• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
bre rano... no dneska zase do pul 7 mne asi svihne... jesteze jede v 10k nasim... ja pak hodim sipku do postele... :grinning:

jaky Kubickovi vsechno nejlepsi k narozeninkam,hodne zdravicka,lasenky a at pekne roste poradne zlobi rodice a je spokojenej... :wink: a velikanskou pusinecku... :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
ahooooooooooojky bre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
1. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:
Kubickovi vsechnooo nejlepsi k narozeninkam,hodne stesticka,zdravicka,a moooc hodnych kamaradu a darecku.a velkyho hubana k tomu :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
děkujeme :slight_smile:

Kurník,já jsem nervozní :dizzy_face:
1. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
z ceho jaky...?
1. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
tak smradosek je u nasich a ja pujdu neco delat... :wink: ale tak staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne se mi nechce... :grinning:
1. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
jestli se vše vydaří :confused:

Radek mě sere už ted,čekám,až si přijede pro malýho,at se vyspí u něj a já mám čas na přípravu jídla atd...
1. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
a bude tam taky...?na oslave?
1. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
jo,vždyť to uděláme u něho na zahradě :dizzy_face:
1. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Dobré dopolko,

vidím že jdu přesně, abych popřála Kubíčkovi všechno nejlepší k jeho 2.narozeninám, hlavně hodně dárečků, aby se rodičové pořádně plácli přes kapsu, zdravíčko, a aby vám dělal jenom samou radost, brouček. Teta posílá pusenku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky já vás vůbec nestíhám :frowning2: Jaksi mám teď furt něco, tak doufám jen, že se mnou za těch 14 dní počítáte, jestli teda vůbec chcete, abych taky dorazila :confounded: Moc ráda bych vás viděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
to ja ale nevim jaky ze to delate tam... :sweat_smile:

ahojky makelinko... jasne ze s tebou pocitame, tak v 6 sraz v ol jasasn...? :dizzy_face: taky te chcem videt koceno... :dizzy_face:
1. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
uz v sest sraz??ty wole to bude zajimave..nikdy jsem tam nebyla..nechcete me jako nekde pockat?no to budu krasna po ceste spocena jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kubicek at si uzije pekne narozky a oslavu.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
adeli zjisti si bus bo vlak a ja na tebe kdyztak pockam... :wink: no ja pojedu hodinku taky busem, to budu spocena az na kacene... :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
no se domluvim s muzikem jestli me hodi..

ty wole ten smrad hnusny uz me tady 2 hodky rve a porad si neco vymysli :angry:
1. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: adeli klidek... :grinning: nerozciluj se...vraz ho do postylky a jdi nekam jinam...
1. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
jani ten uz tam byl a pul hodky rev ze jsem myslela ze mu neco prasne v hlave
1. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
tak mam poliskanej vrch,pomazanku... no a ted jdu liskat dvur... :grinning: musim to tam pouklizet po charliem...a nachystat sezeni... no mam radost, hans si dojede a uz bude vse hotove... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja v8 usnu... :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
jani co slavite?neco me uniklo :grinning:
1. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
no moje a honzovi narozeniny prdelko... :dizzy_face: tak to musim poliskst... mam brutalni kopr a tak sem jeste neodeslu ale uz jdu... :grinning:
1. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak jo, já teda přijedu, na 6 neslibuju, případně vás někde najdu :wink:

jdem pracovat :wink:
1. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
to ja mma dneska takovej kopr ze jsem jetse ani venku nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: me to tady proste nebavi :frowning2:

je tak to ja jsem nejak zazdila..vse nej nej nej hlavne hodne stesti a zdravi :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
adeli v pohode... :grinning:

jak to, ze te tom neba?nemate bazen dvur?

ja se ted luxusne nazrala a ted uz vubec nic neudelammm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: sem si chtela jeste zdrimnout, ale to uz asi nestihnu... :unamused:

jeste nemam ani dvur ani jednohubky, ja su jak strasidlo do zeli... no hnus sem zvedava jak to postihanm... :pensive: uz mam na vse jen 4hodiny... :cry:
1. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
jani..no u mamky mame aj bazen a vsechno..tady ma bazenek petan ale nechce do nej..na koupak nejdu pac jsem jak dyna..a konecne usnul..a odpolko s tchyni budem opekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: pac bylo v nedeli andule :grinning:
1. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
ahoooooooj lasenky jak se mame?
jakytak jaka byla oslava a co kubik byl spokojenej s dareckama?
adeli tak se na andulu vykasly :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
ahojky..

ale prezila jsem a dokonce si s oetkou hrala asi 3 minuty :grinning:
2. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Oslava super ,ale Kubíčka píchla včela do víčka :cry: Já byla na vývrat :unamused:

Zrovna jdu dát část foteček :wink:
2. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
no vidis adeli :grinning: :grinning:

jaky-a je to v pohode s malym?

uz jdu koukat
2. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
krasny fotecky..tak hlavne ze Kubicek byl spokojenej..
jakyno-ty jsi zdechla .....a tak se s radkem k sobe hoditee moc vam to slusi :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.