• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
cau zensky nestiham :slight_smile:
mam tady synovce takze 3 deti :slight_smile: mazec
22. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
teda sku to je mazec :sweat_smile: A máte zahradu?
22. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
neeeee.sem musela bejt snema a odbyhala jsem aby se me to kure nespalilo :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Teda si píšem na dvou tématech :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
nooo sluni a jeste mas vzkaz na tajnym miste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: Jj zmáknem to všude :grinning: :wink:
22. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Valím malý je vzhůru pa pa :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
vy jste furt nějaký tajný místa....
22. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
jj leni my tajnustkarime... :grinning:

kde jsteeeeeeee?????????????????
22. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
jsem tu, jsem byla na poště poslat balík :wink:
a nebudu se s váma asi bavit, když chodíte na tajný místa :unamused:
22. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
tak my jsme tez doma... :grinning: v brne pro nechapavce... :grinning: ... jdu udelat adu a budu tu ...sand.... :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
cau :frowning2: asi se rozvedu :frowning2:
22. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
skuri neblbni proč?
22. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
sku :confused:
22. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
sku- :confused:
22. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
pac je to debil a sere me .idiot :angry: :angry:
pac me vubec nepomaha jako s vychovou a proste tak.
jsme se zase hadali pred deckama :pensive:
juako on si mysli ze kdyz jsem doma ze me to asi bavi ne.jako sluska nemam napsany na cele.
ucim decka uklizet pokojiky domca uz to zvladne v celku sam,hance musim pomahat.a dnes uz jsem fakt penila,dselam vse co chcou kdyz chcou ven tak jdem na hriste püroste porad s nema JA trajdam.mlada opetne neposlouchala venku ,dominik je me smal do ksichtu a ja zase rvala jak hysterka.
prijdem doma to uklizeni.domca to udelal hanna neee,tak jsem ju uz drapla at to uklizi a ukazovala jsdem ji kam.pak jdu do obyvaku a mela tam sluchatko od hraciho telefonu.a tak uz jsem zvisila hlas a rikam at si to uklidi a jarin rekl dominikovi at to uklidi a ja rikam ze nee ze si to ma uklidit sama a on vylit a zacal rvat ze je uplne jedno kdo to uklidi.a ja ze nee tak jsme se zacali hadat.

fakt me sere opravdu :angry: :angry: :angry:
22. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
sku- :pensive: :pensive: jako ja to xhapu... taky by se mi nelibilo kdyby jsem se starala jen ja...tak si promluvte hlavne v klidu ze to proste nemuzes zvladnout sama a ze potrebujes aby te podporil a stal pri tobe... a urcit nejake pravidla...a taky mu rict, ze chces byt sama zajit si nekam atd...

nekdy honzu vyslu s adou ven a ja mamm dve hosdinky klid...napustim si vanu pustim hudbu a relaxuju oholim se namydlim dam si mega moc peny... a jsem pak jak vymenena... :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
skuri-janinka má pravdu :wink:

já dnes taky teču z Kubíčka :angry:
22. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
to on s nema jde ven ale ja furt nakukuju pac on tam keca s chlapama a nekouka.
priklad-minuly rok v dubnu tady byli znamy(kluci z olmika) a ja byla s detma venku na pisku a on ze jim jde ukazat naseho opla(auto)a tak mu rikam hanca jde s tebou (je to pred barakem) a ja byla na pisku decka me tam neco vykladali.po 20min prisel i s klukama a ja se ho ptam kde mas hanulu ?tak na me hledel ze NEVI .tak ja chytla samozrejme nerva a zacaöla jsem zmatkovat a najednou cumim jak sosed ji ma v naruci ze byla na ceste kde jezdi auta.ja jsem myslela ze ho zabiju .takze od te doby mam trach :pensive: :pensive: :angry:
22. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
sku to snad ne :astonished: Bych vyletěla z kůže :angry: ,ještěže se jí nic nestalo :pensive:
22. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
noo to jako joo :angry: jsem uplne chytala omdlivaci stavy sem myslela ze ho zabiju :angry: a on v klidu ze prej jen urcite utekla nekam za deckama.hmmm ....no na silnicu jako jeste ze tam byl ten soused jinak nevim jak by to dopadlo :pensive: radsi ani nechci to vedet :pensive:
22. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
skuri-tak to se ti nedivím :unamused:
22. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
ty vole to by me asi jeblo a hans by dostal takove kantare ze by byl cervenej az na palcu u nohy...
22. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
nevim co uz mam delat jsem z neho uplne hotova :pensive:
22. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
vzít si mě :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
poklekam na kolena -jakoubko vezmes si me???????budu ti verna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
jaky never ji... to je nevernice neverna... :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jako byl ještě v klidu :confused: :angry: Těm chlapům asi nějak často nedocházejí normální věci,ne?Jak se znám tak bych řvala na celé kolo :rolling_eyes:
22. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
janico-nekaz nam to :grinning: :grinning:
sluni napisu jen jedno slovo-DEBILOVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
22. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
BERU :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
22. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.