• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ahojík,
tak u nás jinej průser, třešně už odkvetly :confused: tož pod čím se budem líbat :confused: ještě šeřík tu kvete...
1. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
leni no vidis...a jeste to krasne voni...romantika jako blazen... :dizzy_face: ...

u nas jinej pruser...sem krmila adu presnidavkou s piskotem a delali sme blbosti a najednou miska s jidlem leti vzduchem a schrstanej celej obyvak i se zdi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme se s adou smali... tak sem volala honzu z postele at to jde uklidit nez nakrmim adu aby v tom necampal...no samozrejme vylezl az sem dokrmila adu takze sem to stejne uklizela ja...jeste me serval co jako delam a ze to bude lepit jak P..A...sem mela 100chuti mu listit... :angry: :angry: :angry: me uplne stve jak mluvi pred adamem sproste... :angry:
1. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ja mam libace ale nemam stresinku :sweat_smile: :confused:
preji pekny svatecek :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
cau holcicky moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jani tak to by me taky stvalo :unamused:
jdu hodit fotky do albika nove
1. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojte tak já dostala od Matika dvě pusinky pod dvěmi šeříky :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Skuri kundička jak cip seš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aj tu sou odkvetlý třešně :grinning: :grinning: :grinning: asi to jistí ten šeřík a nebo nerozkvetlá třešňa :grinning:
1. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
u nas neni ani tresen a ni serik..co trnka?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
skuri..pekne fotecky :dizzy_face:
1. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Já se taky přidávám sku.Jste moc pěkná rodinka :dizzy_face: :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
adeli to je snad fuk hlavně,že to kvete :grinning:
1. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahoj holcicky :grinning:
dekuji :slight_smile:
ja jsem taky ete nedostala pusenu ale asi dnes uschnu od pasu dolu pac zrejme budu kramovat :angry:
1. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
sku nic si z toho nedělej já už od včerejška :rolling_eyes:
1. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
a tak ja mam sl.sexik po O
petan uz spinka tak pujdem na vec :grinning: :grinning: :grinning: jen co dodelam obidek..
ted jsem si chtela koupit pradelko nebo neco a na me nic neni :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: F a G kosiky nemaji :cry: :cry:
1. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
adeli nesmutni stejne by to ztebe ztrhal :grinning: :grinning:
sluni je to v prdeli jsem chtela dnes radit pac tata ma narozky a prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
adeli koupíš jinde :slight_smile:
sku :unamused: třeba příjdou později :unamused: .Já jsem ráda,že mám klid :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
přežily jste :wink:
1. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Koukám,že Ty taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
no uvidime do vecera a jestli ne tak bude zemetreseni :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj nobe :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
já jsem taky přežil no... co už :grinning:
je to fajn ... teda nee že já, ale že vy :grinning:
1. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
nobody- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: :grinning:
kde je vubec mudr?
1. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Že by nepřežila? :sweat_smile: :grinning:
1. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
no manza ji vcera prijel tak nevim jestli to stou polohou vody a mleka s nabidkou kvalitniho sexu neprehnali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
1. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: b
1. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
bre den...sem si barvila vlasy...kwa su zaliskana jak prase...sere me ze nevim jak moc mam zaliskanej krk... :angry: mam podkovu tak at si nemyslim jaka sem kunda a hnedej krk... :grinning:
1. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
1. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak musis to umyt ,zkus panskou kolinskou na vatovej tampon
1. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jani tak to jsi určitě kunda jak cip i s tím zamalovaným krkem :grinning: :grinning: :grinning: Hele a víš že je to barva na vlasy a ne na krk :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
skuri voe su kadernice nemusis me poucovat jak si mam dostat barvu z kuze... :grinning: :grinning: :grinning:

maky jeste nevim jak vypadam...na xichte jsem to jaks taks umyla,ale na krka si nevidim... :grinning:
1. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak parod- :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
skuri ja to nemyslim zle... :confused: :pensive:
1. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.