• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
upec ji svareci brejle... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
jsem taky říkala, že ta svářecí kukla by byla lepší, ale ona trvala na kontejneru, tak jsem jí řekla, že si ho může upéct sama, že já takovej hnus péct nehodlám, buď normální dort nebo nic...
a jako korpus se mi líbí toto http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8873
6. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
ach boze, to jsou vymysly...tak ja jdu varit spagety... pa... :wink:
6. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
no tak ten uz vypada kraaasne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
krásně jo, akorát pro chlapa ne no, ozdobit ho musím jinak
6. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
tak ten bozi :slight_smile:
jdu delat kure teda uz je v troube ale este bramborty a trocha to pofackovat :slight_smile:
jde je janule????????????
6. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
já mám játra s rýží mňam :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Tady poprchává :angry: :frowning2:
Jani je mi jasné,že budeš mi maturu :wink: Myslela jsem spíš co bys mohla potom dělat,jestli chceš dělat tu kadeřnici nebo něco jiného :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Tabulka hubnoucích žen v mejlíku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ty jo, jinak jsem vyřízená, utahaná z plavání jak kotě a dneska jsme se potápěly i my matky :grinning: :grinning: :grinning: Šly jsme z tama jak Rusalky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem samozřejmě vypadala jak kretén :angry: :angry: :angry: :angry: Ještěže jdu na 3 k té holičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: mak tak to je dobry jeste... :grinning: :grinning: :grinning: ja v ty virivce vypadam jak kreten i bez potapeni... :grinning: :grinning: :grinning: se tesim, az my se potapet budeme, to pak stahnu vse do culiku a po prdeli... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
bre den...nesel nam komp... :angry: hans ho musel jaxi rozdel cozi dratoval a srouboval... no mazec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon sem vyzehlila a pomalu zacinam balit veci v so jedem dom a pak uz asi stehovat tak at toho nemame moc...

sem ted vstala a zdalo se mi ze jsem si kupovala sesity a pouzdro do skoly... :grinning: :grinning: :grinning: demence velika... :grinning:

sluni- pak muzu bud podnikat a delat si papiry sama a nebo delat ucetni,administrativu... :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
tož to mě neřékéte,že tu nikoho nejni,když venku chčije a chčije :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
JA TU JSEM, ALE BALIM VECI NA ODSTEHOVANI MAM 2 CESTOVKY A ASI 10 IGELITEK... :sweat_smile: :sweat_smile: A TO NENI VSE... :confounded:
6. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
jani-já už mám v tom tvém stěhování mrdík :grinning: ted jedeš odkud kam?
6. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
cus zeny...tak uz jsme konecne dofuneli dom... :wink:

jinak jaky- janulindu neres... to nechape nikdo odkud kam porad... :sweat_smile: spis at nam rekne, az se nekam usadi... :wink:

jinak jani- ja jsem ted taky mimo, to jedes do lipasi, co do zerasu nebo snad do brna? hlavne mi nerikej ze do olmika... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
lipasu jsem chtela napsat samo... :wink: :rolling_eyes:
6. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
MUDR V LIPASU JE MAKELINKA... :grinning:

ja se stehuju z brna zpatky do zerasu... koncem kvetna nam konci najemni smlouva a hans si snad uz nasel pokoj takze at nemame moc veci najednou tak povezeme neco ted ... a zbytek uz se vsim... zustalo tady jen nadobi,rucniky, nase veci,postel,sedacka se stolem,telka,tv stolek,lednicka,komp,stul kuwa toho jeste je... :rolling_eyes:

tak jeste zabalim radio,varnou konvicu a nejake zasoby mouky atd...
6. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
mudr-čauky :slight_smile:

Lipas má zas Makelína :grinning:
6. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
mudr vidim, ze ty mas zmatek uplne u vsech ne jen u me... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jdem odnest plasty a veci do popelnice aspon se ada trocha provetra... :wink:
6. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
odpoledne mel hans meeting a odvezl 5igelitek plastu... :sweat_smile: no a jeste dalsi 3 ponesem... :grinning: :grinning: :grinning: jak degeni.... :grinning:
6. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
mam napsanej seznam co odvest a jen skrtam... :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
me jebne v so az budem uklizet po oknach -delali v zerasu novy a jeste vybaolovat ty veci co dovezem... :grinning: :rolling_eyes:
6. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
ja si řrada povidam sama... :grinning:
6. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
je to takovy vzruso... :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
toz jdu na jednu...oblect adu a vyrazime s bordelem... :grinning: budou lidi cumet jak kdyby jsme to zrali...bo vyszylali... :grinning:
6. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
vystylali...
6. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
ty voe janousku- ty sbiras naky body, ne? za ty prispevky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to je vycerpavajici... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
6. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
ja kdyz jsem sem koukla, tak jsem myslela v prvni chvili, ze mame naky novy cernobily stranky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.