• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
nespí, tradičně od 5:40..., aspoň ne od 4 jak včera...

jinak dobré ranko :slight_smile:
18. bře 2009 v 07:38  • Odpověz
...bre ranko... :wink:
18. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
tak jsem vás dneska dočetla, moc toho nebylo, tak to šlo...

vítám marťu mezi náma, já mám skoro stejně starou Verunku..., ale ta už bude mít 9 měsíců :slight_smile:
18. bře 2009 v 07:48  • Odpověz
leni-od kdy ti verca sedi sama stabilne? ja kdyz mam maleho na kline, tak to jde, ale jak ho posadim na gauc tak mi jde stale do stran... :sweat_smile:
18. bře 2009 v 07:50  • Odpověz
zas me sakra zacalo bolet v krku... se z teho zblaznim... :confounded:
18. bře 2009 v 07:52  • Odpověz
jani- to byva po ranu...uvidis, jake to bude behem dne... :wink:
18. bře 2009 v 07:53  • Odpověz
mudr adam zacal sedet az kolem 10mes sam asi od 7 se mnou za zady... :wink:

no snad to prejde... :sweat_smile:
18. bře 2009 v 07:55  • Odpověz
ja uz si to prave moc nepamatuju, jak to bylo u miry...bych se musela podivat do knizecky nebo podle fotek... :sweat_smile:
18. bře 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
mudr od vánoc seděla a taky se vyvracela, ale ony se teď prej dítka posazovat nemaj...pak se to pomalu vyvíjelo a sama si sedla až teďka 6.3., ale tak během toho února seděla a já za ni dala vždycky radši kojící polštář, kdyby náhodou, ať sebou moc netřískne..., pak se naučila ze sedu do lezu, no a pak i zpátky do sedu...to je teď super, že už ju nemusím posazovat furt... :wink:
18. bře 2009 v 07:56  • Odpověz
ja uz se prave tesim, az sundam korbicku a nasadim tam sportak, jenze se mi moc nechce, kdyz jeste sam nesedi a navic jeste neni teplo...ale ja uz se nemuzu dockat, az to prohodim... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
no ja vim, ze se moc posazovat nemaji...ale on kdyz dlouho lezi, tak ho to pak uz moc nebavi, tak si ho dam chvilicku na klin a pohrajem si...pak ho dam treba na zem a tam si kouli sudy...ale nejradeji by jen sedel :sweat_smile: :sweat_smile:
18. bře 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
my už taky sporťákujem, Verča je z toho vedle, furt se tak důležitě rozhlíží, je taková vážná, všechno koumá... :grinning:
no a když vidí psa, tak by z toho kočáru aj vypadla, jak se za ním dívá a chechtá se...
18. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
mudr já vím, já to znám, Verča taky furt chtěla sedět a teď chce zas furt stát nebo chodit a to se prej taky nemá...takže vždycky chvilku a pak zas na zem... :grinning:
18. bře 2009 v 08:03  • Odpověz
no na to uz se prave tesim...az bude koukat ven na auta a pejsky a tak...i kdyz on mi jeste v kocarku vetsinou usne, tak ja si myslim, ze to vyjde tak akorat na to jaro... :dizzy_face:
18. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
no a to nase dr. je prisne proti choditkum...ale kdyz si vzpomenu, jak se tam mirovi libilo a jakej tam byl od nej klidek... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , tak mam akorat dilema. ty mas na verunku choditko?
18. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
no Verča dopoledne usne a odpoledne už ne, takže když jdem ven až s Tomem po práci, tak už zkoumá okolí :wink:
18. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno beruše...fuj vy vstáváte tak brzo :confused:
to by se mi nechtělo, já mám problém vylézt v 6.15 a jít do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnus...
18. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
janco- cauky...my by jsme taky jeste chrupcily, nemysli si...ale ditka nas nenechaji... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
a dnes v noci opet kojeni kazdou hodinu a pul... :fearful:
18. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
ty brdo...já snad ty děti ani nechci...ale zítra budu chrupčit až do osmi...mám odpolední :dizzy_face: :dizzy_face:

pokud mě nechá vyspat ten náš modrej hajzl v kleci :angry: :angry: :angry:
18. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
je ty mas modryho hajzla v kleci, jo??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hod pres nej hadr... :wink:
18. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: tak u nas noc des.malej spal se mou a cerlou noc kaslal takze do konce tydne zustane doma.a zaciname sirupovat,ja se fakt na to vyseru uz. :angry:
18. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
jančo myslíš, že vstávám dobrovolně? to teda jako nee, ale když to pískle mě už nenechá, v postýlce vříská a když si ji dám do postele, tak po mě leze a taky mám strach, aby mi nespadla, takže jsem hned probraná...
kde jsou ty časy co spala do půl desáté a když se probudila, tak si jen tichounce vykládala v postýlce a já klidně spala...
18. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
tak to uz ja jsem se nevyspala 5let
18. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
tak v 10 jedem do unicova ja si jdu pro prasky na hubnuti a vybrat na postu materskou... veze nas deda, ale zpatky to bude hnus s adou pesky... :sweat_smile:
autor
skuri Verča taky dneska spala celou noc s náma, protože jakmile jsem ji chtěla dát do postýlky, tak šílenej řev, v posteli klidně usnula, zas jsem ji chtěla předělat, zas šílenej řev a tak asi hodinu pořád dokola, tak jsem to vzdala a spala teda s náma :frowning2:
tak mate s adamkem vylet na cely den :slight_smile:
jaky si nechavas napsat ty prasky?
18. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
tak ji nech u vas v posteli a mas to ono to zas prejde ten rev.
18. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno,

Leni, Jaky, kde mám váhu???? :confused: :confused: :confused: :confused:
18. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
zdravím rozhněvaný (totálně) žínky
18. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.