• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
jezisi co to mate za tchyne...???? :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
a se švagrovou jak vycházíš? jinak tchýně vidím výborná...
18. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
jo, nasi bydleji asi 200m ode me :slight_smile:
ale jsou taky jeste pracujici, nemuzu jeste po nich chtit hlidat :wink: jako mira u nich spi kazdou chvili, ale ze jsem do nedavna jeste kojila, tak malyho na noc jeste ne :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
janul my se nevdávaly za tchýně no...ale za naše milované manžílky... :grinning:
s obema svagrovyma vychazim vyborne. jedna bydli napravo a druha nalevo od nas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
mudr nejde jen o noc, ale oni si pro Verču nepřijdou ani přes den...prostě ju mám furt na krku já...
18. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
leni to je naprosto nova informace... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
leni je to tve dite...tchyne si ho neporizovala... :grinning:
18. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
jenze ona jezdi jen k jedny dceri. ke druhy ne. kdyz my tam neprijdeme, tak ji je jedno, ze by nas nevidela. :cry: Tohle s nasima nemuzem pochopit. Jak muze delat rozdily v detech. :confounded:
18. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
jani tak to je taky výborná informace.... :wink:
18. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
mudři tady se taky dělaj rozdíly, které mi hlava nebere...u nás když naši daj mně, daj i ségře...tady je to jiné...
18. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
jo tak to my kdyz jsme ted delali tu novou kuchyn, tak nasi si vzali na cely vikend deti. jen vecer na noc privedli a rano zase mamka pro ne prisla. Nasi jsou skveli strasne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
no tak to u tchyne neexistuje. ta neda ani jednomu svymu diteti nic a jeste nam vycte, ze ji neposlem zadny penize. :confounded:
18. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
no to by naši taky udělali, jenže jsou 75 kiláku v řiti, takže když potřebuju něco, tak tu spěj...
18. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
jani mas aspon vyhodu to ze mas super rodice... ja si nestezuju ani na jednu stranu...jen uz mam obcas pocit ze tchynku sere ze tam ada chodi dolu... :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
a nasi kdyz daji, tak me i brachovi vzdy stejne. nikdy bych nemohla delat v detech rozdily. Mam oba rada stejne, a vzdy, kdyz jednou dame jednomu, dame i druhymu. Neumim si predstavit, ze by to fungovalo jinak, ze by mel jeden vic a druhy nic. to v zadnem pripade.
18. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
no leni, to je blby... :confounded:
jani- ta tvoje tchynka je taky kapitola... :angry:

fakt nasi jsou zlati. Ja mela nadherny detstvi s brachou. to se slovama ani popsat neda............ :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
tak tak ... :wink:
18. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
nasi dali brachovi na podnikani a ja jsem ostrouhala... :grinning: ale davaj adovi kdyz muzou a synovcovi ne... ne ze by nechteli ale bracha nechodi k nasim takze malyho videj jednou za pul roku... :confounded:
18. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
naši jsou taky zlatí, navíc už v důchodu, takže maj mraky času, kterej by chtěli své jediné vnučce věnovat a nemaj možnost, protože jsou daleko... :frowning2:
18. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
jani poznam te... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
leni a proc bydlite tak daleko...?
18. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
jani psssssssssssssssssstt :grinning: :grinning: :grinning:

leni- to musi byt hrozny se od nich odstehovat... :confounded: nemyslim od nich primo, ale z toho mesta... :frowning2:
18. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
autor
no já jsem odešla v 18ti do Olomouce na školu a už jsem se domů nevrátila...
18. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
nebuuuuuuuj :grinning:
18. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
ja bych asi nesla daleko od rodicu kdyz jsme bydleli v brne byla to parada ale kdyz sme byli doma tak se mi strasne tezko odjizdelo...a ze zacatku mi bylo strasny smutno... :confounded:
18. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
proc se baba stehuje za chlapem...ted se mi vdava kamoska a stehuje do nejake rite jmenem troubky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takovej kus od nas... :cry:
18. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
autor
Troubky mám kousek...

já se neodstěhovala za Tomem...já už tu bydlela...
18. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
sme dnes byly s kamoskou v sexshopu koupit te kamosce venusiny kulicky...meli tam velke kule a pak takove malinke na jakeci 20cm gume a nebo provazku...tak sme si tam tak vsechno prohlizely a chlamaly se tem pochvam...jedna byla luxusni i s chlupama a sta deset tisic.. :grinning: tak sme teda jedny vybraly a tak sla kamoska pro prodavacku a pta se ji: nevime ktere vybrat jestli ty velke nebo ty malinke a prodavacka ty malinke jsou analni...tak sme malem sly do kolen... :grinning: :grinning: :grinning: asi se tomu nezasmejete ale me nam to prislo strasne vtipny...a kdyz jsme tam vchazely tak vychazeli dva chlapi a rikaj nam kampak deti... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
ale v olmiku ne v te riti kde bydlis ted... :grinning:
18. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.