• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
Janino t y můro jedna, jsi mě tu normálně pomlouvala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Na žádnou piškotéku tě nevezmu :angry:
20. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jani s tchánem ti to klidně domluvím, jestli chceš :grinning:
20. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jaky včera jsme byli chvíli, ale ten vítr je dost ostrej, tak na to ještě prdím, navíc my máme oproti vám penicilin :wink: minimálně na 7dní, to jest do neděle a pokud bude ještě kašlat, tak ho máme dobrat celých 10dní :wink:
20. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jaky já mám

- accentr red
- copperized
- pink bronze
- melon
- tan
- fuchsia
- deep blue green
- circa plum
- grape
- frozen white
- golden olive
- old gold

12 jsem jich měla objednaných a všechny jsou moc krásný :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
mak já mám:
-apricot pink
-blue brown
-burnt burgundy
-cocomotion
-copperized
-deep brown
-gold mode
-grape
-kitchmas
-old gold
-pastorale
-revved-up
-sweet siena
-spiritualize
20. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Hoj slípky..........se omlouvám,že to tu zanedbávám :frowning2: je mi nák divně,pořád bych spala a jsem líná jako veš. :rolling_eyes:
A to ani nemluvím o tom ,že jdu večer zase do práce.Ve 4 ráno jsme tu v baráku měli záchranku a nedopadlo to dobře.Nejradši bych se zahrabala do peřin a spala až do května. :pensive:
20. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
Mak, to není pravda, já jsem jenom řekla, že kdybych s tebou šla pařit, tak nedožiju rána :grinning: :grinning: :grinning: to není pomlouvání :grinning: :grinning: ale holý fakt...

Pajdi, já bych taky zalehla a spala až do května :rolling_eyes:
20. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
ne tchána jsem chtěla pro tebe, mě bude stačit Tobík :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahojky..co noveho..ja uz jsem doma..dnes jsem mela 2
tak valim za petanem
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2540995&vReferer=
20. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
Hele Jaky, tož kdyby ti některá nevyhovovala, můžeš mi ju poslat :grinning: Já ti taky klidně některou pošlu, protože myslím že ta Pink bronze je hodně podobná barvička, co mám od Nyx :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vidím, že máme každá úplně něco jinýho :wink:
20. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
pajdul tak odpočívej a ser na okolí, děti jsou velký, kobra je doma až večer ne? :wink: Tož odpočívej, to je to vopruzlý počasí :angry: :angry: :angry: :angry:

janico jedna ošklivá, jako je pravda, že v poslední době toho vydržím fakt hodně :sweat_smile: ale já ráda chodím pařit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Počkej příští týden, jedu do Lipasu, tak to zase roztočím :grinning:
20. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ty voe jako kdyby byl tchán kunďák, to je jiná, ale zas jako nemusím mít všechno :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Adél hezounký :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ale já musím věčer za pacošema :frowning2: a počasí to je tu na pipinu pořád.... :confounded: :confounded: :confounded:
20. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
sakra, se mi to smázlo...

no vidíš, sama píšeš, že toho hodně vydržíš a já ne :sweat_smile: takže ti dám náskok a pak začnu bumbat s tebou abych neodpadla hned po druhým panáku :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
jo a ještě...tyhle malůvky máš odkud?? Písni mi to kdyžtak do IP ... Ď :grinning:
20. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
Pajdul do večera času dost ne? :wink:
20. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
No ono je to asi i tím, co piješ, v poslední době jsem si oblíbila bílej rum :wink: Cap.Morgan, je moc dobrej, druhej den po něm hlavně nebolí hlava a není to ten humus jak Božkov :wink: Tak v tom jsem jela minule celou noc, ale nevím kolik jsem toho vypila, každopádně hodně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Byla jsem s kámošem a s Vaškovým bratránkem a zpumprlíkovali jsme se všichni tři kvalitně a to jsme teda dost trsali :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ty MAC?? hmmmmmmmm hmmmmm, tož už ani nevím :grinning:
Jaky, jak je ta stránka na MAC???? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
rum nežeru...teda jako klasickej ale včera jsem si naběhla, měla jsem žízeň, tak jsem MM chtěla vypít colu, co měl na stole...no měl v ní ruma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já teda bumbám víno, ferneta, martini :dizzy_face: no a ten bílej si dám občas taky, nebo vodku, ale ne s džusem
20. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
Víno na piškotéce nepiju, po tom bolí hlava, z fernata bliju jen ho vidím a martini? To jsem snad ještě ani nepila :confused:

Bílej rum je dobrej, piju ho s kolou, půl napůl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
voe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prý půl na půl se z tebe po.eru :grinning: ty seš jak ten můj, ten si do kofoly taky tak dlouho lije ty panáky rumu až to má 1:1 :grinning:
Víno na piškotéce taky nepiju, ale po fernetu mi není blbě, ale nemůžu ho pít samotnej, to mi nechutná a nebo vodku s colou :wink:
20. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hele tomu vůbec nerozumíš, no počkej, až spolu půjdem, tě potáhnu dom, to bude skvělý fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vodku s colou jo? :confused: :confused: :confused: :confused:
20. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tak jsem na regionech nebyla absolutně pochopena, ach joooooooooooooooo, to jsou trubky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
Holky víte co je to KOŘÍNEK??? :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
Janico poď se mě zastat, oni mě kamenujou za kunďáka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
20. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
neco noveho damy...? :grinning:
20. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
co tady děláš? :grinning: já myslela,že jedeš do Olmika,
20. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
Díky Jaky, jo a mám už na ksichtě Melon a deep blue green a paráda, jen nemám foťák :rolling_eyes:
20. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
toz jela bych kdybych nevstavala ve cvrt na 3 a 45 mi jede bus... :sweat_smile: :grinning:
20. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.