• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
jaky aha...a jak to bylo tezky...?ja se toho bojim... :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jaky proto jsem sem ten pokojíček dávala, dle mého děs :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo a čokoládová to teda není ženy, ta mi byla rozmluvena, kvůli té červené, co jsem měla na hlavě a taky tmavě hnědé, že by mi nechytla, tak mám o odstín světlejší než minule a prej budem stahovat barvu na světlejší :wink:
6. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
jani-tak procházka růžovým sadem to není :unamused: ,ale zvládnout se to určitě dá :wink:
6. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jaky a co tvoje oči? Máš toho dvakrát víc jak já, tož ty nefotíš? :wink: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
:angry: jaky- me fotak i rozsiruje postavu. ale brutalneeee... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
makeli-ale vypada to super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mudr nekecej... :grinning: :grinning: :grinning:

jaky- a co ucetnictvi a marketing... a prej je tam zemak...?co se tam proboha bere a k cemu je to dobry...?
6. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
Mudr jooooooo? Tak to mě odmalička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Díky skuri :wink:
6. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
maky-moje očí dobrý,mám obě :grinning: Neumím to tak vyfotit ,jak t,tak pěkně výrazně a zblízka :angry:
6. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
ne maky- me taky protahuje oblicej, si vzdy pripadam ze to nejsem ani ja, proto to sem ani nedavam, aby jste si nemyslely, ze to je nekdo jiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...
jaky..jo dobre..petan je nemocny :frowning2:
makel..no kraasneeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
petana jsem dneska strihala masinkou ani se nehl :grinning:
teda adel toho si vaz... :wink:

ja jak striham miru, tak sebou porad sije... to je des s nim... :rolling_eyes: :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
adel-co mu je?pořád ta rýma? :frowning2:

tak mě foťák ksicht ječtě víc rozširuje do čtverce než mám :angry:
6. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
jaky- a zvetsuje ti diabolku, vid? :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
jj vetsi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nic nepomaha

mudr..no on snad ani nebychal :grinning: :grinning:

no jdu chrupkat..rano uz mam nehtiky :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
mudr-jj :grinning: a s diabolky je granát :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
6. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
adeli- a jak si das ty nehty do alba tak muzes pocitat s tim, ze te zase jedna pipina ted uz od vedle naprasi... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
mudr..nerozumim???
6. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
no napise zase janocce (admin( ze tam mas nehty, at te smazou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
valím též :slight_smile: dobrou noc. :slight_smile:

adelinko-zkus homeopatický sprej do nosu:Euphorbium compositum-Heel Nasentropfen :wink:
6. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
dobrou jakynko... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
ja ani nevim ze to tam nekdy bylo :confused: :confused: :confused: :confused: a co je ji po tom
6. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
no prave, pac sem chodi smirovat a bonzovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
tak ja sem pak hodim webovky az tam budu mit nove nehty z tohoto tydne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja valim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
6. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Holky tak dobrou :slight_smile:
Mudr kdo? :confused:
6. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Šmíráci tu jsou :angry: :angry: :angry: Ti jsou všude :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jaky já to taky upravuju v programu výš :wink: :grinning: :grinning: :grinning: oříznu celej ksicht, aby mi zůstaly jenom oči :wink: :wink:
6. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
No to vím :angry: Jsou to hajzloši :rolling_eyes:
6. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
ona ta dotycna vi moc dobre, ze je o ni rec vid ty zelenej slize... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
6. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
a mam na ni dukaz, ze nas bonzuje, tak bejt ji, tak se moc nerozcapuju. :angry:
6. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.