• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
furt prášky, prášky...

janul a co, kolik jsi zhubla? já se přiznám, že nic, ale aspoň jsem dneska měla radost, že se mi váha vrátila na ten počáteční stav z minulého týdne...protože po tom plese jsem měla fakt 1,5 kila navrch...
18. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
ahoj maky, furt stejně, takže to ani nemusím psát...jsem zhubla 3 kila ještě bez společnýho hubnutí a na tom jsem se asi zastavila... :unamused:
18. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
ahoj nobody, proč totálně? :confused:
18. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
OK Leni, píšu, neva, to půjde :wink: Třeba si tělo jenom musí víc zvyknout :wink:
18. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
mak já jsem to i flákala, jako když je plná lednice zabijačky to fakt nejde nejíst...ale až to všechno sníme, tak to pak zas budu dodržovat, ale přece to nevyhodím...
18. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
leni pac sme hrozne rozhnevanky ze tu nneni ag mu asi chybi vis.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak od minula mam 1,6 dole tak je to fajne...

skuri jj na celej den zas... tak ja jedu v meridii takze si jdu pro meridiu... :grinning:
18. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
leni kde to porad beres ? :confused:
18. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
jste šikulky, i tak Leni, udržet si váhu je taky umění :wink: Až mi pošle váhu i jaky, tak vám to pošlu mejlem :wink:
18. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
tak mi agu nechybí, protože si s ní píšu jinde :grinning: :grinning: :grinning:

janul já na začátku taky hubla rychle, ale teď záleží, čím to máš, jestli těma práškama nebo ses i nějak omezila?
18. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
leni neznamena ze kdyz budes brat prasky a zrat jako driv ze to za tebe udelaji prasky...jasne ze musis zmenit stravovani a hlavne zaradit pohyb... :wink:

tak me teda vubec nechybi a nikde jinde si s ni nepisu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
janul tak tcháni se švagrovkou si brali napůl prase, my jsme jim pomáhali na zabijačce, tak jsme dostali kopu jídla no a teď zas ještě to co se dodělává pozděj-klobásky, pomazánka a v pátek se ještě bude udit anglická, špek, maso, žebra, takže další lákadla...takže ještě asi 14 dní budu likvidovat tohle...a pak se teprv můžu pustit do hubnutí :wink:
18. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
leni ale vy nejak casto mate zabijacku ne...? :confused: ... se me zda ze si casteji psala ze mate skvarky atd...to me by nechalo klidnou pac ja ze zabijacky nic nejim... :sweat_smile: :grinning:
18. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
janul, tak když měníš stravování a zařazuješ pohyb, tak to pak nepotřebuješ ty prášky, jde to i bez nich :wink:
nebo potřebuješ to jako placebo efekt jo? vezmu prášek=zhubnu? :confused:
18. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
leni bez prasku to neslo zkousela jsem to 3 mes bez ucinku... ono ty prasky nastartovavaji metabolismus aby lepe spalpoval...
18. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
janul jen jednou za rok...
no a škvarky a sádlo a tlačenku dělá i můj tata doma, že si koupí jen kousek masa a udělá to sám... :wink:
18. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
já myslel totálně rozhněvaný jen tak
agui mě tam nenapadla ....

no ale co už :grinning:
18. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
janul tak to jo, to je hlavní, že Ti to pomáhá...
já tomu nevěřím no a šlo mi to i bez nich teda...možná kdyby to nešlo, tak bych je taky začla jíst...
aha tak to mozna bylo ono, ze si to tatka udelal doma sam...je sikovnej teda... :wink:

leni proc myslis ze je to k lecbe obezity?ti hodne silni musi zmenit jidelnicek zapojit pohyb a ty prasky to urychluji...nic vic nic min... :wink:
a co máš za prášky?
18. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
leni bud rada ze ti to jde bez nich ... :wink: ... ale kdyz se 3 mesice snazis cvicis jak debil jis 5 denne male porce a nevidis vysledek ani v cm ani ve vaze tak je to na maslu... :sweat_smile:
nobody- meridii... :slight_smile:
i když teda aguiiii jako zakladatelka tu chybí, to stopro
ale ona je v pohodě, takže to zřejmě neřeší
člověk zdrhne jinam, chápu to :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
nobody- ja to nebudu rozebirat.... pokud ti teda tak chybi tak si bez za ni povidat jinam... :wink:
18. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
presne- bez si nobody za ni jinam a necpi nam tu, ze tu chybi...ty sem prijdes po 14ti dnech a budes nam tu rikat, jak tu strasne chybi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to mi hlava nebere... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
a ze ona je v pohode????? no tak to my konecne taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
mudr ..člověk nemůže chápat všemu
18. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
od ty doby tu nejsou zadne hadky a dohady. a koncim.
18. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Jste se, holky, nejak rozkmotrily..... :confused:

A to jste si tu mazaly vsechny med kolem pusinek smetakem.... :grinning:
18. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
co po 14 dnech po mesici ... a to se ti jeste ag sverovala do ip jak ju nemame rady ze nam nic neudelala a bla bla bla... a delas jakoze nic nevis a ted ju sem jeste cpes jak tu chybi zakladatelka... zakladatelka je lena a ta tu je takze zakladatelka tu nechybi....
18. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
zdena-nene, my se tu nekmotrime... :wink: konecne uz je tu klid...a to uz dlouho :wink:
viz stranky zpet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.