• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
leni-nechutna mu a zvraci ho. :unamused: ja med taky neee :unamused:
janulko u nas slunecko dnes ma byt az 15stupnu.
holky asi je to blba otazka ale kdyz mate chut muzu zvykacky`?jo a nesmej te se
jdu si vypit ranni kavicku.
19. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
aha skuri, já taky moc med nemusím, ale v těhu jsem si s ním sladila čaj...

skuri záleží na co máš chuť :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
...bre ranko...
tak jako nebudete verit, ale tady je snad 10 cisel snehu !!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
uz jsem to vyfotila, tak za chvili hodim fotku do alba... :confounded:
jinak u nas noc priserna. kazdou hodinu kojeni...toz jsem k.o. :rolling_eyes:
a maky- ty jsi me teda pobavila...jen clovek zapne PC, tak se tlemi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
dobré ráno :wink:

Skuri -jak dáváš ten cukr s cibulí?

Mak-táááááááák MAC už se hřeje u jakynky :grinning:
19. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
mudr.?to neni mozny...odstehuj se k nam do olmika tady sviti slunko jen nevim kolik je stupnu...
19. bře 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
mudr to Ti teda nezávidim a doufám, že sem to nepřijde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
19. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
mudr-tak to je nářez :astonished:
19. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
mudr kdybych umela s tim fotakem tak ti vyfotim jak je u nas...
19. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
jdu na jednu kourovku a pak si asi zacvicim bo co... :sweat_smile: vseci tady cvicej tak ja pujdu taky...ada prepina telku to je machr a uz me s tim stve ale nastesti tam nic ted neni...
19. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
já to vyfotila, tak za chvilku to dám do alba, obloha modrá...
19. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
ja nevim, proc se musej vzdycky certi zenit u nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: svine rohaty... :grinning:
19. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás a zas mizím. Musím něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 08:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
teda leni- o tomhle si muzem nechat jen zdat... :confounded: :pensive:
19. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
mudr ono to není zas tak krásný, jak to vypadá, vylezeš ven fučí tam jak prase... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
ja vim leni, ale to co je tady je sila...uz kvuli kocaru...jezdit v tyhle sra.ce je desny... :confounded:
19. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
holky jsem chtěla dát na youtube video, jak malá leze, aby to viděli i příbuzní a to bere jen formát mp4 a já to mám mov a když to v konvertoru dám přepsat, tak mi to pak stejně jako to mp4 nehraje :frowning2: poradíte mi někdo?
19. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
jo mudr, tak o tom vím svoje, k nám se neodhrnuje, takže jsem si zažila tlačení kočáru pěkným hnusem, pak jsem pár dní ani nechodila s malou ven, protože bych neprojela, jsem mohla jezdit tak maximálně po parkovišti dokola...
19. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
leni- ja ti v tomhle bohuzel neporadim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
už se mi to povedlo, hurá :grinning:
19. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
můj PC mi to nepřehraje v tom MP4, ale na youtube to hraje :grinning:
19. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
ada sedel na gaucu a prdl si jak starej chlap a rika tyyyyyyy jooooooooo a zasmal se... :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
jani-je cislo adamek :grinning: :grinning:
jaky-nakrajis cibuli vetsi na kostecky a das do misky a zasipes cukr-moucka a das na to nejaky tezitko aby se z toho vyluhovala ta stava .a pak mu nabiram tu stavu pilivkovou lzici ale bez te cibule.vecer zas budu delat novou.a davam mu to tak 4az5krat denne ale nee pred tim nez jde v noci spat.
19. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
jani- ten je dobrej teda...to je borec... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojky, taky doma děláme cibuli s cukrem - je to výborné ! Malýmu to dělám od 2 let a moc mu to chutná, dokonce se ráno vzbudí a brečí, že chce medicínku :o)))
Já nakrájím cibuli na větší kostky do sklenice, zasypu i krystalem cukrem a zavřu :wink: fakt výborný, akorát já kojím tak se bojím aby se malej nepoprděl a neměl bolení :frowning2: Pa
19. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
Jo a dneska nám tu napadl přez noc sníh brrr, ještě padá, ale je z toho břečka. Včera tu bylo jaro :cry:
19. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
jezdite nekdo na kole...?s deckem na sedatku...?
19. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.