• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
jezis chude ,je nemocinkanej?
29. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face:

skuri ja nevim vcera byl hrozny ale dnes uz dobre..u nas prsi jak svina..petr si vzal maleho do sparu tak musim jit neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj zenuse :slight_smile:
adelko-treba mu neco nesedlo :slight_smile:
jinak co mate baby dnes v planu?
ja budu teda uz jsem jako v uklizecim prosecu a odpolko jdu do mesta na cumendu teda s detma ,
a valim jeste do lekarny pac me zacali kaslat oba dva :angry:
30. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
ahopjky holky.. jak se vede u nas kosa jak svina a ke vsemu prsi a to ma byt dneska deckej den nas hristi no asi nebude... :confounded: ... vcera jsme byli na pivku a byla svanda dokud se kamos nedostekal se svou...:(...

adeli mam dotaz, jsou nejake podminky pro to delat nehty doma...?jako treba kadernictvi musi byt zachod pro zakaznice a personal zvlast, vstup pro vozickare atd ... je to i u nehtu... nak se mi to vcera zalibilo a tak dooost uvazuju taky o kurzu... :slight_smile:
30. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
janul..ale ale konkurence :frowning2: ty jsi uz je nekomu delala nebo jen videla??ono to totiz vypada moc lehce ale pekne je udelat a vybrousit..atd neumim jeste ani ja...no ja jsem jeste moc neresila..ale musim mit urco wc a garanta..ja mam doma velkou mistnost i wc udelane a garanta budu mit pani co nas mela v kurzu pac je to moje kamoska a ja k ni chodila moc let na nehty..ale jeste mam rok a pul cas
30. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
skuri..no ja jsem chtela jit ven je kousek ve vesnici detsky den _pohadkovy les ale urco je to zrusene strasne taky leje :angry:
30. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
i u nas mela byt ťapka, ale jiste v tomhle nikdo nešel... :frowning2:
30. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
adeli na co garanta?ja di chci udelat kurz.... a pak treba casem si doma neco udelat...
30. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
ty jses ptala jestli jsou nejake podminky kdyz to budes delat doma..kdyz to budes mit jako zivnost jak to chci ja musim mit kurz manikura a nehtova modelaz a ZL a garanta..pokud to chces delat jen kamoskam nebo jen sobe tak nic..ja se s tim chci zivit nechci chodit uz do fabriky jak debil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak pokud to chces delat jen sobe tak kurz stoji kolem 10tis a to by bylo zbytecne..zaregistruj se na dama.cz a tam jsem aj ja a tak ti holky poradi ..jakou lampu a gely atd..ale je to moc penez..lampa.gely,prilnavace a stetce a zdobeni..ja uz jsem do toho vrazila pres 10 tisic a devet kurz..je to vsechno docela drahe
30. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
no ja teda nevimn jak to mas ty, ale ta co mi delala nehty tak garanta nema a ma jen kurz a dela hto od unora... ted uz nemusis mit garanta...driv to tak bylo, ale uz ne..
30. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj holky,my jsme dneska byli na kolotočích a když jsme odcházeli žádný řev,jsem koukala :grinning:
No a po cestě domů spadl a tekla mu krev z pusy,ale strašně moc bobek malý :cry:
30. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
a dela to na zivnostak??nam rekla ze musime mit garanta ze to na ziv.urade chteji vedet
30. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
sluni-bobek ,doufam ze je vse ok.
my jsme byli ve meste -decka na zabiti :angry: :angry: :angry:
30. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
jj sku :cry:
Jak to,že na zabití?Malý byl taky protivný,ale až jsme šli domů.Byl už ais unavený :confounded:
30. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
jako sluni bys je musela videt hnus fakt :angry: :angry:
30. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
zdravim slepicky... ja byla vcera parit no vlastne jeste pred par hodinama... dojela jsem v 5 rano a hans ani nevim kdy... :grinning: ... ale byla tam nuda, tak jsme sly za chlapama dolu a tam me bolela branica jak jsme se rezali vseci... sedelo tam tak 8lidi + my a my delaly kraval... :grinning:

tak se nasnidam a asi pujdu vybalovat cestovky nak se mi nechce spat... :sweat_smile: :confused:
31. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
teda jani, vy jste takovyhle parmeni, jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
ja bych teda byla kantare :rolling_eyes:
31. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
bre ranko
tak u nas zase prsi tak zadny detsky den nebude :frowning2:

jani..ty jsi parmenka :grinning: toz ja bych taky nekam sla ale neni hlidani..
31. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooj holkyyyyyyyyyyy mojeeeeeeeeeeeee zlatyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
janulko uzivej ja v tvych letech uzivala plnymy douskyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kuwa to byliiiiiiiiiiiiiiiparbyyyyyyyyyyyyyyyyyy a tiiiiii chlapiiiiiiiiiiiii jsem si mohlaaaaaaaaa vybyratttttttttt.jsem bylka krasna :grinning: :grinning: JA CHCI MIT 22lettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
31. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
jako skuri, vrat se zpatky na zem... :grinning:
31. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
31. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
čauky :slight_smile:

jani-ses tak zlískala jo? :grinning:

dnes jedeme na pařbu,sestřenky malej má 1.rok :slight_smile:
31. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
tak si to uzjte jaky pa lasky me jedine valim
31. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
mudr nejsme parmeni, ale vcera byla prca a vypila jsem jen 2maly piva 1 malyho jelzina a 3vodary s dzusem a byla jsem uplne strizliva... a jsem na fotce jak spim ve stoje...hruza a des... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
dobre ranko devcata
1. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj devcata... jsem nasrana jak pes,... hans nedal technickou tak chce to nejak poresit pres znameho... no fakt debil...
sem mu rekla ze pokud to nebude mit radnou technickou tak do auta nesedne ani adam ani ja!!!
1. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
ahoj
jani-njn,chlapi :angry:

My dnes měli jít na poslední dávku spalniček,ale doktorka psala,ať nechodíme,že není v celé ČR.Máme tu,kterou si hradím já
1. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
ahojky holky
ja dneska nejak nestiham..kde se toulate? :fearful:
1. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
ahooj adeli cos te delali s petkou?
1. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.