• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
teda ja uz prijedu asi uz zitra bo co aby chom to vse zvladly..kuwa se tesim huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
16. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz
hlavne jsem rada ze beres aspon jedno ditko..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 23:42  • Odpověz
tak mladej je v klidu ale at si tata taky uzije kuwa...stejne bude mit pohodu mala je ve skolce
16. říj 2009 ve 23:43  • Odpověz
bre ranko :wink:
januli tak manza prave odjel s balikem na postu, tak pocitam v utery to tam mas :wink:
jak je kde u vas? tadysnih ale uz je mokrej, na boby to neni, to bych ho pak mohla doma zdimat... :angry:
odpolko jedeme po nakupech tak budu az veciiiiir :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
snad tu teda nebudu sama..... :confused: :slight_smile:
17. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
je tu nekdooo????
Moniiiiii!!!! :grinning:
18. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Zdar jak svina :grinning: :grinning:
ja jsem tady...a kde jsouu ostatni..halooooooooooooooooooooooooooooooooooo
18. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
no to nevim. kde jsteeeeeeeeeeeeeee .................... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
ja jsem tady........a kde je..jakynka,makelka janula adelinka..lenula...halooo zeny zacala zima tak honem do hnizdeckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...sefova(mudr)uz na nas cekaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: prej sefovaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
z ceho tak usuzujes sku??? :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Pac jsi nejstarsi z nas......hihihihihi a nejvetsi :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
jeste jsi zapomela napsat nejůůůůzasnejsiii a nejkrasnejsiiiii a nejchytrejsiiiii a nejbajecnejsiiii ...kdyz uz jsem ta "nej" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ja byt tebou, tak tim vekem se tady moc nezminuju :grinning: :grinning: jsi hned po me, voe... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
joo ...vydis na to jsem zapomela ty moje nejkrasnejsi brunetko.........

noo joo tak jsem druha nooo :unamused: ale ty prvniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
aspon v necem jsem prvniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vis jak se to rika...-Neni dulezite vyhrat, ale ZVITEZIT !!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A jsem rada, ze jsem u tebe na prvnim misteee!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ty vis ze te miluju ty moje brunetko :grinning: :grinning: ...jsem se verejne priznala..tva krasna nejuzasnejsi .krasna blondynka :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
hele co budem delat, kdyz jsme tu sami? :wink:
18. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
hmm..tak to teda nevim...celkem nuda.....co...... :wink:

co navrhujes....
18. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
čus buchty :slight_smile: :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
nazdareeeeeeeeeeeeeeeeeeeek...tak uz se nam to pekne slejzaaaaaaa :grinning:
18. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
uz se to tu slejzaaaa
:grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
jak švábi na pivo :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jak je Jaky??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
ale tož,nestěžuju si :dizzy_face: až na to,že Kubalas má opravdu bezvadné období,kdy bych ho nejraději vrátila zpátky do koulí :grinning:
co vy?
V sobotu jedu do Brna shoppingovat :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: ...dost dobry jaky :grinning:

ja jdu zira na schoping tour :grinning:
18. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
jaky-s tema koulema jsi zabodovala!!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
:grinning: :grinning:
Včera přijelod Radka a říká mi."Mami,pinesl jsem ti kakánky(kaštánky) :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: uf...jsem se lekla... :grinning: :grinning: :grinning:
a co ty a radek? nejake novinky? :wink:
19. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
čus :grinning:
19. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
avojky zeny moje.....

tak jsem si udelala kuwa radost....kabatek,svetirek s espritu hnedy a z oliveru cerny ...koca jako svina ..jeste plastiku a liposukci a jsem modelka jak svina :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
ahoj prdelky...
toz vy si tu vykecavate:slight_smile:... a ja se ucim:frowning2:

teda jaky ty valis brouku :grinning: :grinning:
moni vy nevite co s penezma co :grinning: :grinning: nahod par euro :grinning: :grinning: :grinning:

no tak ja zaleham d pelecha toz brou noc a snad se tu brzy sejdem ve vetsim poctu... :sunglasses:
19. říj 2009 ve 23:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.