• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
Adámkovi,všecičko nejlepšíííííííí k narozeninám,hlavně zdravíčko a hodné rodiče. :slight_smile: přeje teta Martina s Kubíčkem :slight_smile: a posíláme loubanec :slight_smile:
27. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
ahojky, tak jsme doma, ale jen do středy, to zas ráno vyrážíme do Prahy na 5 dní, už se těším, snad konečně přestane pršet ...

a dodatečně přejem Adámkovi všechno nej nej nej k narozeninám, Verunka mu posílá pusinku :wink:
29. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
ahpjky slunicka moje...

dekujem za prani... :slight_smile: vyridim... :grinning:
29. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
tak jani, my se taky pridavame ke gratulacim a dodatecne vse nej malemu, hlavne hodne zdravicka, stesticka, radosti a slunicka :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
ahooooooooj, nespěte :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
se z tebe poseru :grinning:

jani-nahoď fota z Adových narozenin :wink:
30. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Proč? Přeci nám nebudeš kafrat do tématu :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz
Jani Adámkovi dodatečně všecičko nejlepčejší k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Doufám, že jste to pořádně oslavili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz
No a ženy co ten sraz? Ať stačím zhubnout, do té doby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
No kde zase seš? :confused: :confused: :confused:
30. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
mak-to víš,že nechci kafrat v Boskovicích :grinning: :grinning:

a vůbec,jak to jde s tím hubnutím?já furt stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
Já na hovno, teď jsem brala nějaký léky a mám to zase všechno zpět :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a nemůžu se dokopat k tomu, abych zase začla :angry: :angry: :angry:
30. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
no já váhově pořád stejně,ale jak už jsem shnilá zas cvičit,tak to co jsm měla zpevněné,tak už pomalu začíná zas plandat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu se muset zas do toho opřít :wink:

četla jsem ,že skurinka má okolo 10kg dole :slight_smile: šikulka :slight_smile:

já mám tu Lindaxu,ale žeru ji celkem nepravidělně :angry:
30. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
Fakt? ty jo, tak ta jediná fakt zabrala, jo? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to je šikulka, taky budu muset :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Aha, já do těchhle prostředků na hubnutí jít nechci, takže to se mě moc netýká, ale musím začít taky cvičit, ale já su zdechlá, mám tu rotoped a vůbec mě to neláká :confounded: :confounded: :confounded:
30. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz
já taky :confounded:

mak-valím do betle.brou s kobrou a zítra na shledanou HERE :slight_smile:
30. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
JJ, budu se snažit, budu mít manžu doma, tak uvidím, podle situace dorazím :wink: :dizzy_face:

Dobrou :slight_smile:
30. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz
Helouuuuuuuuuuuuuuuuuu :sunglasses:
1. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Yoooooooooooooooooooooooooooou fuuuuuuuuuuu(nevím,jak se to píše) :grinning:
1. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
aj lavjůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
1. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Hola hola, Makelínka volá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
už tě slyšššššššššššššššššššššššššššššššššííííííííííííííííííííííííím. :slight_smile:
Voe,dnes byl Kuba psychouš :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
zdareeeeeeeeeeeeec... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
je tu nekdooo ??? :wink: :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
nazdar kundicky...tak ja hlasim 12kilo doleeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning:

a zacinaji se me zapalovat lejtka........pristi tyden mam rande...kuwa 12kilo dole a s clovekem to dela divy.

a sraz platiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uz se na vas mooooooooooooooooccc tesim........
3. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Skurinko-Haničce všechnooooooooooooooooo nejlepší k narozeninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hlavně zdravíčko a hodný rodiče a brášku :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
čus rozhněvankyně :grinning:
6. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
nazdar zeny
jakoubko dekuju........ :slight_smile:
6. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
zdravim... no damy mely by jsme se domluvit na nejakem urcitem datumu... at vime... adelinka mi psala, ze 19 srpna jde na operaci tak sku vyval kdy ty budes v olmiku at se domluvime jak a co domluvit...

jinak fotky mam na lide.cz ale jen trosinku... tak kdo ma zajem kuknite tam... no jsem tam ja tak se neleknete... :grinning:

jinak oslava dobra jen jsem b yla unavena uz potom...

a co u vas...?

je zlato ja uplne zapomnela na Hanulindu, promin zlato...male vsecko nejlepsi at je spokojena a stastna... :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
jani v klidu...
jezis adelinka jde s tema ocima ze...
no ja myskim ze jsme se domlouvali na 16 srpna
7. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahoj zeny jsem totalne nasrana...

jak kokoti se serem s bazenem vykopali jsme diru nadreli se jako suliny a ted kdyz jsme ho umyvali a vypustili naprsenou vodu tak zjistime ze je tam dira... no me asi jebne... :angry: :angry: :angry: :angry:

sku moc se omluvuju...

takze zeny kdo muze 16 srpna?? hlaste se...

ja muzu... :dizzy_face:
7. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
ja muzu taky..........
a devcata asi budu lesbicka pac mam tech chlapu plny zuby vsichni jsou to kokoti a jen nam ublizujou hajzli jedni blby.a nejvic me ublizil tenhle hned vam poslu foto
8. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.