• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
aha leni to mate dobry... :dizzy_face: my tu taky nechcem byt vecnost, snad se nam taky neco pristesti... :sweat_smile:
9. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
no dobrý, jak se to vezme...nemůžem nic dělat, jen vyplácíme postupně rodinu a nevíme kdy se budem stěhovat, nemůžem nic naplánovat...
9. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
to vyplaceni je drsny...? kolik mate vyplatit...?
9. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
tak nic není dneska zadarmo, takže vyplácení je ok, je to "jen" 400 tisíc, za to bysme barák těžko pořídili, spíš mi vadí to, že barák můžu mít zítra nebo za 10 let...oni to furt oddalujou, řekli nám za 2 roky a už je to 6 let...a bůhví kolik ještě dalších...
9. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
no leni a nepremysleli jste nad novym...? vem si ze vy vyplatite 400 + tam neco date na rekonstrukci,ale barak jako zaklad bude porad starej... ale zas na druhou stranu lepsi jak nic...
9. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
Jani novej bysme nezaplatili...tady je všechno drahé, jen parcela je tu za 800 tisíc :( teď se tu prodává skvělej barák, ale je za 1,5 mega a potřebuje rekonstrukci, takže na to taky nemáme a navíc po babičce už máme přepsanej a půlku vyplacenou...
9. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
sedacka stala jen 11350 je to eko kuze..
http://www.nabytek-eno.cz/sedaci-soupravy/sedaci-soupravy-nerozkladaci/sedaci-souprava-karla-311.html

no ja mam zabaleno a valim..ozvu se od mamky paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
9. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
leni toz to je blby no... ale tak kdyz uz to mate na sebe, tak to je taky dobre... :slight_smile:

adeli ty sedacky jsou strasne hezky... nestudi to kdyzsi na to sednes...? a to za obe jsi dala 11? a to jsi objednavala pres net...?
9. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
jani..ne u nas je jejich prodejna nove otevrena..tak tam
nestudi..muj rika ze spis se poti..ale on se poti vsude :grinning:

tak ja uz jsem u mamky :grinning:
9. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
a meli i vinove cervenou..?myslim, ze se da objednat na netu ne...?tak ja taky valim k nasim... a do tesca, tak si nakoupim neco dietne dobreho... :grinning:

budu pozdeji...
9. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
janul no kdyby to nebylo naše tak nedám nikomu ani korunu...oni si to totiž už jednou rozmysleli a asi 10 dní po porodu Verči mi oznámili, že barák náš nebude, že ho daj sestřence, šel na mě kolaps, ale nakonec si to sestřenka rozmyslela, ona v tom byla nevině...oni jí navykládali, že my ten barák nechcem
9. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
janull..kdyz cvaknes na odkaz a pojedes dolu tak tam jsou vzorky barev...a materialu
9. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
tak už jsem si tam taky vybrala...:slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
ja chci malemu pokojik zeleny http://www.nabytek-eno.cz/detsky-nabytek/detsky-pokoj-labyrint-system-e.html

muzes si poskladat co chces..ten asi poraidm :grinning:
9. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
jo to je krásné, akorát my zatím nebudem nic kupovat, Verča má pokojík vymalovaný, nálepky, postel dostala na vánoce a skříně má z pokojíku po Tomovi...až pak v tom baráku, to se těším, ale budem chtít rekonstruovat a zavést vodu a udělat odpady, to tam není, tak nevím jestli mi na nějaký nábytek zbude
9. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
ta je super..ale jak se znam bych porad chodila a trepala polstare..taky jsem se na ni divala :grinning:
tak ja letos taky nebudou asi penizky na novy..uvidime..tak petam ma veci v prebalovaku..on je velky na miru delany..a hracky v boxech z ikee
9. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
no hračky máme taky v boxech a oblečení v těch skříních po Tomovi, my jsme si koupili ložnici asi před třema rokama s několika šatníma skříněma, takže ty pro Verču byly volné...a pak jsem koupila ty vaky co ze z nich vysaje vysavačem vzduch, tak do těch dám to pidi oblečení...pokud teda nebude někdo v rodině mít mimčo, ale zatím nikdo...abych jim to půjčila, jinak to dám do pytlů a vytáhnu zas až na svoje...
9. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
Verča se vzbudila a blije :(
9. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
leni ta sedacka je taky moc hezka... :dizzy_face: ale ja uz velkou nechci... mame do ucka a nhovno...

adeli ja vim koukala jsem na too... jen se bojim aby barva odpovidla...

ada ma zatim erar pokojik...spi s nama v byvale loznici ma po starejchbilou skrin kde ma hadry a ma v pokoji hracky, zatim hernicka...nejsou penize na novy pokojik... :angry:
9. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
tak jsem vzala komplet sedačku vanishem...to byly gejzíry, chuderka malá, ale jinak je ok, hraje si a furt chce papat, furt mě vodí k lednici a já jí dám jen rohlík, ten už nechce, tak dostala kukuřičnej plátek, tak ho křupe, ale nechce čaj, ona ho totiž normálně nepije, jen vodu nebo šťávu, tak když je jí zle, udělala jsem jí radši ten, ale nepije ho :frowning2:
9. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
chuderka... tak ji leni dej vodu at ma nejake tekutiny...
9. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
no přejdu zas na vodu...
teď má ještě průjem a už se zvládla i oprudit...

to chytla od tchána, on to měl v neděli :angry:
9. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
achjoo prdelka... tak priste nikam nechodte to za to nestoji,... :frowning2: hodne tekutin a snad to bude dobry... :wink:
9. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
a jestli ma prujmik tak banan a nebo jabko bez slupky ty stavej...
9. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
jsme nevěděli, že mu něco je, jsme tam přišli a on šel na záchod a přišel zelenej jak sedma, ale furt poď za mnou a dej mi pusenku... :angry: nemá rozum...a kdybych mu něco řekla, tak se urazí...
9. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
cus devcata, klabosite? klabosite? jen klaboste, klaboste, at to tu jede :slight_smile: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
hm leni tak to je na loket todle to... :angry:

cauvec januli jak jsi dopadla v te bance...? dosly uz vsechny penizky...? :dizzy_face:
9. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
cauvec, no dosly jani jen od tebe a pani za okynkem mi rekla, ze prisly 25.1. jinak nic....
9. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
jak jinak nic...?

mono dyt si mi psala asi 2 zes je poslala to mi rikej ze to jde tak dlouho????
9. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.