• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
Já tu jsem :slight_smile: Jaký byl víkend?
3. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahojte :wink:
3. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahoj holky... :dizzy_face:
vikend celkem prima, i pocasko bylo super tak co si vic prat... :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
co vy makelko??? co jste delali dnes? :wink:
3. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
a ty slini- jak jste se meli? :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Mudr bylo fakt super.Jen v sobotu trochu kosa,ale jinak dobré.Na hotelu měli 9koček :confused: Beztak jsme měli z jedné guláš :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
zdravim pindusky... :grinning: ... nechrapejte... :wink: ...

adam si dovezl z predsine kocar do obyvaku a sedi na nem a cumi na snidani s novou.. :confused: :grinning: :grinning:

bych spala az bych brecela... :sweat_smile: ... tak jdem varit rajskou to zas bude bordel vsude... :grinning:
4. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz
bre ranko zenusenky... :slight_smile:
jani- nezapomen na konci rajsky pridat na chut malinko skorice... :wink: :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
tak skoricu mysim nevedu... :sweat_smile: :sweat_smile: ... davam tam hrebicek...
4. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
tak ja to jdu pofackovat po vikendu a pak mame zase plavani... :slight_smile:
odpolko mam spicha s holkama, jako kazde pondeli, tak tu budu asi az vecer...tak ahoj vsem a hezky den ... :wink:
4. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
ahoj mudrousku uzij si to... :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
dobré ránko, :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
janulle22 ...tak jestli brusle, tak brusle ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
nj nobe ale to potrebuju hlidani... a kdyz hans bude spat tak asi tezko... mnusim varit trocha pouklizet a mas 2 on jde na odpoledni a prijde v 22:20...toz na odpoledni to neklapne, ale jinak jo... :wink:
4. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
já teď čučím na Nikču, ona má toho zpívajícího psa a zpívá normálně s ním :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 09:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ahoj a dobre ranko :slight_smile:
tak uz jsem byla i v obchode a za chvilu prijde kamoska na kaficko.
jani-zdar rajske :grinning: :grinning:
mudr-pekne si zaplavte :slight_smile:
suki-to je krasny ze je nikca takova zpevacka.hanca taky zpiva vzdycky ty uvodni pisnicky u pohadek a je u toho strasne dulezita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
ahojky holky, jdu vás jen pozdravit, jelikož jdu dělat výplaty, takže se mějte krásně :wink:
4. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
taaaak uvareno i uklizeno...vecer mozna budu zehlit... :sunglasses: a mozna se na to vyserinkam... :grinning:
4. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojte dneska máme nějaký blbý den :frowning2: Malý od rána ječí,pořád si vymýšlí blbosti :angry: By mě zajímalo co tady dělali ten víkend,že je tak rozežraný :angry: :angry:
4. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
sluni ada je dneska taky hroznej...porad jen mrci nic ho nebavi a porad me vola takze nemuzu na wc,povesit pradlo... :rolling_eyes: a to jeste vstaval pred 7 :pensive:
4. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Je to maras,jsem se vrátila po víkendu a dítě úplně jiné.Možná i ta změna počasí :unamused: Snad to bude lepší až se vyspí.Jani malý pořád vstává tak v 6-6,30hod :rolling_eyes:
4. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
devcata taky se pipojuji ke dni na prd.taky mrci ,pisti nic ji nebere kdyz si chci s ni hrat tak pisti takze ne to serinkam.spala dobre az do 8h tak nevim.tady je kosa jak prase. :unamused:
4. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
no me malej vstava 7-8 a dnes pred 7... :rolling_eyes: ...hruza... no mozn a to i pocasim...taky je nebavi to horko... :unamused:

odpolko pujdem ven tak doufam ze dojdem raaaaaaadne unaveni a zitra bude spat do 9ti... :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak to taky doufám,že ho pořádně utahám a půjde spát brzo,bude spát hooodně dlouho :grinning: U nás je zima,hnusný vítr.
Holky vám chodí spát děcka pozdě,ne.Když vstávají až kolem 8hod.
4. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
sluni me mlada uz nechodi od rijna asi tak po o vubec spat jen nekdy ale spis tam rve :unamused:
takze myjsme tak do 17.30h venku pak domu a v 18h veceri pak koupani a spinkani. no do tech 18.45 max do 19h jsou v posteli domula teda je behem 1min tuhej a hana tak 10min vyrvava a pak usne
4. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
sku vlastně jsi to už psala.Tak to jo,když nespí přes den,to se nedivím,že spinká ráno dýl :slight_smile: Já jsem ráda,že ještě po ob.spí.,ale kdoví jak dlouho mu to vydrží :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
sluni ada po o jeste psi vetsinou hodku a neco a vecer v 8 je tuhej a spi do tech 7-8 jak kdy...

u nas je teploucko sviti slunicko, ale hlasej prehanky a je videt ze sou tam tmavy mraky...tak my jdem spat...
4. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
jako sluni kolikrat bych se natahla po oo ale vona me nenecha :unamused:
4. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
jani tak se vyspěte :slight_smile:
sku to Ti věřím.Já si taky kolikrát říkám,že s malým usnu a nic.ale mám aspoň klid.Vypiju v klidu kafe a tak.Od sestř.malá nespí od roku a půl.To by mě kleplo.ale zato v 17hod.se koupe a pak chrní až do 7do rána :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
tak domca do 1 roku uz byl taky nejpozdeji v 18h v posteli dyl proste nevydrzel a vstaval kolem 6 7h rano.
mlada nebyla nikdy spac hruza takze se asi vyspim az v hrobe :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.