• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
no ale k tobe domu... :wink:
25. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
holky jdu hajt.dobrou noc
25. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
dobrou skurco... :wink:
25. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
tak tady prsi ale je to dobre alespon se procisti vzduch-dusno jak prase.ale ted je prijemne.
domca ma oddeleni ve skolce pod strechou tak tam bylo na zdechnuti-chudaci deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
ahojky sku jak to vis ze apon porodila..?
to teda nemaj dobry byt pod strechou...tady sviti slunko, ale ma dnes myslim chcat... ada kouka na nesmrtelnou tetu... :wink: a ja varim... teda uz jen brambory, ale delala jsem spenatek...ten ada miluje a ja taky... :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
pac jsme si vcera psali.
a pak jsme ji poslali do porodky pac mela uz kontrakce.
26. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
tak aponce gratuluju k holcicce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak je tu nekdooooooooooooooooooooo ???????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
ja ale zase mizim jdu uklizet tak zatim
cago bago-silenci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
kuwa zeny co je svama?
ja jsem ted nakrmila hancu mla zeleninovou polivku a ja mam salatek se subkou,vejce a syr -kuwa to je dobry :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
ty prvni jsou boziiiiiiiiiiiiii
26. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
kdyz me hans asi nedovoli si je objednat... :pensive:
26. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Dvě spořádané ženy si vyrazi na dámskou jízdu a nějak nechtěně se ožerou jako dogy. Vrací se v noci domů, a když prochází kolem hřbitova, přepadne je naléhavá potřeba. Zapadnou teda mezi hroby, ale ani jedna nemá toaletní papír.První si teda stáhne kalhotky, utře se s nimi a zahodí je. Druhá má drahé luxusní prádlo, které nechce obětovat. Všimne si věnce na hrobu u něhož dřepí, šáhne teda po stuze a vytře se tou stuhou z věnce. Ráno si jejichmanželé telefonují a stěžují si, jak jindy spořádané a slušné ženušky
jsou zlitý jako vázy a teď chrápou v posteli.Jeden z nich si ještě podotkne: Ty vole, ale začínám tušit to nejhorší.... Ta moje přišla bez kalhotek ! A ten druhý na to: Hmm, to nic není..... Tý mojí čouhá z půlek nějaká stuha a na ní je : +++ OD CELÉHO HASIČSKÉHO SBORU - NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a proc jako?
26. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
no pac musime setrit na uto a ja bych furt neco chtelo... uz sem si kopila gate s trikem,ted jsem si objednala dalsi halenku a jeste by jsem chtela saty... no ptala sem se ho esi ma na ucte 300zatim neodpovida.. :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
26. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
čauky, nám nešla od rána elektrika :unamused:
26. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
ty jsou fakt boziiiiiiiiiiii
26. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
ahoj zeny... :wink:
jani- ty prvni satky jsou moooc hezky... ale chtelo by to prusvitnou podprdu, nebo spis jako raminka ... :slight_smile: a ty boty do vody jsou taky hezky... :wink:
skurco- ten vtip je uzasnej jako !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
leni, tak aspon sis rozmrazila lednicku, co ? ale clovek nemuze na pocitac, co? to je vopruz... :rolling_eyes:
26. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
mudr mi povídej, jsem tady uklízela jak divá, nebylo to zas tak špatné, protože jinak čumákuju u PC a neudělám nic a svádím to na Verču :grinning:
no a dneska budíček v 5:10, mě z ní jebne a ani nechtěla mlíko...to ho ani včera večer nepila, protože jsme grilovali a já s ní šla domů a ona mi vytuhla už při oblíkání do pyžama... :confused:
27. kvě 2009 v 06:31  • Odpověz
krasne rano... tak jak jste prezily noc...?tady asi jen prselo...ale v sousednim baraku ma pani v prizemi betonovej balkon a odcerpavaj ji z tama vodu...chudera...
27. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
u nás nic, okolo jedné se párkrát zablesklo, ale to je tak asi vše...
27. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
janul to chcete koupit? jkao 11 let staré auto už je dost a 210 tisíc najeto...do toho bych nešla
27. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
no to už je lepší :wink:
27. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
to má malej obsah a výkon, to předtím bylo lepší :wink:
27. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
jake mate auta...?neni nekoho manza prodejce aut...?
27. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
my máme Opel Vectra combi, prodejce teda Tom není

co sháníte?
27. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.