• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
leni ty brdo....to ti teda nezavidim... :pensive: ada mi do roku a neco spaval tak ze sme vstavali v 7 on si o pul 10 zdriml na pul hodiny a pak po obede na 2 hodiny... a kdyz tak starej jak mala tak mi spal krom toho co sem psala jeste od pul pate do 5... :sweat_smile:

ja byt tebou tak chreapu porad s malou... :sweat_smile:
20. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
ahoj.
20. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
janul tak ona spí ale dlouho...teda teď podruhé neusnula, takže je tu se mnou, ale to znamená, že spát ještě půjde a bude spát aspoň hodinu :wink:
20. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
cau jaky :slight_smile: jak na tom kubik?
malej uz moc nekasle.
20. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
ahoj jaky :wink:
20. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
tak na antibiotika to není.Mám mu dávat fenistil a Hedelix,dávám mu i ten cukr s cibulí.A do nosu Nasivin.
Lítá jak pometlo :slight_smile:
Říkala,že má chycený nosohltan :unamused:
20. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
jaky tak co dnes?nic?
20. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
jani,tak nic.Dnes ho Radkovi nedávám :slight_smile:
20. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
cau, jsme doma z mesta...morena uspesne hozena do vody, tak uz muzem ocekavat jaro a teplo... :grinning: :grinning: :grinning:
tak si jdem ohrat obed a uklidit nakup...
20. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
já jedu dnes do Olympky, ale ještě nevím kdy a jedu i s Tomem ale...
20. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
Čau holky, jak to jde?
20. bře 2009 ve 12:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Leni s těma kašema jsme taky měli problém s tím našim prvním a já mu do toho přimýchala jogurt a jak baštil :wink: aspoň jsme těch hafo kaší zdělali. Taky jsme zkoušeli další a další a prostě mu to nechutnalo :zipper_mouth: a druhej náš prťousek baští bez problému všechny, je mu jedno jakou jí :wink:
Tak zkuste s tím jogurtem, když ten vám papá. Pa
20. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
lenulo mrkni na ty papucky dik :slight_smile:
cau-suki ale jde to .co u tebe?
ahoj marti :slight_smile:
20. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jo Pajdulka taky dělá výplachy žaludku?? Tak to si ji pak po akci s Makel objednám :grinning:
20. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
Zdáááááááár matky i nematky :wink:
20. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
Hele Makelka prdelka je tu....ta :grinning: dy jsem snad jediná nematka já, ne??
:confused: :pensive:
20. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jani ani nevím, ale dneska si připadám taky jak nematka buď vklidu. Hele jestli chceš adoptovat moje dítě, dám ti ho aj s výbavou, oblečením a postýlkou a zadáčo, co ty na to? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
fajn, tak já ho vyměním za MM, co ty na to?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jaky tak to máte to co my :unamused: Taky máme Fenistil a dáváme teda ještě tussin a Nasivin do nosíka :wink: Ať je Kubíkovi brzy líp :wink:

Jo a přišly mi dneska MAC :dizzy_face: Jsou úplně božííííííííííííííííííííííí, jsem z nich nadšená jak malý dítě, akorát nevím kam se s nima nalíčím, když furt sedíme doma :confounded: Každopádně to je zase něco pro mě. Ta Old Gold je úžasná a ještě mě teda dostala Melon, Golden Olive a úžasná barvička je taky Deep Blue Green :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nádherně temně modrá až šedá barvička, fakt super. A ty ostatní jsou taky moc krásný, třeba Frozen white :wink:
20. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
Maky...o čem to zase mluvíš??
20. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ty voe, dalšího chlapa doma už bych nesnesla, mám tu 3 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jani to jsou podobný patlátka, jak jsem ti ukazovala Nyxy :wink:
20. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
jezisi kriste, dalsi vodovky... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
hele vy dve...nechcete si o tech vasich mac udelat svoji diskuzi... ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
jasan Mudr, vodoved je furt málo :grinning: :grinning: :grinning:

Mudr neser, to je jen sem tam zmínka :angry: :angry: :angry:
20. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
aha, nový barvičky, tak to mi je pak musíš ukázat a už mlčím :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
no jo, ale tchána nemůžeš počítat :grinning: s tím nic...teda myslím :confused:
20. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
janco- s tim tchanem se ti to povedlo...!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
prej sem tam zminka.....vzdyt to byla vase celovecerni diskuze vcera... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
a dnes v tom pokracujete... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
mak-a chodíte chvilku ven?
ty máš barvičky,co já nemám :confused:
20. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.