• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
kuwa musim jit uz vysat
7. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
hele janico- jakto ze jsi vcera zdrhla z mistnosti aniz by jsi neco rekla??, no??? :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
no ale co...

asi pred 4 dnama vecer kolem 7 si adam sundal plinu a uz byla docela fest nasata tak jsem rikala ze bude litat bez... pocural se na zem nevadi utru...

jenze mezi balkonem a tv stolkem mam rotoped...adam si vlezl za nej a vykakal...jenze nic nerekl a citit to nebylo... a druhej den odpoledne rikak bobek a ukazuje k rotopedu... mu rikam tam neni bobek... a on zas bobek tak sem se sla podivat a fakt tam byl... sem nevedela co ted mam delat...

tak sme se s honzou zasmali a hadali se kdo to uklidi... :grinning:
7. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
no jo mudr kdyzv tys porad nepsala... a rikala si ze mam jit sem tak sem sla...jenze to uz zase sly vseci spat....
7. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
boze... :grinning: :grinning: :grinning: vy jste taky takova normalni rodinka, ze??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
ja ze jsem nepsala??? vzdyt jsem tam neustale na tebe cekala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no nee... je fakt, ze jsem pendlovala sem a tam a dost dobre jsme se mijely... :confounded: :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
tááááááák dovařeno,dokrmeno :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
no tak vidis... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj rodinka jak prase...kdyz neni italie tak hovna... :grinning:
7. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
taky vam ten kun tak jebe... je pomalej jak svina... :angry:
7. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
jede rychle
7. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
tak by sis mela vsadit ne
7. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
jani,mě imrvére furt :angry:
7. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
kterej si den jsem musela odkazi pisilat na 10krat.
7. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
kuwa ho vypnu a seru na to...
7. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
ty vogy to teda... je to pomaly jak moje sr.ní.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
clovek aby si i daval bacha, co pise... aby ho zas nejaka dobra duse nepraskla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojte malý vstával o půl 6,neteř o půl 5 :confused: :rolling_eyes: Jsme teda vyspané :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale venku je hezky,tak aspoň,že tak.Dneska jedem k našim :grinning:
Mi to jde normálně :fearful:
7. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
no to si pis mudr... jako sem neco napsat tak ses ukamenovana... hlavne bacha na sproste slova...
7. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
teda sluni- dejchni na me..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....fůůůůůůůůůůůůůj.....mas v sobe jeste zbytkovej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
jani- to teda, od ted jsme ostre sledovane... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

takze zadnou ostudu devuchy... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
nezapomente, ze tu mame stale nejakou navstevu... :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
ja se budu krotit teda dost... si to vynahradim na nasem tajnym miste mudr... :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
jasan jani... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tam muzem pi.ovat jak chcem.... :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
tak jdem :grinning:
tož to si tady nemůžu ani pořádně zabékat :angry: :grinning:
mudr :grinning: možná trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale neva,to se poddá :grinning:
Holky myslíte,že je to až tak vážné? :confused:
7. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
toz bekat budem s teho strach nemam :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
7. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
hele devcata- kdyz nezavreli pred tim tech 12 vopic, tak nas uz jiste ne... :wink: na ne nemame... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
nobe ty nejsi mudr...

sluni, nevim moc o tom nevim...

jaky beeeeeeeekni si poradne.... :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
jeeeeee holkyyyyyyyy mira mi skrabe zaaaaaaaada... to je orgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac........... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
mudr :grinning: Jak dlouho mu to vydrží? :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.