• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
janul..www.adela.websnadno.cz

mudr..no klidne ji vemu a udelam vam drapky :grinning:
5. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
holky letim, budu vecer :sunglasses: papapa lasky :dizzy_face:
5. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
ale neni tak toho moc..jde neco pridat :grinning:
5. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
no kde se flakas...???co kubik?
5. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
adel-krásné nehty děláš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kubík je lotr,ukecanej jak Palackej :grinning:

tak jsem zjistila,že má v 28 letech vysoký tlak,ale dr to ještě neví :stuck_out_tongue_closed_eyes: 150/95

jo a holčičku chci taky :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
adeli moc krasny
jses vazne sikulka... co jsem mela nehty tak to bylo takovy neprirozeny...nelibilo se mi to, al e to ty tvoje jsou naaaaaadherny... :dizzy_face: :dizzy_face: jde to i na moje nehty bez typu ze...?
5. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
jaky to je dobry ada nijak moc nekeca...jen treba trislovny veci... :frowning2:
5. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
adeli nadhera..vem lampu a vsechno :grinning: :grinning:

jaky ty jsi uz doktorka :grinning: :grinning:
noo tak to si moje deti budou rozumet s kubickem taky ukecani jak svina :grinning: kuwa to bude stebetarna :grinning:

januli pockej na chalupe se ada rozkeca a budes cucet :grinning:
5. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
no aby se nenaucil nejaky skaredy slova... zatim jich moc neumi... :grinning:
5. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
no,hlava z Kubku někdy bolí,bo je mlýnek,mele ,mele a mele :sweat_smile:

Ale jako učurkávám smíchy,když ho poslouchám :grinning: Ráno,vždycky ,když rozhrnu žaluzie,tak řekne:Doblý láno,Vietname :grinning:
5. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
http://adela.websnadno.cz/Fotogalerie.html
tak jsem jeste neco dala
no zase tak uchvatne nejsou :grinning:
petan nerika skoro nic a taky nechce ani nicnik videt..smrad
uz se tesim
5. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
jaky :grinning: :grinning: kdo ho to naucil?

ada- tata sere mamu
babicka- jak to?
ada- nemohl najit slipy
babicka- a kde je mel tatinek
ada ve skrini na hore

prej to rikal strasne dulezite... :grinning: mam prej brecela smichy
5. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
jani- :grinning: :grinning:

no,jednou jsem to řekla já a ted mě nahradil Kuba :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
jani...pekne. :grinning:
kuwa toho zase udelam kdyz tady budu kecat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
adeli ja su jeste v pyzamu :grinning:

jaky tak to je ftipny... :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
ada si vlezl ke kosi na odpadky do linky i s kcourem, sedim v obyvaku a rikam si ze je tam jakysi klid jdu se juknout a ada si vzal mikina misku a dal mu tam granule ale tak ze cela miska komplet zasypana a kocour zere jak kdyby tyden nezral... :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
teda zeny vy me sejrite... :angry: kde jste jako????????

jsem teda vyzejlila mega kopu pradla a sem spokojena... :dizzy_face: uz to tu lezelo tyden... :sweat_smile:
5. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
ahoj, jsem měla jít dneska na večeřu s kámoškama a ony to zrušily, tak mám po náladě, chjo...Tom na chlastačce, já domluvené hlídání a budu sedět doma :rolling_eyes:
5. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
leni tak to hlidani odvojel a bud s malou... a nebo si udelej vecer pro sebe... naloz se do vany pust si hudbu penu...udelej si nejakou masku...no proste neco pro sebe... miluju kdyz hans si vezme adu a hrajou si a ja si napustiom vanu a lenosim... citim se pak strasne odpocata...
5. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
autor
no hlídání jsem neodvolala, je to sestřenka Toma, takže si spolu poklábosíme...
vanu nemáme :rolling_eyes: a jakmile se zavřu v koupelně, tak Verča za dveřma řve, sprchuju se jen když spí nebo s ní...
plánuju si udělat p-shine na nehty, aspoň něco pro sebe...
5. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
tak ja jsem doma z venku
po ceste se me petan vyvalel v kaluzi..az po pas mokry a to je dva dny bez teplot...kdyz jsem dosla dom tak zrovna vylezla tch. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a at si petrik hraje se psem..rikam ze ne ze je po pas mokry a ze jdem dom se oblect...a ona a proc..at si hraje ..ze nevadi ze je mokry....atd ..kuwa ja chytla zapla a obekla se na nu..pac do toho me volal snad 5x nekdo a vzdy jen funel do tel.a kdyz jsem to nasrane zvedla po 6 tak se ozval pan ze uz maji moji sedacku a prej proc na neho tak skarede...
dneska mam fakt den.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
adeli klíííd :wink:
5. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
adeli to je teda zvire petrik... :grinning: :grinning: tak tchyni bych poslala do patricnych mezi... :angry: chudak ten pan... :sweat_smile: :grinning:

leni- no vidis to...aspon neco...tak musis vy,yslet nejakej programek... :wink:
5. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
leni...to nejde...oni me tak pjou tady krev..porad me neco rika jak co mam delat a jedine co ju zajima je jeji pes..rika me jak spatne vychovavam maleho jak je rozmazlenej..ale ze jeji dcera se tady ukaze 2x za rok a a druhy synacek ma 33 let a jedine co ho zajimaje pivni flaska...tak at se podiva co si ona vychovala..jedinej normalni je petr :dizzy_face:

ted jsem si radne pobrecela...
jsem tak akorate schopna si zabalit veci a odstehovat se na modru k mamce
5. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
Adeli já vím, je to těžké, co na to Petr? neodstěhujete se nebo tak něco? máte nějaké plány?
5. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
adeli az tak je to hrozny...?to me mrzi... :unamused: nejde aby manza ji neco rekl...?nebo ty ji sama neco rekni...asi by to bylo jeste horsi vid...?a jiny bydleni jste neresili?
5. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
jine bydleni resim akorat ja pac on je furt v riti..ale tady to stalo milion a jine penizky nejsou..
silne uvazuji ze se odstehuju i kartarka me to rekla :grinning:
neco ji rict tak se bojim aj na dvur vyjit..ale to se bojim aj tak :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
a proč jste si to tam opravovali, když je to tam tak špatné? nebo to dřív nebylo tak zlé? jste mohli za milion radši něco koupit...
5. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
ceho se bojis adeli.l..? a ona nema manzela...?
5. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
leni..no ja kdyz jsem poznala petra uz to mel postavene..stavil to s bejvalkou..ale ta ho pak utekla..
5. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.