• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
Takze se rozrustame ..huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
2. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
skuri ještě se neraduj, já se jen ptám, když vidím, že už jste se domluvily...
2. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
lrni jasny, kdy a kde-to mas v IP, ja se dohodnu s tim majitelem co a jak a uvidime jak se rozhodnes ju? :wink:
2. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
tak kdybysme zrovna nikam nejeli společně(což zatím nevíme), tak Tom by nás tam hodil, takže první krok k tomu, že bysme jely s váma splněn...
3. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
kam jedete??
3. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
jo srazik mate..vidim ze to tady jede..
ja sem nakukuji a zrovna tady nikdo neni...
pa pa prdelky :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
autor
ahoj Adeli, já myslela, že o tom ví všichni...holky naplánovaly na léto společnou dovču s prckama na nějaké chatě v Orlických horách
3. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz
ne ja nic nevim semnou uz se nepocita...
dlouho jsem tady nebyla :cry:
4. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
adeli ja jsem to psala sem, ale nikdo na to nereagoval... :sweat_smile:
4. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
pocitalo se s kymkoliv, jen by se musel obcas nekdo ukazat vis? :sweat_smile: :wink:
4. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
jo jasne
4. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
stacilo napsat do vzkazu..ci FB..ale ted uz je to jedno.. :dizzy_face:
4. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
tak devcata, volala jsem majiteli ty chaty, je mu jedno, kolik nas tam bude, jen se do 15.2. musi poslat zaloha a jmena osob, ktery tam budou. Takze Leni-Adeli, mate bojovy ukol, do 10.2. mi nahlasit, jestli jedete a popr. mi poslat korunky na ucet (to bych vam napsala pak do IP) Leni, zkus to jeste s Tomem probrat a zkusit se rozhodnout na pevno a Adeli, tobe poslu do IP informace ju? :wink:
4. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
aha, tak docela nechápu majitele, proč to potřebuje vědět, všechny jména předem, s tím jsem se nesetkala...jelikož to jistě vědět nebudu, tak to pro mě padá...
4. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
leni a tom je v tom terminu v praci nebo ma dovolenou? :confused:
4. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj zensky

Ale ale ale ale.jako devcata ja nevim ,ale kdyz se nekam jede na dovolenou tak se termin zamluvuje drive nebo??a mezi nama vy delate jako kdyby jste meli jet v tom terminu na dovcu do Afriky bo co....
jako tak se snad umite rozhodnout samy ne..
bud jedu a nebo nejedu navidim na tom nic slozityho a nepochopitelnyho..
ja to mam z vas nejdal a jedu tak nevim proc to nejde i nekde jinde
4. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
no prostě nejde, my máme domluvenou dovču se známýma do Rakouska, akorát ještě nevíme kdy, má to být taky někdy v té době a dá se jet na last minute, takže jsem pro někoho tady možná nerozhodná nesamostatná a nevím ještě jaká, ale prostě takhle dopředu fakt nevím...

a jestli Tom bude mít dovču, tak budu chtít být s ním, jestli ji bude mít nebo ne, to taky není jisté, jelikož v červenci začínaj žně a to mu dovolenou nikdo nedá, kdo nedělá v zemědělství, asi nepochopí...žně začnou třeba v půlce července a třeba v srpnu, to se holt naplánovat nic nedá
4. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
to je blby no... hold je to chata, kde se musi poslat jmena lidi, kteri tam budou na ten tyden ubytovany a taktez poslat 50%ní zalohu do 15.2. 2010. Takze ti, co si jsou jisti, ze pojedou, tak se napisou, rozpocita se zaloha poctem lidi a je to. Vam leni hold nic jinyho nezbyva, nez jet nekam na last minute, kdyz to nejde naplanovat. Takze jestli chce jeste nekdo jet, necht mi da vedet do 10.2. dekuju :wink:
4. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
tak ja asi na 90proc.pojedu..o viku dojede muzik tak u o tom reknu..on ma stejne dovcu az v srpnu..
horsi bude cesta..sice mam ridicak ale petan je nedobry v aute a poslouchat ho 250km tak ho po ceste zabiju..jedine bus ci vlak :grinning:
jaky je to vubec termin?
4. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
je to od 10.-17.7.2010 :dizzy_face:
4. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
jo to by slo..to aj zaparime ja mam 17.7.narozky..18 :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
tak to je superrrrrrrr adeli zaparime ty 18nactko :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
teda sku ty si dracice... :grinning: :grinning:

adeli tak to by bylo super... :wink: a oslavime, ja mam 24 to uz sice budem doma ale mutzem si dat pabnacka na zdravi...
4. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
jasne, oslavime vsechno, ja mam v cervnu :grinning: :grinning: ale jen pod podminkou, ze kazdy den kazdou zvlast :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
hihi jani to si pis... :grinning: :grinning: by sme byly jak lemry drzhej den...
4. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
doufam, ze nemate nektera v planu delat celodenni vylety :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
toz to asi jo jani ne,...?
naka procvhazka po okoli nekde se najime, nekde posedime na zrzku a tak...
4. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ja teda na zadnou zrzku nevlezu :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jani za zrzku nemusis,ale na zmrzku muzes neeee?
4. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
toz do zmrzky se potopim klidne celaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.