• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
Jo vlastně jo :grinning: To jsme taky hráli,bylo to super :wink: No švindlovat jsem se taky snažila,ale moc mi to neprocházelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To víš musí něco vymyslet,aby to mělo děj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Skuri to jsem nesnášela, tu hru, jako já jsem neuměla tu tyčinku nikdy vytáhnout :angry: :angry: :angry: Ale město jméno hraju se sestřenkama dodnes a hádáme se u toho jak psi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ještě si teď ty dvě kozeny oblíbily Dostihy, no minule u toho padaly takový slova, že jsem nestíhala a to má jedna 16 a druhá 12 :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
ted me to neslo vubec odeslat-kuwa :angry: :angry:
makel-taky hrajeme i skamoskou z olmiku pokazde kdyz k ni prijedu :grinning: :grinning: :grinning:
jooo dostihy jsme taky mely,ja ted hraju ze synovcem kdyz jsem u segry -UNO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
a to je co? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
je tak dostihy ja milovala taky... :wink:
joo-mesto jmeno vec-sorac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mesto, jmeno, zvire, rostlina, vec...
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a my jsme si k tomu jeste neco pridavali, jen nevim co uz... :rolling_eyes: :fearful: :confused: :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jé dostihy,to je nekonečná hra.Jsem si vždycky vybírala koně,které se mi líbily,samozřejmě stály za prd :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
U nás to bylo město, jméno, zvíře, věc, rostlina :wink:
5. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Brácha minule skoupil od každýho jednoho a jediný tmavě zelený nechtěl, tak jsem koupila celou stáj a ty jeho ludry mu nic nevydělaly a já vyhrála na plné čáre, však taky pikačoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tak koupit z každého jen jednoho je taky blbina :grinning: Se mu ani nedivím,že nadával :grinning: Já už jsem to nehrála,brácha si to nějak přivlastnil :angry: A chlap je hotentot :rolling_eyes:
5. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
nojo a distanc- to bylo k vzteku, co??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
jo to jo a jak se jmenovali ty dva drzazi kone-byli tmave modri a byli u cile
5. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Napoli a narcis :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ve dvou to není tak dobrý, my naposledy hráli ve 4 a to jsem se smíchy válela pod stolem :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a to mi u toho sestřenka (16) řekla, že půjde asi na liposukci :grinning: :grinning: :grinning: a chvíli na to sežrala celou Studentskou pečeť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Distanc byl spíš někdy záchrana :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
nebyl to narcius? narcis je kytka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
NarciUs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jooo-super sluni :grinning: :grinning:
hej me nasrala ta broskva na tom slabikaru-prej rok raz dva :angry: :angry: :angry:
a nebo neco jinyho... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
makel to je fakt,když je více lidí,tak je víc sranda :grinning: Kurec,ty holky mají dneska starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jasan :grinning: :grinning: :grinning: je vidět, že hra je to dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
No jo Narcius :grinning: Ale jsem se sekla jen o písmenko :grinning:
sku co naděláš,nějaká mladá pipka,taky jí bude tolik co nám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Hele já jsem nevěděla, že v roce raz dva už byly slabikáře :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
jsem tam napsala: Ema má mámu. Máma má danu. Táta se má... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
mudr tak to si nepamatuju-mamka jí nikdy neměla :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
5. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak toho jsem asi byla ušetřena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
maky- taky jsi jiny rocnik nez my se sluni a skuri... :wink: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Náhodou je to populární věta :grinning: Bývalý říkal Ema má mísu,v míse krysu,nesnědla ji,bo byla plná hnisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
makelino :angry: :grinning: :grinning: pod na ferovku :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.