinuuuuuuuuuuuu :angry:
25. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
tak my uz jsme tez doma...

ada utikal z kopca a mame silnicni vyrazku... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

no a abych nemluvila porad jen o adovi tak jsem vytahla po 2 letech koleckove brusle no a jak ada padal tak sem ho chtela zachytit-byl ode me asi 3m a netusim jak jsem to chtela udelat no a tak snaha byla ale hodila sem frasu... :grinning: :grinning: :grinning:

takze sme s adou dneska fakt perlili... :grinning:
25. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
teda jani- po kom pak malej je, vid...? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
25. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
mudrousku malej je peknouckej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....

mudrousku po kom...?no to je jasny...po mamince... kdyz jsme se o tom bavili tak tchynka rikala, ze honza byl opatrnej a nepamatuje si ze by byl nejak podrenej bo mel modriny...

to naopak ja? samej moncl nohy jedna fialova skvrna obcas zedrena huba, nos atd... takze na to ze jsem byla holka sem vyadala pomlacena jako kluk... :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jani- upe te vidim na tech kolcacich... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
no sem utahana jak pes... byla to docela streka a do docela prudkeho kopce... zpatky se hur brzdilo... :grinning:
25. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
tak ja jen nakukuji..cucim na hokej
jeeee janull mela pekne odpoledne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mudr..nac se u vas stavi takova hranice??
25. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
adeli tipla bych to na paleni carodejnic... :wink: jj odpoledne bylo super az na nase drzkopady s adou... :grinning:
25. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj jdu vás pozdravit po celodenním maratónu, dneska jsem zahájila velkej stěhovaící úklid, spoustu krámů a krabic potáhneme i do LIpasu, abychom měli místo na potřebný věci. Tak balím do krabic atd. :unamused: Odpolko jsme chvíli byli venku, tak se zase lítalo kolem baráku, no furt něco :wink:

Jani, tak snad nejste moc podření, foukáme na bolístku, tobě i Adámkovi :wink:

Mudroušku hranice super :dizzy_face: a Daneček je brouček krásnej malinkatej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tebe jsem tam nikde nezahlídla :confused:

Skuri co díťátka? Hanča už dobrý? A co Dominik? :wink:

Já jdu hodit lachtana pod peřinu, MM mi v pondělí jede opět na celý týden pryč, tak si ho ještě musím užít :wink:

Krásný večer :wink: a pěknou neděli všem :dizzy_face:
25. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
makelko... ada me jen trochu celo a dve tecky asi tam byli nejaky malinky kaminky...a ja jen zedrenou kuzi a narazeny lokty... :grinning: ...

tak odpocivejte a uzivejte si spolecnych chvilek a mejte se kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
25. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
no adeli- tak velka hranice se stavi proto, pac se tam sejde pulka naseho mesta a budem tam mit stanky a prodavat branboraky, langose, klobasy, topinky, pivo, vino, alko, nealko atd...kdo ma zajem, tak od 17,30h se jde lampionovy pruvod z namesti... :wink: (nehlaste se vsichni) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.