• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
adeli a co podnajem...? ten by nesel...?
5. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
jako jit ja?nebo to pronajmout?
5. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
janca asi myslela jit vy do podnajmu
5. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
jj adeli vseci tri jit do podnajmu...
5. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
petr by nesel..on je doma tak max 4 dny v mesici a to ja muzu bejt u mamky..
ted jsem tam nebyla za jsem byla s petanem nemocna..tak jsem nechtela aby to mamka po te chcemo nechytla..a platit nekde 6000 treba a tady bytecek..to by petr neprezil
5. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
tak to je blby adeli ale asi to chapu na co platit kdyz mate svoje...
nevidim jinne vychodisko nez pozvat starou na kavu a neco ji tam nalit :wink: :wink: nee je to tezky
5. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
klidne bych ji tam supla jedu..
nic holky valim..nemam naladu pa
5. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
adeli at je lip. papa :wink:
ja asi taky povalim, boli me hlava jak strep... :angry: :angry: tak dobrou prdelky moje... :slight_smile:
5. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
tak dobre ranko... jak jsme se vyspaly...?

leni tak jak jsi prozila vecer...?

adeli uz je to trosku lepsi...?
6. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
ahojky
no ja ani nevim..nejak nemam naladu ani na petra..a to ja se na nej vzdy tak tesim.. :dizzy_face:
6. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
to bude dobry adeli az dojede... budes rada, ze je doma a budete uzivat klidecku a pohodicky... :wink:

copak dneska varite...?

adeli hlavne se ho zeptej na tu dovcu...jo a je to damska jizda takze bez chlapu...jen zeny a deti :grinning:
6. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
janul..no on ze doma..vcera v 20h dojel..ale ja tady proste klidna nejsem :frowning2:
jo zeptam..jako ja pojedu..se ho ptat o svoleni nemusim....jen domluvit odvoz tam...

ja dneska cockovou polevku a....nevim jeste..
6. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
aha adeli ja jsem myslela ze dojede dneska nekdy...nejak mi to vyznelo z tpoho co jsi psala...

ja jsem se najedla a sli jsme vseci spat, tata jeste spi...jdu na nej zadny chrapani... :grinning:

tady to taje, porad nam sjizdi snih ze strechy, to jsou supy jak prase... :confounded:
6. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
janul..no u nas je 10st :confused: :confused:
tak ja valim uklizet..kluci jsou venku..no ja jsem se uz trosku uklidnila.....a vypovidala se muziku..jo na dovcu jedu 100 proc.

pa pa pak juknu :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
je adeli tak to je supeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: to mam strasnou radost... tak pokud muzes tak januli posli zalohu...to bude supeeeeeeeeeeer :grinning:
6. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
tak me napiste do IP cislo uctu a kolik penez :grinning:
6. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
adeli ja teda nevim, ale asi to nechame tak. pac zaloha je 3000kc a rozpocitali sme si to, tak asi to nechame tak a vyrovname se na chalupe... nebo se domluv s janulou, jak ta to chce resit... :wink:
6. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
ahojte baby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
adel- z tebe mam taktez ohromnou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak jsem rozpocitala prasulky (zalohu) a adel ty by jsi poslala teda 500,- (c.ú. bych ti napsala do IP) a jani tobe bych vratila 100,- a skurince 150,-. jestli poslala jakynka, tak ji taky 100,- :grinning: a nebo je jeste druha varianta, že by jsme si ty prasulky rozdelily na chajde (jak pise janula-viz výše :grinning:) a tudíz by jsi nic nemusela posilat. Takze ja navrhuji rozdelit na chajde, ale jestli si nekdo trva na tom, aby adeli taky poslala zalohu, tak kazda napiste svuj nazor, at pak nejsou popr. nejake dohady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :sweat_smile: (vim, ze nebudou :dizzy_face:)

dekuji.

vedouci zajezdu.

:grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: hihi jani ty si zvire... :grinning:
7. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
hihi doufam, ze nejaky domaci zvire, takovym kancem nebo potkanem bych teda bejt nechtela :grinning: :sweat_smile: :confused:
7. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
me je to jedno..klidne to poslu...ale ja bych to nechala jak to je a celou castku vam dam na chate :grinning: a mudr.nemusi nikde nikomu nic posial zpet :grinning:
7. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
dobre, taky si myslim, ze to bude tak nejlepsi :wink:
7. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
jani vyber si zviratko jaky chces... :grinning:

adeli ahojky... jeste mas manzu doma...?jak casto jezdi domu...?je to porad stejny?
7. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
ahojky
janul..no jezdi tak na 2 vikendy v mesici domu..nekdy jeden :frowning2:

jdu dat najist malemu nez me sezere :grinning:
8. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
adeli to nic moc teda... :frowning2:

hans dnes tez odjizdi... :frowning2: uz ma chudacek navareno a jeste obas adou spinkaji... :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
a kam jede?on taky jezdi jo???
no nic moc...
8. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
no nejezdi,ale maka v brne... a my bydlime zase doma vis... takze na tyden odjizdi a jezdi dycky na par dni dom... nekdy je to v tydnu nekdy ve vikend..
8. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
tak my se jdeme chystat hans nas veze k nasim a ja pak valim do skoly, tak se tu zatim mejte...ja budu vecer, tak doufam, ze nas tu bude vic... :wink:

papa
8. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
ahojky, no večer nedopadl podle plánu...na nehty nedošlo :frowning2: , ale pokecaly jsme se sestřenkou...

pak jsme jeli v sobotu k našim a slavili jsme svátek Verči...
8. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
jee verunka mel asvatecek... tak dodatecne vsechno nejlepsi... :dizzy_face:

tak sem doma ze skoly... jeste ve stredu a ve ctvrtek na to kaslu... :grinning: a pak tyden volna..paradaaaaaaaaa :dizzy_face:
8. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.