• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
nooo a ja ni nas pak vyslece otevre okno umyje... :grinning: :grinning:

adeli tak to je mazec... a v kolik vstaval kdyz sel spat tak pozde ? ada kdyz jde v 10 vetsinou spi aspon do pul 9 nekdy do pul 10
5. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
adeli-se nediv :grinning: ,když ti ještě v 5 odpoledne spinkal včera :grinning:
5. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
devcata a jeste kazda povine aspirin to je jsi dobry na kocovinu :grinning: :grinning:

toz to se mudr o nas teda budes starat si pis jako :grinning: :grinning: a nebo my o tebe a tvoje deti :grinning: :grinning:

joo a uz mam vymyslenou hru pro deticky..............a budou medajle :grinning: :grinning: Akce Apalucha :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
tak ja jdu neco kuwa delat :sunglasses:
mam teda kopr jako prase ale musim :unamused: :unamused:
5. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
jj, nakoupime sladkosti a udelame deckam at hledaji poklad :wink: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
jaky kam si jako zdrhla vcera?????????? :angry:

skuri nic nedelj ser na to... ja taky nic nedelam, ted jsem si zacvicila a jsem spokojena... jeste bych chtela ten rotoped,ale sem zhnila na nej nasednout... :angry: :grinning:
5. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
toz to ja bych nasedla hned :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
no jo ..normalne jde tak kolem 20 az 21h spat a budik kolem 7h..mezi tim je asi 5x i nekdy 10x hore...
vcera usnul pac uz to mel naskaldane...ale rano budik jako vzdy..vlozim foto jak usnul na koberci :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
adeli koukam anic sem nenasla aaz ted ctu znova ze ho teprv vlozis... ja si precetla zes uz ho vlozila.. :grinning: :grinning:

mono a na co by jsi nasedla..? :confused: :grinning:
5. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
adeli to ze vceresiho vecera? hezky to zalomil... :grinning:
5. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
adeli tak to je super :grinning: :grinning: jak tam petrik spinka
a mezi nama krasnej dort :slight_smile: :slight_smile:

januli -nasedla bych na ten rotoped samozrejme :grinning: :grinning: na co ty hned nemyslis :grinning:
5. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
no ja jen nevedela ci nemyslim jiny sport... :grinning:
5. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
tak ja bych si nasedla uplne na neco jineho :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
jj ten prijemnejsi to bych zvladla taky :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=507047&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
taky jsem vlozila nejake fota
5. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
sku vsak mas stepr...ne? tak skoc na nej a sup sup...
5. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
mam noo ale tam me to nebavi :unamused:
5. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
teda adeli... :grinning: hned tak po ranu jo..? :grinning: :grinning: a co mimco? mas vybranej hezkej kocarek... :dizzy_face: a co podnikani...?
5. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
:confused: :confused: adeli ty jsi tehule??????????????????????????
5. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
janul..klidne hned rano.. :grinning:
mimco zatim nic..petan byl na prvni stouch a ted nic..
jinak tam mam co se me libi ale do noveho kociku asi nepujdu..mela jsem uz u petana 4 a muj by me zabil..uz jsem vse prodala :grinning: :grinning: a ted uz novy ne...
podnikani..no snad od dubna..chtela jsem driv ale pani dela problemy s mistem a nic jineho tady neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
adeli ja myslela, ze delas doma...?ze si tam udelas koutek na to...nebuj brzy se zadari... obdivuji te ze chces dalsiho prcka... :wink: me by asi odvezli ... :grinning: pockej tak kdyz jsi vsechny kocary prodala vcem bude jezdit nove dite...???
5. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
koupim jiny ale uz ne novy...ja jsem prodala kazdy po pul roce jako novy byl...

no nebudu delat nehtiky ale budu mit obchudek s oblecenim..
nehtiky delam jak konicek :dizzy_face:

no na materskou chce jit muj tak povezou ho a ne me :grinning: a petan pujde asu do soukr skolky..kamoska tam dela reditelku tak ho veme kdyz budu chtit

sku..a co ty??co milenec :dizzy_face:
5. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
teda adeli manza chce jit na materskou jo????tak to smekam teda... :wink: ja myslela, ze podnikas v tech nehtech

to mas dobre s tou skolkou... :wink:
a jak jste na to najeli ze by jste chteli druhy? a manza porad dela kamionaka? jak casto ho mate doma...?
5. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
adeli-dosla jsem k nazoru ze jsou vsichni debilove :sunglasses: :sunglasses: takze zadnej milenec uz nenji a ani nebude seru na vsechny a smitec
5. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
jani..jo porad kamionak..chtel jit pryc ale ted je kazdy rad ze ma praci
nehtiky taky delam,ale jako konik a pri materske dobre pac jsem sikovna :grinning: :grinning:

sku..no muj neni debil..zatim :grinning: :grinning: :grinning:

muj porad ze chce holku a tak jsem svolila..
5. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
toz o tom nepochybuji ze jsi sikulka... :wink: to bylo videt uz kdyz jsi delala kurz a hazela jis nehtiky... :wink: :wink: aky o tom uvazuji,ajen nevim jestli bych byla tak sikovna jako ty...mas jeste tu tvou stranku?hodilas by mi odkaz prosim...?

holcicku chci taky... :wink:
5. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
adel- vemes lampu na chalupu? :wink: :sweat_smile:

ja holcicku chtela taky, ale ted uz bych nemenila :sweat_smile: hezky si vyhrajou a kdyz jezdej oba autama- to jsou samy smyky a karamboly :sweat_smile: rekla bych, ze velkej "tahne" malyho :wink: :dizzy_face:

takze holky, at tobude co to bude, vse ma nejaky vyhody :wink: :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
teda sestra promluvila :grinning: :grinning: jako mudrik ma pravdu i kdyz i u nas si hrajou krasne teda nekdy...oblibena hra je na pejsky od rana stetakou jako mazec :grinning: :grinning:

adeli takl bud rada je je normalni ale neboj taky tam dojde :grinning: (jako sranda ze) :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
ty vogo,vy kecáte,se nechytám :astonished:
5. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
jaky tak se chytni :grinning:
5. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.