• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
tak jani jen slabe bych namalovala, :pensive:
budu na vas myslet :pensive: no a uz tady becim :pensive:
13. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
tak ja jsem se na pohreb nikdy nemalovala, pac jsem vedela, ze bych pak byla jak zmoklej plakat... :pensive: :pensive: :pensive: slzam se neumim branit at uz je to smutkem ci stestim...a v nemocnici jsem vzdy bulela i nad cizim pacosem... :confounded:
13. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
no mudr tak to jsme asi na tom stejne :pensive: :pensive:
13. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
valime pa :pensive:
13. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
pa janulko... drzte se... :pensive: :pensive: :pensive:
13. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
hej kde jste zeny...????¨

tak my jsme doma...
13. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
ahoj jani-jak je :pensive:
13. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
ale jo jaky dobry jen ju mam porad pred ocima...
13. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
:pensive: :pensive: .Já taky viděla strejdu v rakvi :pensive:
Taťku jsem vidět nechtěla,už byl moc špatnej z té rakoviny :pensive: bych to nedala :pensive:
13. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
no ona vypadala uplne jinak nez si pamatuji jeste ted v unoru...proste hruza...
13. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
jaky ono uz bylo jen tezky jit na pohreb svymu tatovi... :pensive:
13. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
ahojky... tak co??? :fearful: :confounded:
13. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
mate to aspon za sebou jani... :confounded: :pensive:
13. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
jo to jo... ale tetka ju tam hladila a hekala no sem myslela ze se posklada.... :pensive:
13. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
zrovna dnes jsem byla na hřbitově :pensive:
13. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
asi to neni jednoduchy tam jit ze? :pensive:
13. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
holky- a to ja debil jsem si na netu poustela video z kremace a jak ta rakev na tom voziku najizdela k ty peci, tak se me udelalo tak strasne slabo, ze jsem to musela vypnout a jit to na balkon rozdychat, pak bych se tu slozila, jak me bylo uzko strasne...uz nikdy si nic takovyho poustet nebudu. slibuju. :cry: :pensive:
13. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
jami-je to pořád těžký,i když to už bude 10 let :pensive:
Pořád si s ním na hřbitově povídám,hlavně o Kubíčkovi.
Učím Kubíka říkat děda,i když žádnýho nemá(vlastně má od Radka tátu,ale nestýkají se) :frowning2:
13. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
mudr-už to nedělej :pensive: :angry:
13. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
mudr prosim te si nornalni...?????divat se na tohle... si blazen... :pensive: ja se divala na fotky z autonehod a mela sem dost jako...

jaky ja verim...musi to byt hruza... nedokazu si predstavit, ze jednou pujdu svym rodicum na pohreb... :pensive: ja to nedam ja se tam poskladam... :pensive: :pensive:
13. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
janulko-je to strasny,ale ja bych to nedala podivat se ,tety je me lito je to hrozny kdyz matka pochova sve dite :pensive: :pensive:
jakynko-je me to lito ,je to porad tatinek i kdyz neni stebou :pensive:
holky dnes nebudu jsem total ko.tak dobrou noc a zitra mozna kuknu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
ja se byla podivat i na tetu ale ted ta sestrenka hruza... byla uplne jina...fialovy konce prstu...
13. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
ahoj, to je zas téma teda :frowning2:
já se taky byla dívat na bráchu i na babičku :pensive:
je to dva roky co umřela a já to furt nedávám, na hřbitově řvu a teď taky, když si na ni vzpomenu :cry:
13. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
presne leni- nam taky odesla babicka a straaasne moc to boli do dneska... :cry: :cry: :cry:
13. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
mudr víš já měla jen ji, dědu jsem nepoznala ani jednoho a druhou babičku jsem viděla jen párkrát, bydlela v Ústí nad Labem a moc jsme se nestýkali a když umřela, tak jsem byla malá...
a s babičkou na Vsetíně jsem trávila celé dětství, bydlela jsem u ní a k našim chodila na víkendy...pak když jsem byla ve škole, tak jsem zas bydlela o víkendech u ní ještě na střední...tohle fakt nemůžu strávit :pensive:
13. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
jojo leni- vim o cem mluvis...ja mela tuhle babicku jako druhou maminku... moooc hodna a obetava, milujici a proste... :cry: :cry: :cry: :cry: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
13. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
meli by jsme zmenit tema... :confounded:
13. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Lemi,mudr- :pensive: :pensive:
Moje babička byla taky sluníčko :pensive: V únoru to byl rok,co zemřela :pensive:
Moc jsem jí obdivovala,že dokázala dál žít,když pochovala dva syny ,kteří zemřeli ve stejným roce :pensive:

Dnes jsem si koupila hodinky a ptala se prodavačky na které ruce se nosí :grinning: ,páč jsem to od základky zapoměla :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
holcicky moje zlaty :pensive: nechcete zmenit tema?
ty jaky a na ktere ruce se nosi ty hodinky?chceme koupit kamosce k narozkam jak jedu v cervnu a porad premyslime jestli je mame koupit tady nebo v cechach?jaky mas?
13. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
na levé :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.