• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
maky- na strese...toz to potem ja... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
marti- sezenu... :dizzy_face:
jani-placeny ne dost dobre....asi jako kazda prace... :confounded:
19. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
skuriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........................... :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
19. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
jo tak sanitárka je placená o něco hůř, jak laborantka :grinning:
19. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
mudr-no ja bych na to asi nemela naturu... :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
Mudr já nevím, kdo mi tu na začátku vykládal něco o tom, že jsem ukecaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo tak old gold jsem si myslim objednala taky, ale blue brown určo ne, to je hnědo modrá? to si nedovedu představit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
Holke y jdu chrupat, doufám, že to dneska vyjde. Včera jsem myslela, že se hezky vyspím, ulehla jsem ve 21hod a ono prdlajs, malej se budil po hodině - votřesný. Takže brou noc :astonished:
Jo mudr to jméno my napiš do zpráv, bych se asi nedočetla, tu dneska prokecáte ještě hodně stránek a zejtra moc, no asi bych to tu nenašla :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
mak-jj,vypadá to zajímavě,hnědá a háže modrý odlesky :wink:
19. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
ne Maky, to je modro hnědá :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
Tož modrá mi nesluší, tož nic :unamused: :unamused:

Janico voe, to není ftipný, sis dala dvojku a už to zas začíná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
jj marti- jen nevim, kdy to zjistim...ale az to budu vedet, tak ti to hned napisu... :wink:
jani- zvladla bys to, neboj... :wink:
19. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
mak-jááá,modrou taky neeeeeeeee,ale uvidím toto. :wink:
19. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
Já vám musím něco napsat. V pondělí mě švagrová poprosila, zda bych se jí mohla kuknout po nějaké digi váze na malou. Tož jsem našla jednu používanou, ne moc drahou. Kontaktovala jsem na mimáči paní, ta mi odpověděla teprve včera odpoledne, přitom jsem viděla, že přihlášená byla i dřív :rolling_eyes: no budiž, tož jí píšu ať mi hned pošle podklady k platbě a ona mi jen napsala, že teda váhu má a konec. Tak jsem jí zdvořile napsala že jako jo, že ji chci, druhej mejl repete. To už jsem se krapet vytočila :rolling_eyes: a napsala jí , že je to asi šotek, že jsem chtěla podklady k platbě a ona mi zas dneska napsala, že asi šotek a že mi jenom "kopíruje" z odeslaných to, co mi píše :angry: :angry: :angry: zas hovno, to samý, jedna věta. Tož já nevím kdo je tady debil :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: sem se nasrala a zrušila to ....
19. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
to bych rekla, ze je horsi to, kdyz tam v noci priveze rychla nekoho, kdo spolykal prasky a jde se vyplachovat zaludek a ty musis dotycneho drzet chca nechca...a rvat mu do zaludku hadici... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
tak ze bych si po mature udelala kurz a sla makat do spitalu...? :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
mak-ty voe,to je debilka :grinning:

mudr-neeeeeee,to fakt neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
mudr to tam rves ty?voe bych to nezvladla bych mu to zavedla jinam... :grinning:
19. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
no vidis jani- vybodni se na maturu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
maky- tak tomu nerozumim. spis teda nerozumim ji... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: vo co ji de jako... :angry:
19. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jaky tak se zítra mázni a blejskni :wink:
19. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
jani- ne primo ja, ale ja musim drzet kdyz se branej , je nas tam kolikrat hafo a mame co delat ! jinak hadici zavadi dr.
19. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
mak-jestli budu doma,tak to mrskám,jestli někam půjdu,tak jjo :wink:
maky-to je nejaka mrdka ne? :rolling_eyes:

mudr-ani me nehne pokud me neprijmou tak nevim co budu delat... :sweat_smile: ...
se asi nedockam... :pensive: gor po dnesnim snu... :angry:
jani- ale klystyry delam ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chces ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mudr já jako nevím, ty jo tak když vidí, že se jí to dvakrát nezkopírovalo, tak ať mi to napíše v novým mejlu, ty jo to je problém jak prase :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Na toto nemám nervy :angry:
19. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
Panenky,valím do hajan :wink: Kubík se jaksik budí :frowning2:
19. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
mudr ty delas klystyry?to je hnus divat se jim na cocku... :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
mrdka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaňouchu kroť se babo, jsi dáma a ne kanál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
jani-ty voe,mě omejou z tebe :grinning: čočku :grinning:
19. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
jezisi delate jak kdyby jste byly slusne ... :angry: :angry: :grinning:
19. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz
Dobrou jakoušku :wink:
19. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz
jaky papa zitra dej vedet....
19. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.