• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
jj, ja bych teda sla nejradeji do perin, ale snad ma prochazka trosku probere... :wink:
21. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
tak jsme se nazerinkali a jdem odpocivat.vecer jdu asi parit
:grinning:
21. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Makelínka se vychrupinkala do růžovoučka, na sluníčku tu máme 21°, ve 3 dáme Tobouškovi meducínku a valíme ven :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jo a Jani buď v klidu, jsem si dala na oběd krupicovou kašu a teď na sváču žeru kynutej štrůdl s ořechama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jaky, tak jsem si na ksicht napatlala Frozen White (hází nádherný stříbrný a modrý odlesky) a Fuchsia a je ot božííííííííííííííííí, bohužel nemám foťák, snad v pondělí, ale to by určitě slušelo i tobě, jsi hnědovláska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Normálně jsem se musela do zrcadla pochválit :grinning: :grinning: :grinning: A jdem ven :wink:
21. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahojky tak petan je venku a tak mam klid..dnesk je fakt nedobrej a ja uz mam zase nervy v prd..
a co dela u jidla..jabka haze do polevky a porad dela koniny :angry:
21. bře 2009 v 15:18  • Odpověz
ahoj adel uz ti z toho hrabe vid?a skym je venku ?tak a na prdel dostal uz?
21. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
skuri..no petan dostal na prdel uz nekolikrat i po rukach
je venku s tetou co ho hlida pres tyden
21. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
adeli nemas to lehke s tim prckem treba ti to pozdeji vynahradi... :sweat_smile:

ja se ted probrala z komatu... :grinning:
21. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
já jsem nervozní,Kubík měl teplotu a já ho dám Radkovi.Jsem fakt kravka :angry:
21. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
ale proc jaky?tak snad se umi postarat o nemocne dite ne?neni tak tezky mu dat sirupek na horecku ne...?nestresuj a uzivej si volna... :dizzy_face:
21. bře 2009 v 17:00  • Odpověz
no,není.Ale ty teploty mě rozčilujou :cry:
21. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
jaky ..nerboj..on ho ma kazdy vikend?
21. bře 2009 v 17:08  • Odpověz
adel-jj,každou sobotu
21. bře 2009 v 17:09  • Odpověz
mám bolení břicha,z toho jak jsem nervozní
21. bře 2009 v 17:10  • Odpověz
jaky toz jako je na prd ze ma teplotku, ale pokud nelitaj po venku a jsou jen doma tak je to v pohode...a zvladnou to v pohode...
21. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
jj,jsou doma.A taky cudáček už dva dny nekadil :frowning2:
21. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
bobek malej.. :frowning2:
21. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
prdola malej... tak se vecer u nich stav a podivej se jak se jim dari ne...?
21. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
to už bude spinkat.Ale slíbil,že bude psát.Já už jsem napsala 3 smsky.teď zalívá kytky :slight_smile:
21. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
no vidis... :grinning: myslim, ze je mu fajn... :wink: ... aha tak to tam nechod... :grinning:
21. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
Holky je možný, abych nesnášela svý dítě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Mě z něj dneska trefí :rolling_eyes: Neposlouchá, ale aboslutně :rolling_eyes: Už na njě hučela i MM babička a to ona je klidná a tchán to samý, to jen já kráva na něj furt v klidu, že :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Mám chuť ho dobít, ale co bych z toho měla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :pensive:
21. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
jaky to bude v pohode neboj :slight_smile:
a na tu zacpu je dobrej hermankovej caj. :slight_smile:
jani ahoj a adelinko :slight_smile:
ja dnes nebudu jdu parit nevim jestli jsem to uz psala,ale mame tady cesi josefovskou tak jdu pac jinak zcvoknu. :grinning:
21. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
Mak-to ti jen hrabe,že jste byli dlouho zavření doma :wink:

skuri-co malá?
21. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
nevim polehava a pak dela bordel.
pak zacne rvat ze ji boli to a to .tak nevim nekasle.je unavena tak pomaze spat .mam jich dnes plny zuby :angry:
maky-v klidu pocitej do 10 me to nekdy pomaha :wink:
21. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
cau zensky, tak mira je dnes taky pekne rozivenej, toz je asi neco ve vzduchu bo co... :rolling_eyes:
21. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
Snad jo, už jsem se uklidnila, zrovna tu rabuje co se dá, ale už to vydržím, za chvílu ho vykoupu a povalí spát, jináč mě fakt trefí. Už nevím jak na něj. Mamča říkala, že je to holt blbý období :confounded: Jesi toto já vydržím tož to nevím :rolling_eyes:
21. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
Tak je to dobrý, jsem se uklidnila, piju v klidu hruškovej čaj a dělám že tu nejsem :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jaky Kubíčkovi bude určitě líp :dizzy_face: :dizzy_face: A věř Radkovi trošku :wink: Dle toho co píšeš, tak Kubíčka fakt miluje a věřím, že se o něm postará :dizzy_face:
21. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
mak-já mu věřím :wink: ,ale jsem na nervy ,že nejsem s ním ,když má teplotu :frowning2:
21. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
Jaky to chápu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dej si čajík a trošku se zkus uklidnit :wink: Jestli mu věříš, bude to ok :wink:
21. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.