• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
tak ty jsi dala dolu dlouhy vlasky jo??? jeeeeee.... :fearful: :wink: tak zase mas aspon zmenu, skoda ze nevidim strih, ale cervenej melirek je super :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
budeme se mnozit tady??
jarin chce taky ,ale ja jsem rezignovala ja uz nechjci
14. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
mak aha.. tak to je blbe... :confounded: tak doufam, ze to brzy vyjde...
14. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
mudr jak blízko po sobě? než se druhý narodí, bude mít Verča 3 roky...to je akorát....
14. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
hmm..nevypada to spatne ,ale me se vic libily ty delsi... :wink:
14. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
taky jsem pro dlouhy vlasky, ale melirek je bozi leni, ale musis mit uplne lehounkou hlavinku, ze? :wink:
14. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
a ten vekovy rozdil deti- ja mam po sesti letech presne vis tak i 3 roky je na me malo :sweat_smile: :sweat_smile: ale ma to vyhody, to je jasny... ale i po sesti to ma svy vyhody :wink: :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
leni tak to je super ze chcete dalsi... ja bych mozna taky brala,ale ada jak se vzteka a je protivnej a neposloucha tak nemam chvilama na druhy ani pomysleni...ale kdyz je ada hodnej tak bych to i brala...ale mam skolu a musim si najit praci a tak...navic po cisari muzu byt na rizikovce a nebudu mit penize zadny...
14. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
no hlava je lehká, strašnej nezvyk....ono to tak krátké být nemělo, mělo to být po ramena, jak jsem to měla v červnu, jenže kadeřnice mě jaksi nepochopila, nedržela se vůbec obrázku co jsem jí ukázala a střihla mi to tak, jak jsem to neměla 12 let... minimálně... doma málem rozvod...
14. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
janul pokud navážeš těhu a předtím jsi pracovala, tak se počítaj peníze z toho příjmu co jsi měla předtím...

mudr já jsem po šesti letech od ségry a nevím no, radši bych jí byla věkově blíž...
14. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
to je teda krava ta kadernice bych ju zabila...ja jsem vzdy rikala a stojim si za tim ..kdyz se zkazi barva neva vse se da naprabvit ale strich musi sedet
aha to je teda kadernice...smikla ti to trochu vic, nez jsi chtela, to je blbyyy... nesnasim kadernice, co radi strihaj, dokud tam neco je... :unamused: tak to ber jako uz skorojarni sestrih :wink:
autor
já to mám i v práci domluvené, my jsme chtěli 3 děti, ale v práci mě chcou zpátky, tak jsem teda o jedno slevila, že budeme mít jen 2 a vrátím se teda tak zhruba za 4 roky...a mezitím dělám co je potřeba
14. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
no ona mi pak říkala, to tady manžel příště asi zůstane sedět co? abych to nemohla tak stříhat, pustí vás vůbec domů? a samé takové kecy...
14. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
leni, to jo, ted by vam vyhovovalo byt vekove bliz, ale myslim momentalne pro me je to fajn, mira mi hodne pomaha a nebo maleho "hlida" (myslim jako ze si s nim hraje v pokojicku) a ja si v klidu udelam svoji praci a az budou jednou velky, tak uvidime jak si budou rozumet, treba zrovna jo :wink: :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
leni 3 deti .....

ja jsem rada ze zvladam 2decka
14. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Kuba ještě kuká na růžovku :angry:

těším se na víkend v Praze :dizzy_face:
14. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
to ma jeste takovyhle kecy jo? teda a nedoslo ji, ze udelala neco, co jsi nechtela??? :angry:
autor
my si teď rozumíme, teď se ten rozdíl srovnal, ale jako děcka jsme si teda moc blízké nebyly...
autor
já jsem taky ze tří, mamka měla 2 děti po roce a pak mě po šesti
14. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
teda leni takova drza joo..pinda blba :angry:
jaky-kubik je zavislak :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
mudr asi nedošlo, já jí to moc najevo nedala, že to přehnala...
14. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
tomu se rika prava sourozenecka laska... to je normalni asi vsude :wink:
jinak jaky- kampak razis? no pochlub seeee :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ja teda treti neeeee, to manza rika, ze by holcicka nebyla spatna :grinning: :confused: :astonished:
14. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
zeny jdu hulittttt
14. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
leni ja prave nepracovala...byla jsem studentka kdyz sem porodila... :unamused: no uvidime jak to bude...mam ve tride tehulinku a je krasny videt jak ji to brisko porostlo... :dizzy_face:
14. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
nehulte furt...se mi vybije noťas a pak už s ním korzovat znovu do nabíječky nebudu...
14. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
lenitak uz si ho tam rovnou zasoupni... :grinning:
14. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
ááááájéééééé.... leni se zacina pomalu nenapadne dekovat.!!!!!! koukej se leni napichnout !!! :astonished: :frowning2:
14. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
jinak my bojujeme s kojenim, teda spis malej s tim bojuje, ja uz bych to jako rada aj utipla ale on si jeste rad sahne pod tricko :sweat_smile: takze ja neee a on jako jeste joooo.... :wink: :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.