• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
a kdo jeste??? :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
aha nikdo... tak dobrooou :sunglasses:
26. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
Mireckovi vsechno nejlepsi k narozeninan.Hodne stesticka a zdravicka :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
tez se pripajam ke gratulaci... vse nej nej nej,,,hlavne zdravi a at je stastnej a at se mu libi ve skole...
27. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
dekuju devcatka moje :dizzy_face:
28. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
mam fotecky s parby kuknete
28. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
zdravim...

no zacinam zase najizdet na tvrdy rezim hubnuti...dnes jsem si vzala zase poprve meridii,tak cekam co na me zase bude divneho... od pristiho tydne zacinam chodit na aerobik...Tak jsem zvazena a zmerena, tak jsem hoooodne zvedava... musim aspon neco jeste...tak si jdu trosku zacvicit, at to ma nejaky efekt...jsem zvedava jak dlouho mi to vydrzi :grinning:

vcera jsem byla na zabave dosla jsem o pul4 a v 7 vstavala jsem ko... no ale pujdu spat s malym...:slight_smile:

zeny krasny vikend...
29. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojky
jani ja taky drzim a uz mam 7 kilo dole..beru si tu zdravou dietni vyzivu na celej den v krabickach..to je jen o jidlu a taky pohybu..ten ja nemam pac jsem zhnila chodit cvicit ale zase zacnu..musim
30. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahoj adeli, to je dobre, ze se ti tak dari a hlavne , ze mas tak pevnou vuli... :wink: ja nevim jak louho mi to vydrzi, jen doufam, ze dost dlouho na to aby jsem jeste aspon neco shodila a zpevnila se... :slight_smile:

jak se jinak mate damy?
31. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky...
adeli tak ti fandim...
ja taky uz zase drzim dietu a od vcera opetne cvicim...tak doufam ze nam to holky vydrzi :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
tak at se nam dari kocky... a sme krasavice nesmirne... :grinning:
1. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Bafiny čuriny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
no nazdaaaarek pajdulíííno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tebe jsem nevidela ani nepamatujuuu ... jak je??? :wink:
2. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
nazdar mudr. . . .no jak je? střídavě oblačno,jasno :sweat_smile: jsem po noční,pěkně na h. . . . a jinak nic moc ,jen doufám ,že už tam moc dlouho nebudu :grinning:
2. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
no pajdul, tak jen tady napisu, ze jsem te dlooouho nevidela, tak te potkam ve meste... :grinning: :grinning: :grinning: to svet nevidel :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
halloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
4. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj buchtičky, kdy půjdem zase pařit? :grinning:
4. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ženy, začíná podzim, měly bychom napravit účast, co vy na to? :wink:
4. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
zdarec pipinky...

no makelinku parit muzem zajit kdykoliv staci se domluvit... :wink:

jinak uz chodim do skoly...no celkem mazec... :grinning: snad nezkoncim stejne rachle jak jsem zacla... :grinning:

tak zvedejte ucast damy...
5. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
tak jo, ja jsem tu :grinning:
5. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahojky
ja jsem vik na vysocine..
jak se mate prdelky :grinning:
6. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
ahojte berunky :slight_smile: :slight_smile:

adeli-co to je jak vlk na vysocine to teda neznam? :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
skuri, adeli nepise vlk, ale vik :grinning:
6. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
jsem tu sama, bo co? :unamused:
7. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Pusinky ahooooooooooj :dizzy_face:

Nevím,kdy bude psát častěji,páč malujeme a uklízíme po rekonstrukci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
ahoj holky, moooc se omlouvám, že jsem tu nebyla, ale 13.8. mi začala sklizeň chmele a od té doby jsem v jednom kole, ještě dneska jsme to dodělávali a pár dní ještě budu papírovat, takže tady dál nebudu...

taky mě mrzí ten sraz, ale jsem v práci denně 12 a víc hodin, takže to fakt nebylo možné :pensive:
8. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
zdravim vas pipinky ze skolycka... :grinning: :grinning: :grinning: mame udajne psani na pocitaci, ale jak vidite jsem vsude :grinning: ...

Hele leni vubec s tim nelamej hlavu, sem stejne malokdo chodi, vetsinou tu kazdej napise neco omylem... :grinning:

damy takze ja by jsem navrhovala srazek aspon nas 4 nekdy zacatkem rijna co vy na to?jit nekam posedet a potom shodit par il na nejakou parbicku... :dizzy_face:

co vy na to????????????????????
9. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Haloooooooo,Jakuše se vrátila :sunglasses:

V Praze přibrala za 10dní 3kg :angry: .Tak začíná na sobě makat :wink:
10. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
ahojte ženuše :wink:
10. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Vy jste měli srazík?
10. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.