• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
zdravim... :grinning:

treba zitra zvladnem i jednu celou vetu kazda :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
nazdarek milckove kde jsme :grinning:
21. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
ahojky, jsem tu, ale nemám moc klidu, Verča spí jen necelou hodinku a to venku v kočárku...babička mi ji rozmazlila, předtím spala normoš v postýlce :rolling_eyes:
21. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
TAK JA JSEM TADYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
21. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
ahooooooj..... :grinning:
21. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Halloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
21. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Holkýýýýýýýý hlásím se se zprávičkou o vytouženém miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Pajdulko-ty brdoooooooooo,moooooc gratuluji. :dizzy_face: Slzy v očích mám :dizzy_face:
Tak přeji krásné,pohodové,bezproblémové těhulkování,NASTÁVAJÍCÍ MAMINKO :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoooooooooooj Pajdulko...ty blaho mam uplne husi kuzi..No tak tfuj tfuj a gratuleju a drzim pesticky...Mamino si to uzivej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

nazdar jakoubkooooooooooooooooooo :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
ahoooooj holky,

pajdulko gratuluju a držím pěsti, ať to vyjde všechno jak má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Díky ženy já jsem jsem jak na extošce :grinning: ňák mi to vzbouřilo hormon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
voe pujduliiii no nekeeeee !!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
muck, muck a bay bay praceeee !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

KONECNE TY BLAAAHOOO !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3311957#navigator
ahojky holky..kuknite na petosa
vidim ze uz to tady zase trosku frci..no bylo na case :grinning:
23. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
je pajdulko..gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Adeli-ty jo,moc mu to sluší :dizzy_face: A ty jsi šikulka s tím šitím kroje :dizzy_face:
23. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
ahoj...

teda adeli ty jsi sikulka..malej je sladkej,,,

jako ja nejsem na rucni prace bych u toho nemela nervy
23. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
zdravim kundicky...

pajduli no super zpravicka moc gratuluji a at jste oba v poradku a uzivej si to... :dizzy_face: :dizzy_face:

adeli- ty voe ty jsi sikula bych to vczivote nevytvorila... :grinning:

tak jdu uvarit papec suldikovi a maminka mizi dfo skolycky... :grinning: :grinning: dnes se tesim mame takovyho kundaka ucitela ze zakladu prirodnich ved...mnamoooozniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:

tak pa prdelky...
23. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Adeli jsi šikulka a malej je kouzelnej.... :wink:

jsme včera byli na večeři v Apetitu, jsme měli 2 roky výročí svatby, jsem se zas jednou dobře najedla....napila, pak vlakem do Brodku a do Kokor pěšky, romantika...
23. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

teda leni se mas ,krasne jste si to oslavili...

my meli v nedeli vyroci 6let svatby..a co myslite....ten mamut me nekoupil ani posranou kytku niic a jako vecere to nehrozi :frowning2: :frowning2: vzdycky jsem vse planovala ja ale ted jsem nechala volne ruce na nem aaaaaa nic... :angry: :angry:

takze ma smulu .....a budou se u nas doma neco dyt..pac uz toho mam plny zuby...

furt v prdeli ja sama jak debil s detma ,do toho jsem zacala delat,a pan jako nic..nene..takhle se mnopu muze tocit ale taaaaaaakhle uz ne..

premyslim ze se rozvedu a vratim se zpatky do cech...ale musim si vse promyslet :frowning2:
23. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahojte buchtičky moje,

teda, tady se to rozjelo, já mám posranej no'tas, jede mi jenom na heslo a to ještě ojediněle, ale už jsem si objednala novej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Teda Pajdul, gratuluju, ale já jsem tě už včera odhalila v albech :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak hlavně, aby to vyšlo a mimi bylo zdravý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani a co škola, krom kunďáka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni a co ty, dlouho jsi tu nebyla :wink:

Tož kundičky celkově, jak se máte? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Adéli kroj je super, jsi šikulka :dizzy_face: a jak ti jde hubnutí, co babo? :wink:
23. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
jo když jste u hubnutí, tak já zhubla na chmelu 2 kilča :grinning:

skuri já taky kytku nedostala, ale byla to taková dumluva, jen večeře...a doma když jsem byla ve sprše, tak Tom zapálil v ložnici svíčky... :dizzy_face: to se ještě nestalo...
23. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Kurňa Leni, taková romantika? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
jj Maky, taky jsem hleděla :grinning:
23. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
a teď aukcuju, Verča nemá chudera co na sebe, nějak mi přes ten chmel ze všeho vyrostla :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak kdy bude nějaká kunďácká párty, ale tentokrát prosím se super krásnýma chlapama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ty jo Leni, ta už je velikánská :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
23. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
23. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ten svetříček je úúúúúúúúúúžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a bundička taky super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.