• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
no tak potřebovalo to oživit :wink:
5. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
sku- vse mas na mejlu. :confused:
5. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
adeli posli mi prosim recept na tu buchtu co jsi delala manzilkovi na valentyna...dekuji :wink:
5. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
holky, skurina me neustale napada a vyhrozuje v IP, ze pokud ji neposlu penize do 15.brezna, tak ze uvidim, co se stane ... (uz se bojim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

takze jeste jednou a naposledy- penize jsi mi dobrovolne poslala na muj ucet za ucelem zaplaceni zalohy na chalupu (tak, jako ostatni holky). penize jsem odeslala, tudiz na chalupu jet muzes. na mejla jsem ti poslala veskere papiry, co mi od pana majitele prisly, vcetne potvrzeni zalohy, ktera cinila 3000.- takze to, jak se nakonec rozhodnes (jet ci nejet) je jen tvuj problem, a me do toho laskave netahej. takze prestan ze me ty penize tahat a vyhrozovat soudem a pravnikem. nakonec -stejne by se ti kazdy vysmal soudit se o 900,- takze devcata, jestli na to mate jiny nazor nektera z vas, tak ho sem prosim napiste, jinak me skurino prosim prestan bombardovat do Ip a do vzkazu, nehodlam ti tuto vec psat porad dokola, nemuzu za to, ze nejsi schopna tuto vec pochopit . dekuju vsem.
5. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
jak dlouho ti to trvalo nez jsi to napsala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
rozhodne min, nez jsi ty odepsala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a narozdil od tebe bez chyb, takze si nevyskakuj a radsi nekam zalez :grinning: :grinning: :grinning:

a jinak to je vse, co k tomu napises? nejak ti dosly slova holcicko... :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
to teda na IP si vyskakujes jinak :grinning:
5. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
[10.02.2010 11:47:43] Miroslav Žebro: proste az ty penize dojdou, posilam je na zpatecni konto.

tak a ted kdo z nas dvou je ......
5. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
prosim te tohle je hpdne stary... s tim jdi nekam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

smir se s tim, ze jsou poslany a nezkousej tu na me neco :wink:
5. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
kdybych ja tu mela okopirovat co jsi mi ty kdy psala... to by se asi holky pobavily... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
hmm..kdyby ja tak ani neveri s kym maji tu cest..
5. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
napodobne :wink:
5. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
takze 15brezna se uslysime........
5. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
ahojky..
u nas dneska des bes...
petan me spadl ze schodu...hruza jsem myslela ze me jebne..nastesti ma jen modrinky a velkou grcu na hlave...

pekny vikend..

janull..2x piskoty,2x zakysana smetana,vanilkovy cukr,ovoce dle toho co mas rada a zele na poleti dortu :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
adeli tak to mi nic nereklo... :grinning:

chudak, to rval co..?
5. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz
no tak to musi byt teda supr, kdyz decko spadne ze schodu... :confused:

adel, napis postup :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 22:52  • Odpověz
toho jak pada dite ze schodu...??? :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 23:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: boze toto neni fakt normalni :grinning: :grinning: :grinning:
to je dneska den... dopoledne srazka s blbcem... aspon ze me tady rozesmejes ty :grinning:
i kdyz ja i dopoledne jsem se hodnekrat tady smichy neudrzela... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 23:09  • Odpověz
pardoooooooooooooooon :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 23:11  • Odpověz
děcko mně dnes řeklo,že mě nebude už poslouchat :grinning: :angry: :rolling_eyes:
5. bře 2010 ve 23:11  • Odpověz
teda jaky a copak jsi hucela, ze te mel kubik plny usi?? :grinning:
5. bře 2010 ve 23:12  • Odpověz
ať si vysaje písek,který rozsypal po koberci :angry: (jinak rád vysává,když nemusí :grinning: )

A prej:Já už to nebudu poslouchat :grinning:
5. bře 2010 ve 23:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: teda to je rizek.... :grinning:
5. bře 2010 ve 23:15  • Odpověz
jaky tak to je borec teda... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jani ona to stejne nepochopi... :grinning:
5. bře 2010 ve 23:15  • Odpověz
no jo tak co chces... žlutej vlas... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 23:17  • Odpověz
:astonished: :cry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: :dizzy_face: a kde je jako autorita a respekt z maminky :rolling_eyes: :grinning: :astonished: :slight_smile: :wink: :frowning2: :angry: :sunglasses: :confounded:
5. bře 2010 ve 23:17  • Odpověz
jani... :grinning: :grinning: :grinning:

jaky- to nevim... :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 23:18  • Odpověz
asi ma maminku jako kamaradku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
5. bře 2010 ve 23:20  • Odpověz
loucim se a valim... manza uz mi je v patach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak cuskyyy :wink:
5. bře 2010 ve 23:22  • Odpověz
autor
ahoj holky, dneska budíček 5:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

jinak přes den tu nebudu, máme oslavu...tak se mějte krásně :wink:
6. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.