• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
to tak suki by si mohla dovolit... :wink:
22. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
skuri jak jako Jano?????? sem na to alergicka... :angry: :angry: :angry:
22. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
ja jsem psala jano tak to sorac :wink: postel je v albu janulko :grinning:
22. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
jj skuri neco takoveho sem chtela adovi ale nevim esi neni brzo ale zas ho nechci u n as... :sweat_smile: :grinning:
22. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
prosim te cim driv tim lip .a kdyz nechce spinkat v postylce tak si ho naucis k vam nebo co?kupter postel a je to.kdyz se nauci nejakou dobu spavat v üposteli u vas tak pak ho to tezko odnaucis.ver me :wink:
22. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
ja to mazu ju?
22. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
jj muzes smazat... no tak ted budu koukat a hledat postele... :grinning: tak se mnou spi asi 3 noci zatim, ale kdyz vidim jak reaguje na postylku tak by to chtelo co nejdriv asi... :sweat_smile:
22. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
NEXT

Tak holky, viděla bych to tak, že next objednáme během příštího týdne, takže mi do středy do večera posílejte objednávky, já to spočítám, objednám a jakmile mi paní písne i částku poštovnýho, pošlu vám sumu a vy mi to pošlete na oučet. Tudíž to bude objednávka do té další středy, tj. 1.duben a od tohoto data, přibližně do 14dní by mi to mělo přijít, tak pak vám to hnedle pošlu :wink:

Prosímvás napiště mi, která budete mít zájem ju, a když ne, tak taky, ať v tom mám přehled :wink:
22. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
Adél to bylo moc krásný, ale ani na mě ne :unamused:
22. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
makel..sakra proc to nedelaji na nas :angry: :angry: :angry:
ja se pak juknu jak bude cas

skuri..ja uz mam taky koupenou postel jen cekam uz 5 tydnu jak dojede manza a udelame pokojik
22. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
adeli mas postel pro prcka...?jakou?
22. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
cauky zensky, tak jsme se rano zblaznili a jeli jsme do Libc do bazenu, malej byl upe v poho a cetsi se vyradil jak cerna ruka... :grinning: krasne jsme zabili nedeli...pak jsme sli na pizzu a nakoupit a uz jsme konecne doma. a ted bych sla spat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 16:09  • Odpověz
Ty jo Mudr, tak to jste se určitě měli parádně, byli jste asi v Babylonu co? :wink: Kolik to tam teď stojí, jako jak je to tam cenově? :confused:
22. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
mudr no tak parada jte si to krasne uzili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nechrapej co budes delat v noci? :grinning: :grinning: :grinning:
kdo si da se mnou kavicku???????
22. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
mudr to ti verim ze ses unavena akorad na spani... a ty ses taky koupala...?
22. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
Skuri já už ji mám skoro vypitou a dala jsem si k ní buchtičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zítra si udělám zeleninový den :wink:
22. bře 2009 v 16:13  • Odpověz
skuri ja si dam :grinning: :grinning: :grinning: velvetka s mlikem :grinning:
janul..podobnou jako skuri..jak bude pokojik dam foto
mudr..jeeeeeeeee super den
22. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
adeli -velvetka s mlikem-co to je?
22. bře 2009 v 16:16  • Odpověz
Jéééééééé Adél Velvetka jsem už dopila, mám tu rozpustnou Jihlavanku a ještě jsem si předevčírem koupila Nestlé Caro :wink: a střídám to :wink:
22. bře 2009 v 16:16  • Odpověz
predstav si, ze jsem se taky jani koupala :grinning: :grinning: :grinning: sice jsem si pripadala jak golem, ale co... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: maky-v babylonu jsme nebyli, ale v normalnim bazenu, tam to maji lepsi pro decka a pro tyhle malinky teplouckej bazen jak ve vane, jsem tam byla s malym cely 2 hodiny :grinning: jinak kluci jezdili na toboganu a tak...na 2 hod. dospely 80.- a dite 70.-. v babylonu to je o dost drazsi a studenejsi :confounded:
22. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
22. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
Aha tak i tak jste se měli fajn :dizzy_face:

SKuri to je Jacobs Velvet - kafíčko :dizzy_face:
22. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
skuri..velvet je rozpustne kafco jako nescafe

makel..hned jdu na to :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
zeny kde mam hledat postel pro adika...?
22. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
jani- normalne si zadej detska postel a jiste ti to neco nabidne :wink:
22. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
jsem si v aute vzpomela, ze jsem nevzala fotak a manza machroval za volantem, jak on na to vzpomel a vzal ho...a kdyz jsme si plavali, tak jsem si vzpomela, ze jsme ho nechali v aute... :grinning: :grinning: :grinning: takze zadne fotky z bazenu nemam... :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
Jani dobrý postele mají třeba na www.domestav.cz nebo www.gazel.cz a pak si tu postel vyhledáš i jinde :wink:
22. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
janul..http://www.nabytek-homemarket.cz/detske-postele/postele-valendy/s/
ale docela mastne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
jani ja mam pro mladyho postel z ikei taky dobra
22. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
tak sem to zkoukla ale nic se zabranou tam neni... :pensive:
22. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.