• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
to je sikulka... nesmis jit spat tak pozde... :wink: ja bych to nedavala cely den... a sla spat po obede... :grinning:

dens ada pujde brzy spat po obede... vstaval v 7
19. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
ahoj
19. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
no ja jdu vysat a uvarit, dnes prijede pan domaci s vyplatou, tak se musim cinit :grinning: :dizzy_face:
jo jinak v nedeli jsme koupili nove auticko, kombika, takovej mensi korab... hihi jestli ja s timhle nekoho nezajedu, tak pak uz muzu ridit vsechno :grinning:
autor
no Verča v 7:20, teda to mě vzbudila...a spát půjde nejdřív ve 13...
autor
nové autíčko jo ? a jaké?

já musím taky poklidit, odpoledne přijde návštěva :dizzy_face:
19. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
leni opel omega v kombiku :wink:
nojo, ty mas taky ted vlastne nekoho kazdy den, vid? jsi jak ja :sweat_smile: jen my mame dneska zase fotbal trenink a vecer chci jit s kamoskou na veceri :wink:
19. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
taky máme opel kombík, ale vectru :wink:

jo dneska návštěva, zítra k našim na šedesátiny tatovi a 59 mamka, ta má dneska narozky, tata v úterý
19. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
achoj jaky... zase pozdravis a neprijdes uz ze....? :grinning:

to ja doufam, ze pujde okolo 11 at je brzo vyspanej a vecer driv usne nez v 10
19. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
jo uz to chtelo kombika :sweat_smile: kdyz jsme jeli na ty hory, tak jsme byli jak kdyz se stehujeme , kocar na strese... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
taky znám cestování na hory, ale my jsme měli i kombíka full, plus rakev na střeše a vedle ní saně, kočár jsme nebrali...ale s náma jeli v autě ještě známí a ještě tcháni nám tam nacpali lyžáky, protože maj malej kufr...
19. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
ahojky
mudr...to je dobre ze uz jsou na ucte...
nedocitam neni cas...

petan uz dobre ale uz druhy den nechce jist :confounded:
19. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
adel neboj, až mu bude dobře, tak on si sám řekne o jídlo...

to Verča chtěla jíst furt, ale nic v sobě neudržela...
19. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
adel-on to s papáním Petřík dožene :slight_smile:

Holky,koukla jsem jedné paní do alba a ted je mi hrozně :frowning2: Má tam fotku 23 letýho syna v rakvi :pensive:
19. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
jaky vím co myslíš... :frowning2:
19. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
já vůbec nevěděla,že tam ta paní fotku dá,chtěla jsem se podívat jak syn vypadal :frowning2:
19. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
no taky jsem to nečekala, ale krásnej kluk to byl...
19. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
jj,to byl :pensive:
19. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
včera jsem tu měla slzavé údolí a tohle mě k tomu svádí zase :frowning2:
19. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
mě povidej :pensive:
19. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
teda holky... tady to je posledni dobou spis jak cerna kronika.... :pensive:
19. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
a ja krava pitoma jsem kolikrat na miru tak hnusna... :pensive: :pensive: :pensive: pritom on je tak strasne hodnej... :cry: jsem fakt blba...

clovek pak kdyz cte neco takovyho, tak si tluce do hlavy... :confounded:
19. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
mudr, že seš někdy nepříjemná, kvůli tomu se nikdo zabíjet nebude...včera jsi mi sama říkala, že to má člověk promyšlené...
19. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
mudr-jak říkáš,ted Kubíčka drřím a pusinkuji,a říkám si at zlobí,ale hlavně ,že je zdravý ..
19. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
jasny leni, to jo...stejne tak on to musel planovat. je hrozny ze den pred tim jeste mluvi s maminkou po telefonu... pritom planuje tak strasnou vec :pensive: :pensive: :pensive:
ja si jen vycitam, proc nejsem na nej hodnejsi, chapavejsi a tolerantnejsi... neumim si predstavit, ze by se to stalo me... bych si cely zivot vycitala, jak ode me slysel jen samy prikazy to nedlej a to nesmis a tak...vis jak to myslim... pritom on za mnou porad chodi a objima me a rika, jak moc me ma rad.... :pensive:
19. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
jj jaky- drz co nejpevneji...
19. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
mudr jo vím, ale nemůže z něj být samorost...potřebuje sem tam zvýšit hlas...

ona si to ta mamina nezavinila sama, on jí do telefonu neřekne co má v plánu, asi se s ní loučil...nebo to ani neplánoval a pak přišel zkrat, ta jeho žena mu musela dát nějakej podnět, to už se nikdo nedozví...
takže maminky to svou přísností nezaviní...
19. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
ja si vubec neumim predstavit, jak si clovek muze vzit zivot, clovek musi byt opravdu totalne na dne, naplanovat si svoji vlastni smrt mi proste hlava nebere. ja bych maximalne dokazala spolykat prasky, ale ne neco brutalniho, jako skocit pod vlak nebo z panelaku nebo se autem rozjet proti necemu... to je neco, co asi nikdy nepochopim... kde clovek vezme tu odvahu. to je pro me zahada. :confounded:
19. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
já myslím, že tomu se nedá říct odvaha, to je zkrat, absolutní pomatení mysli, kdy se člověk sobecky rozhodne a jedná...
19. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
nerikej mi, ze kdyz to je naplanovany, ze to je zkrat... vis kolik lidi si to uz naplanovalo a hodne dlouho dopredu? pisou dopisy a snad se "tesej" az to bude za nima??? Nechapu, nechapu.... :confounded:
19. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
plánuje to spousta lidí, ale málokdo to udělá a to udělat to teď je zkrat...si myslím já...jako ten moment, že teď zrovna...každýho někdy napadne, že se zabije, ale hned to zavrhne a někdo labilnější to prostě udělá...
19. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.