• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
jani-díky :wink: A můžu to dávat zaráz?

mak-jsem zvědavá na ty naše cm za měsíc :confused:
19. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
Neser, ty máš dole 4kg, já zas chci k těm svým 1,5 ještě ty tvoje 4 a pak dalším aspoň milion :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
19. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
já jsem dneska vystěhovala celou chodbu a půl kuchyně a zítra ještě dodělám tu kuchyň, tak třeba zhubnu.... :sweat_smile:

koberec na chodbě už je položenej, Tom mi zavolal, že přijde s tatou to udělat, tak jsem lítala jak hadr na holi, jsem si myslela, že už to dneska nebude...
19. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
Jaky, já bych dávala tu Kalobu, je to silnější a na takové to nachlazení se škrábáním v krku a rýmou to stačí, nebo to střídat, dávat třeba jednou Hedelix a dvakrát Kalobu...
19. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
voe...čtyři ale víc ani ň...já péotřebuju deset :angry: :angry:
19. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Jaky tak na to jsem taky zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: Ty mě možná zajímají víc než ty kila :grinning:

Leni máš nějakou mánii bo co? :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning:
19. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
Hovno 10, si jak lunt, mi neser, nebo z tebou už nepromluvím :angry: :angry: :angry: :angry:
19. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
škoda, že tam není fotka u té buchty, ale recept vypadá dobře... :wink:
19. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
nekecej, to nevydržíš :grinning: já tě budu otravovat...dobře tak jenom pět :sweat_smile:
19. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
neee, je tam ananas, ten ja nepozru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Mak nemám mánii, ale mám novej koberec a chtěla bych ho položit...
rozhodli jsme se totiž z půlky kuchyně, kde bylo teď spíš skladiště, udělat obyvák a z obyváku Verunce pokoj, protože nás v něm už stejně utlačuje...
19. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
hele, co pečete za buchtu?? :confused:
19. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
mudr však je rozmixovanej, to bys ani nepoznala... :grinning: :grinning: :grinning: já ho jako děcko taky nevzala do huby a teďka kliďánko :wink:
tak petan spinka a ja snad pujdu taky..
jsem nejaka k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lenul..ty teda makas..ja se chystam na zacatku dubna malovat :grinning:
No tak jsi mě přemluvila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 5 beru :grinning:

Mudr tak tam dej něco jinýho :wink: Třeba jahody :grinning: :wink:
19. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
voe,co všechno je ještě ORGASMUS? :astonished: chlast,buchta,to nejlepší v sexu a................. :sweat_smile:
19. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
Leni aha :wink: Téééééda to má dobrý, Tobeš spí furt s náma :grinning: Doufám ale že už jen letos a o Vánocích dostane novej pokojíček jen pro sebe :wink:

Adél ty nehty jsou boží :dizzy_face:
19. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
????? :confused: :confused: :confused:
19. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak já bych si dala klidně všechno naráz Jaky :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
mak -a v jakým pořadí? :grinning:
19. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Mak to je jen náš výmysl zatím, uvidíme co na to řekne Verča... :grinning:
zdá se mi, že má lehké spaní a každej náš pohyb ji budí, hlavně k ránu, tak chcem co nejdřív, aby spala sama..
19. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
jani o stránku zpět jsem dávala odkaz na Mimáč na buchtu, tak jukni :wink: Jo a dneska jsem mluvila s Blančou a už plně kojí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a malá přibírá ukázkově :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 400g za 14 dní :dizzy_face:
19. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jé Maky to jako myslíte Orgasmus...ta je vynikající :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mňam ...
Tak Blanču pozdravuj...ty jo, my tady hubneme a děti jsou rády za každý deko :grinning:
19. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
19. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Leni tak to jo :wink: Tobeš spí dobře, takže nemáme problémek :wink: Děsím se jednou druhýho dítěte :fearful: :rolling_eyes:

Jaky jakkoli, ale nemám chlapa, tož jedině že bych použila Roberta a nebo Anču dlaňovku :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jani jasan, vyřídím jí to, říkala jsem, že se tam příští týden zastavíme, až bude Tobeš ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mrknout, jak nám neteřinka roste :dizzy_face:
19. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Leni ty jí nedáš najíst, že chuděra okusuje nábytek :grinning: :grinning: :grinning: Ale je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
ona dneska i olizovala omítku...okno...furt včechno olizuje....
19. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
tak jsem se zasmála, MM mi vzal PC, potřeboval si přečíst email a říká tomu kámošovi, co je u nás...ty voe, žena je na nějakým webu mladé rozžhavené ženy.....chce se seznámit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.