• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
si vcera utracela co?v poradku to musi bejt :slight_smile:
decka maji taky hader jak svina a o hrackach a ni nemluvim.ty kupujes ja potajnu likviduju :grinning: :grinning:
tata se me ptal co jako chci ke dni matek tak jsem mu rekla ze chci-laura biagothi-parfem nevim jak se to spravne pise,tak natahl hubu,chtel me koupit kvitko ze to bude levnejsi -potvora :grinning: :grinning:
jaky malej je vlastne u tatky ze,neboj zitra ho budes mit dopma :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
kde je janulka?
9. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
netuším :astonished:
9. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
dochrapuje a nebo jeli do zerasu :unamused:
9. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face:
tak ja jsem trosku uklidila,hodila pracku a mycku a konecne ustlala :grinning:
petan jel neco nakoupit..na obidek budou zap.testoviny a odpolko gilovacka u kamosa :grinning:
PREJI KRASNY SLUNECNY DEN :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
jeeee adelko vy se mate tak si pekne uzijte a krasny den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
devcatka valim preju krasnej den :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
no uz ted mam chut na grilovane masicko ale nevim jestli si vemu kdyz jsem v diete :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
tak hlasim, ze jsem v zerasu... cesta v pohode akorad jsem spala asi jen 3hodiny...

nastesti tchynka skoro vse uklididla, takze tu toho moc nemam, ale porad je narvanej kufr auta vecma z brna, takze musim najit misto... :grinning:

tchynka nasla za madrackou sprcku... :sweat_smile: :grinning: nasla jsem ju ve skrini kam dala vsechno co nasla... :grinning:
9. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
ja se nak nemuzu rozhoupat jit neco delat... :unamused: sem strasna lemra...ale musim...tak se pujdu nasnidat a asi pujdu neco delat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: Jsme byli u našich a včera jsem byla pařit,tak je mi teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsme s malým tancovali a on mi usnul na ramenu,ani neobědval :confused: :grinning:
9. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
janull...sprcku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja bych byla cervena az na riti :sunglasses:
9. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
adeli toz to se obcas stane... :grinning: :grinning: :grinning: ja ne ja to neresim... :wink:
9. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
jsem uplné hotova... loznici strasnej mrdnik...

skrin prerovnana utrena uklizena, ale ten bordel ruzny kopky na vyhozeni na pudu na prani ... uz se mi vubec nechce... a to jeste nemam vybalene veci z auta... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem brutalne zhnila a chce se mi spinkat... snad si jeste pred hospudkou stihnu dat slofika... :grinning:
9. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
tak my ted prijeli dom...dnes fakt kraaasne pocasi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vecer uz musim zehlit a budem koukat s manzou na film, ale urco kuknu... :wink:
9. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
tak jsme byli na jidle a pani nam vratila misto 750kc 950kc takze jsme meli oba jidlo za 50kc :grinning:

jdu hodit vanu a jedem do hospudky... :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Jdu vás pozdravit, dneska bylo nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vyklízela jsem půdu, no maso, balila Tobiho starý věci, zimní věci a boty, všechno co musím odvézt, protože se mi to sem nevleze, až budem rušit podkroví :stuck_out_tongue_closed_eyes: No mákla jsem si a teď si jdu stoupnout k žehlení :confounded: V televizi nic, tož si jdu něco pustit na DVD :wink:

Pěknej večer :wink:
9. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahoj zenusky :slight_smile:
tak my jsme byli na prochazce decka si dali zmrzku a pak jsme sli domu :slight_smile: bylo hezky ale ted je tady bourka .tak pa a jdu na telku a musim zehlit.fuuuuuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Všichni žehlíte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem uspávala malého a trochu jsem si s ním zdřímla :confused: :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
ahojky kde se vsechny toulate??
10. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj holcivky :slight_smile: :slight_smile:
tak vam vsem preju vse nejlepsi ke dni Matek :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
ja taky jsem chtela bejt prvni a skuri ne predbehla.. :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: adeli-sorac :grinning:
co budete dnes delat?a co petrik jak spinkal?
10. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
skuri ..soráč :grinning:
10. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
nobody jak sorac? :confused: :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
pro vas lasky a maminky moje milovany
http://www.youtube.com/watch?v=cxAg8gB7T64
10. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
10. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
tak ja se pridavam k prani vseho nej... k svatku vsech maminek... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky- uzivejte si svych deticek a pekne dnesni den oslavte... :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
ty taky mudrku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
óóóó dekuji... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zlaticko... :wink: :wink: :wink: :wink:
10. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.