• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
bre rano prdelky...

tak noc v pohode ada spal do 8 pohoda... :dizzy_face: ...

toz tady jako dnes nikdo nebude...? :confused: :pensive:

mudr neboj nejsi sama ja budu doma po 6te pac ada v 7 veceri koupani a hajando... :slight_smile:
30. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
ahoj berunky :slight_smile:
tak jsem jako nasrana voe v lednici 20kilo nudlovyho salatu a 100 kilo masa a zacinaji vsichni odvolavat hajzlove fakt :angry: :angry:
30. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
je vy vlastne dnes slavite skuri ze...?toz to je blby teda... a proc jako odvolavaji...? :confused:
30. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
janulko se me neptej,fakt jarda ma narozky jednou za rok a proste delaj ofrky .ale hlavne ze on musi bejt na jejich.jestli maji strach ze musi koupit darek bo co.o to vubec nejde ale muzou se sejit a pokecat, :unamused:
30. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
hmm toz je to blby no... :unamused: tak at on na ne nechodi- na jejich...
30. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
asi jo jani.pac me je to kvuli nemu lito se na ne vzdy tesi a pak tohle.on to teda nedava na jevo ale ja to na nem poznam,a jeste bude mit 33letjak se rika kristovy leta :confused:
30. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
to jako vsechny jeste chrnite ci co?
joo aelinka ma dnes tu kolaudacku -tak adeli tfuj tfuj at vse dobre dopadne :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
skuri je to blby no... to mi pripada ze to ani kamaradi nejsou kdyz odvolavaji... :pensive:
30. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
jani-ja je seru fakt,kdyz neco chcou tak by se jarda mohl roztrhat.seru na ne .si to oslavime sami a je to :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
tak skuri tak je to spravne... :grinning:

ja ti dam ze mit jedno dite je sobecky... :angry: :angry: :angry: :angry:
30. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
jani jsem to tam vysvetlila :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
30. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
ja si delam prdel skuri.... :grinning: at si kazdej mysli co chce... :wink: ja mam sice brachu, ale nikdo mi ho nikdy nezavidel a ja delam ze zadnyho nema... :wink:
30. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
vsak jasny-my jsme ze segrou bojovali taky jako prase ale ted jsme fakt nejlepsi kamosky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
skuri tak m y ani ted... je o 13 let starsi...hold jina generace...akorad me sikanoval.
30. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
chudinko moje mala :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
mu dam do drzky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu na jednu jdes taky???????????????????????????????
30. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
čauuuuuuuuuuuuuuuuu.

Vás dočítat,tak to je nadlouho :wink:

skuri-s těmikamarády mě to mrzí :pensive: ,ale třeba překvapí :wink:

jsem se dohádala s máti
:angry: Šla ven s Kubíčkem,tak jsem ji řekla ,ať dává na malýho pozor(říkám to všem i sobě) a ona ,jestli si myslím,že je mentální :angry: a ,že rovnou tady na světě nemusí být :angry:
Už toho mám s ní plný kecky :angry:

adelinko-koludačka ať se povede :wink:

sluníčko-vítej :slight_smile: :wink:
30. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj jaky -jak ti je je to lepsi :wink:
jaky-to me mrzi ze ses pohadala s mamou ale znam to.taky kdyz reknu mame neco .at dava bacha atak tak na me kouka a taky se rozciluje ze neni blba ze nas taky vychovala,tak ji rikam v klidu jako je to moje dite tak se chci ujistit ze jesem vse ti zdelila a klid a nemusis se rozcilovat,taky me z ni jebne nekdy :frowning2:
30. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
skuri-o trochu lepší jo :wink:

Mojí máti nemůžeš říct nic negativního,hned se uráží a sebevrahuje kecama :angry:
30. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
jaky ahojky... :dizzy_face:

nedocitej nema smysl... :grinning: nic duleziteho sme nesily jen ze pro skurinku je jedno dite sobectvi od rodicu... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

jaky ja te chapu taky to mame rikam pokazde kdyz ji davam adama a upozornuju co uz umi ale to je neco jine kdyz s ni nebydlime... :unamused: ... chuderko...

moje mama taky rika ze si hodi maslu...bracha na nu sere ona za nej plati dluhy a nervy ma bohuzel jen jedny... :unamused:
30. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
jo vlastne si psala ze se chce porad veset co?= :grinning: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
nekdy se fakt ty nase mamy chovaji jak maly decka fakt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
30. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
skuri ono to asi taky neni zrovna dobry...svuj zivot si odzila deti vyrostli osamostatnily se a ona nema nikoho jako takovyho k sobe ... asi je ji smutno z teho zivota... :frowning2:
30. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
Já bych třeba další mimi chtěla hned,ale................. :frowning2: :angry: :confused:
30. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
jaky toz si pozvi exa ojed ho a doufej ze se zadarilo... :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
ja vim ,jani je to pravda .
ale taky mji kamaradky a tak .
30. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
ja vim, ale asi je ji lito ze uz neni mlada...

skuri tak sup tu vahu... :dizzy_face:
30. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
ne ne
30. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
skuri jezis nedelej vlastu proboha... napis mi to ip ja to nikomu nereknu...
30. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
jani-to už máme s ex vyřešený :wink:
30. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: vlastu nedelam a uz psssttt
joooooooooooooooooooooooooooo ses ani nepochlubila.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.