• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
Já tu jsem, spíš jen občas nakukuju, ale je tu v poslední době jaksi prázdno :confounded:
11. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahoj.
Já tu jsem taky ,ale je tu pusto :cry: :frowning2: :angry:
11. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
jsou tady všichni, ale kecaj jinde, se to tu nějak rozprchlo, tak to asi nemá cenu ne?
11. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
leni-já doufám,že se to zlepší :wink: :confused:
11. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
fajn, počkám...
11. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
ahoj zenusky, tak my ted valcime se zoubkama, malej v noci spatne spi, ale zlaty kojeni, vzdy se aspon utisi u prsa, tak je to ok. Musime to vydrzet a bude zase dobre :slight_smile: jinak co jeste napsat...no...asi sem chodime jen na kukacku...tak aspon teda kazda napiseme par radku...jiste jsme vsichni venku jak to jen jde, my taky se vracime dom vecer, tak napiste, co je u vas novyho, zase juknu :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
já jsem před chvilkou zmokla jak sviňa...šla jsem švagrovce pro knedlík a paní přede mnou koupila poslední 2, takže jsem odešla bez něj a než jsem došla domů, tak se strhl takovej liják...
12. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahoj,
Leni,tak doufám,že z toho neomarodíš :frowning2:

mudr-zoubky jsou potvory :angry: chudáček Daneček :frowning2:

Já jdu dnes na metalovo-rockovej fesťák(metal nemusím :unamused: ),přemýšlím o tetování za krk (Jakub a jeho datum narození) :confused:
12. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Hoj buchtičky :slight_smile:

Já jedu dneska do Lipasu, máme o víkendu oslavu narozenin, ta%ta měl před 14ti dny 50, tak bude mecheche, spousta jídla, pití, no masakr. Od pondělka bych ráda opět najela na zdravější stravu a pokusila se něco zhubnout :wink:

Mudr tak ať jsou zubiska brzo venku :slight_smile:

Jaky tetování? Jsi odvaha, mě se to líbí, ale bojím se bolesti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni tak to chce čaj s rumem :grinning:
12. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
ahojky holky jak se mate ?
12. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj pusenky,
Fesťák v pohodě :slight_smile: Jakynka blbě pochopila plakát,tatoo a piercing byli jen sponzoři :grinning:

Mak-užijtw si oslavičku :slight_smile:

zoji-ahoj :slight_smile: Ty jo,Jiřík už má přes tři měsíce,to letíííííí :slight_smile:
13. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahooj holcicky moje zlaty :slight_smile:
ja nejak nestiham .....mam toho nad hlavu a nejak ve vsem ted plavu :unamused:
takze budeme se kukat a psat a ono to bude lepsiii :slight_smile:
14. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahojky, tak my zase za chvili jedem na plavacka, jinak u nas vse pri starem...tak at uz je konecne to slunicko a teplo...zatim pacek :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
15. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
tak páááá :slight_smile:))))
15. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj holky me to od rana vubec neslo sem se dostat.
ja tady mam tedka tatku a dam par fotecek v patek jsme byli ve frankfurtu v zoo.
tak zatim pa lasky :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
ahojky, tak jsem neomatrodila, nebojte, ani jsem ten čaj s rumem nepotřebovala...
dneska jsem byla s kočárkem busem v Přerově a naposledy... :angry: kočár se mi nevejde do dveří autobusu :angry: :angry: :angry:
musí se zvednout až nad ty debilní madla....a než to ti co mi pomáhali pochopili, tak se 4 vystřídali a Verča chudák v tom kočáře lítala...do busu mi pomohla švagrová, ale z něj to byl teda děs, dokud nekoupím golfáče, tak už nepojedu...a jdu je hned vybrat a objednat...
16. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
ahoj holky dnes me odjel tatka :frowning2:
leni tak tady ten problem jsem mela ja taky a hned jsem koupila golfky pac kocar tezkej jak krava a lidi cumi a nepomuzou :angry:
16. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
no golfáče mi dneska paní pošle a zítra by měly být tady...oni i lidi chtěli pomoct, ale nevěděli, že kočár neprojde dveřma a všichni ho rvali přímo a div neurazili kola...jsem jako nepochopila, proč když je tam nakreslenej kočárek na dveřích a je tam v buse pro něj prostor, tak proč se tam nevejde? jako kdo ty autobusy dělá, tak asi nemá děti nebo nikdy nejel busem s kočárkem...!
17. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
jezisi leni a co mas za kocar ze se ti nevleze do busu... to neznam...mne se vlezl i hlubokej i sportak...

jaky se z tebe poseru... :grinning:

jinak u nas porad pri starem... jen jsme se uz prestehovali zpet do Žerotína a tak je tu brutalni bordel a ja nejsem schopna ho uklidit... :sweat_smile: a o vikendu prijede svagrova :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim vymyslet kam zmiznu bo me jebne... :rolling_eyes:
17. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
janul ABC design, on má asi 80 cm na šířku a autobusy jsou prostě užší, ty moderní maj jen jedno křídlo dveří a tím prostě neprojde, jen když ho zvedneš až nad ty madla a to je docela nadlidskej výkon....
a ráno jsem jela tím s dvoukřídlýma dveřma a stejně bylo prostředkem madlo a kočár mi tama taky neprošel, takže jsem ho musela složit, vyndat Verču, no fakt už nikdy busem s ním nepojedu...
17. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
ahooooj :slight_smile:
že by jsme jsme se tu opět všichni sešli?HURÁ :grinning:
17. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
leni tomate teda pekne na hovno busy...my mame v poho,jen kdyz se nesejdou 3 kocarky to uuz neni kam se vternout... jsem spokojena s tema golfkamam slozim nastoupim,vystoupim rozlozim a je to parada...

jaky co uchylaci jeste porad pisou...?
17. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
jani-jj,ale už je to v pohodě :sunglasses:
17. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak to je fajn... :grinning:
17. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahoj zenuse kdu vas pozdravit a valim...puseny moje tak pa
17. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
no není to tak furt...s těma busama, ale tentokrát jsem se fakt vztekla, zrovna to vyšlo tak blbě...
ale co, golfky už mám doma, tak už můžu razit busem o stošest :wink:
18. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
ahojky prdelky...:slight_smile:...

leni to uz je pohoda s golfkama...:slight_smile: premyslim, ze uz je ani brat nebudem...stejne v nich je jen na na bus a z busu treba uz to zvladnem samy...
19. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.