• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
ahojky holky moje..tak ja uz valim se ucit..dneska je me zle jak svi.a :stuck_out_tongue_closed_eyes: pac prd spim..petan se budi atd..tak pa
20. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
tak to zvladni adeli....a drz se ... !!! :wink:
20. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
my jdeme v 10 h. na namesti, tam budou vsechny 3 skolky a jde se vyhodit morena do reky...tak tam pujdem prochazkou kocarkem...u nas rano -1 st. tak at uz tahne ta zima... :angry:
20. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
janul zkoušela jsem 3 druhy, zkoušela jsem je na lžičku i z flašky, zkoušela jsem je míchat do sunaru, jak je jí tam víc jak lžička, tak už to nechce...
leží mi doma 3 otevřené krabice...tak nevím, jestli mám kupovat ještě další...no asi budu muset...
20. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
leni tak to zase zkus... my s tim nemeli teda zadne problemy...zkus ji to zas dat kdyz nebude chtet tak zas treba za tyden 14 dni...
20. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
janul všechno mi jinak jedla bez problémů...ovoce, zeleninu, maso, jogurty, všechno papá pěkně, jen sem tam měla trochu bojkot...ale v začátku to jedla a teď už to do ní padá...jen ta kaše ne a ne
20. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
tak to nehrot...pokud se nebudi hladem a tobe to taky nevadi tak ji to nedavej...ada ma od 4mes kasi na noc a spi celou noc v pohode...
20. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobré ráno krasavice...konečně pátek...pacoši mi od rána drásají nervy, stejně jako ty bílý chuchvalce co lítají venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera mi umřelo PC, tak jsem nestihla popřát ani dobrou noc :grinning: a pak jsem umřela já :grinning: :grinning: :grinning: stačily dvě dvojky a padla jsem za vlast :grinning: :grinning: prd vydržím...to nebudu moct jít s Makelínkou na piškotéku :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
janul kojení jí v noci stačí jedno, takže to mi neva, ale ona se někdy budí s pláčem...a zas dneska v noci dělala to co předevčírem, jakmile usnula, dala jsem ji do postýlky a tam řev...tak zas vytáhnout, trochu uklidnit, položit k nám do postele, usnula, tak jsem ji přendala a v postýlce zas řev...a tak několikrát dokola...
20. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
hmm toz to je blby... stim taky zkusenosti nemam... :sweat_smile: od mala zvyklej na postylku az ted chce spat se mnou ale kdyz ho prendam spi i v postylce, ale vcera sem ho nechala spat se mnou at nejsem tak sama v posteli.. :grinning:

jani- ty jdes s mak na piskoteku?jezisi to budete dvojka jako prase... :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
jani ona to taky nedělala, až teďka...
když byla menší, tak se nebudila ani na to kojení, to spávala celou noc...
20. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
ahopj holceny vcera jsem mela tridni schuzky ve skolce,probirali jsme kdy mlada teda pujde dop skolky a takovy ty organizacni veci a tak a milion papiru. a pak jsem jela vecer k segre do prace mela jsem kavu jeden doooost sizenej vinnej strik a asi milion litru vody az me z ni byla blbe.do postele jsem se doatala ve2h ranoa a vstavala v 7h a uz se tesim az budem po oo a pujdem spinkat. :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
Jani no Makelína mě jednou lákala, ale nevím, nevím...má strach...když jsem viděla to foto z hor :grinning: :grinning: :grinning: by mi potom mudr. musela udělat výplach žaludku :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
jo a sedela jsem u stolu s cechame a byla prdel.a pak jsme se nejak bavili a ten jeden se me pta jestli jestli si pamatuju caje o 5-te ,a ja ze ne ze me je 30let tak me kokot nasral ,tak jsem chytla depku ze vypadam stare :angry: holky vypadam stare ,ale po pravde ja to preziju :sunglasses:
20. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
jezisi skuri proc bys mela vypadat stare...?voe ty mas napade... :angry: jsi pekna sikovna mlada baba ja nevim co resis... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
jani ja bych s makelinou nikam nesla... :sweat_smile: :grinning: .... mudr je na marterske takze ti vyplach udela maximalne pajdulka... :grinning: :grinning:

leni- tak to je blby... premyslelas co by ji mohlo vadit najednou? :confused:
20. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
jani-napade to me dozral ten debil :angry:
leni-jestli jich leze tech zoubku vic tak bude spat hur.a mazes ji tu zuby vecer pred spanim?
20. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
skuri ser na debila... vi hovno... :dizzy_face:
20. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
skuri nevypadáš staře...co blbneš?
chlap chtěl bejt vtipnej ne?
20. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
seru na neho :angry: :angry:
jani jsem ko uplne chce se me spat jako svina. :pensive: :pensive:
20. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
skuri mažu jí ty zuby i když se v tu noc vzbudí...
20. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
skuri jeste vydrz chvilku... za chvilu pujdete spinkat... no my samozrejme taky... :grinning:
20. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
no asi ale me to vtipny nepripadalo.a byl tam klucik 85rocnik takovej mazel hned bych si ho pochovala :grinning: :grinning:
leni tak musis vydrzet.mladej byval od 6mes do roku od 5h rano vzhuru tak si ho vzal manza do zidlicky tak spolu snidali cistili zoubky a ja chrupkala do pul 7 nez sel manza do prace a pak to bylo na me.takze vydrzet. :wink:
20. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
no jo skuri, ale mně ju nikdo do 7 nepohlídá... :frowning2:
20. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
ja vim ale taky to nebylo pravidelny vis jak.tak po oo chodit s malou spinkat. :wink:
20. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
ty mas neco proti rocniku 86,85 :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
vubec nic janicko,jen si pripadam pak stara :grinning: ale to mlade bylo na ozuzlani a pomuchlani :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
tak jdu neco delat :slight_smile:
20. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
no a co su poak ja? :confused: :confused:
20. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
skuri ona přestala po obědě chodit spát, protože vstává brzo, tak teď šla spát podruhé a pak už nespí až do večera, teda včera si odpoledne ještě od 16:30 hodinku zdřímla, ale to už jen vyjimečně...
20. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.