• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
tak ho nech...vsak az bude mit hlad on doleze a sni vse... :slight_smile:
5. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
skurinko-Hanulka je fakt krásnááááááááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
tak my jsme byly venku a Verča konečně spinká, takže já jdu pracovat :confounded:
5. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
Dala jsem nějaká phota :wink:

Dnes mám růžofku s kunďákem :grinning: :grinning: To zas bude mokro :grinning:
5. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
jaky krasavecek... :grinning: ... a mate stejny teplacky... :grinning:
5. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
jaky máš hezkého prcka :slight_smile: U bublifuku vypadá jak můj malý,taky hází takové ksichtíky :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj buchtičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jaky Kubíček je brouček, má nádherný velký kukadla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
poslusne hlasim, ze dneska nebudu...

ruzovka a zehleni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahojky vespolek... :wink:
jakynecko- naaaadhernej kubikulka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
makousku- co vy? jak pokracujete? :wink:
sluni- hod taky nejaky novy fotecky... :wink:
no jani- nebudes jo??? fnuk, fnuk... :cry: :cry: :cry: :cry:
5. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahoj zenusky :grinning: :grinning:
jaky-tak to vydim ze to dame dohromady kubik a hanca co ty na to??????????? :grinning:
je krasnej ma kukadla jak zrcadla :slight_smile:
jinak hanula dekuje za pochvalu :wink:
5. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojky tak ja jsem doma ze cvica
skuri..hanicce to moc slusi :dizzy_face:
vcera jsem byla vecer kournout a jsem se poblula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
adeli tak nehul at neblujes :sunglasses:
nejsi tehotna?
5. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
mudr já bych hodila,ale nějak to enumím :frowning2: :rolling_eyes: Nevím,kde mám zapojit ten kabel z foťáku :sweat_smile: Jsem talent :rolling_eyes: :pensive:
5. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
neumím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sku malá je celá Ty :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
dik sluni tak :slight_smile:
co jste dnes delali?
5. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Byli jsme u našich :slight_smile: Malý je rozežraný jak sviňa,budu ho dávat celý týden dokupy.To mám za ten volný víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co vy?
5. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Mudr my zatím stojíme a čekáme na termín na bagr, asi příští týden :wink: MM teď dělá v Pardubicích :wink:
5. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
taky jsem vložila nový fotečky :wink:
5. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
skuri..cap u nas sice sedel ale tehu nejsem..mam to sice dostat az 10 ale nejsem
5. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Skuri Haničce to mooooooooooc sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jé já bych kvůli tadytomu činčání chtěla taky holčičku :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
makel krasavec :slight_smile: Kozy jsou populární asi všude :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
makelinko-tak nevim nevim asi to necham na hance at si vybere zenicha :grinning: :grinning: Tobik je krasnej- :slight_smile: :slight_smile:
kdyz to tak zhrnu tak mame vsechny mooooc krasny deticky ale JA mam holcicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
si delam prdel :grinning: :grinning: :grinning:
sluni-ja jsem sla pro malyho do skolky a pak jsme byli doma pac bylo uplne cerno a strasne foukal vitr,tak jsme hrali-clovicku nezlobse -malej byl vytocenej pac mama vyhrala,pexeso ty brdo jak decka svindlovali tak byli radi ze vyhrali jsem je nechala :sunglasses: :sunglasses: pak jsem delala vecu-palacinky :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Teda sku :grinning: Já si pamatuju,že jsem vždycky bulela,když jsem prohrála :grinning: a to naši nás nenechávali vyhrát schválně,takže jsem bulela skoro furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Sluni jj, jsou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ještěže mamince říká doma, že má prsa a ne kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Skuri asi máš pravdu :grinning: :grinning: :grinning: Jako abych řekla pravdu, mě ta holčička nechybí a ani po ní netoužím. Když druhý dítě, tak já bych chtěla kluka :sweat_smile: :wink: :wink:
5. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
sluni-chudino moje :sunglasses: :astonished: :grinning: :grinning:
si pamatuju ze jsme strasne radi hrali ----mikado a s holkama -mesto .jmeno.zvire .vec :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
makel :grinning: :grinning: :grinning:
sku tak já bulela jenom,když jsem prohrála s našima,jinak s kámošema nebo s bráchou ne,to mě spíš nasralo,ale přemohla jsem se abych nevypadala,jako že neumím prohrávat :grinning: Mikado to ani nevím co je :sweat_smile: ale město,jméno jsme hráli taky a snad pořád :wink:
5. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: AJ já sem nereada prohrávala a pak jsem hodně švindlovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mikado jsou ty tyčinky jak se to rozhodí po stole ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
to je haaaaaaaaaaaaaaajzl ten Hrůša :angry: :angry: :angry:
5. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
jj-to je mikado :sunglasses:
ja jsem taky nerada prohravala a pri -mesto jmeno jsem to vzdy naskrabala a pak jsem nevedela co jsem napsala :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.